2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Biz 6 diste takıldık kaldık baya oldu cikali.bi ara çok dışı kasindi eli hep agzndaydi ama dış gelmedi kaşıntı da geçti.grip olduk arada oksuruyor bzmki de çok huysuz.sofrada yemek yedirmiyor bize sizinkiler de öyle mi.mama sandalyesinde durmuyor illa kucak.. kucakta da durmuyor bsy yemiyor bazen birkaç lokma bsyle akşamı ediyoruz.her şeyi tadına bakıp atıyor agzndan beğenmiyor tatlı bsy değilse. Çizgi film TV asla izlemiyor hep ortalığı karıştırmak istiyor kndi başına oyun oynardı arada. artık o da yok bsy yapmasam da yanında oturmamı istiyor.odadan ciktigimi anında fark ediyor hemen pesime düşüyor :):) ne çok konuştum:)ama çok da tatlılar işte bütün bu dert gibi gozukenler uyuyunca ya da gülünce öpunce hemen unutuluyor unutulmasa kafayı yeriz zaten:)
Hemen hemen hepimiz aynı durumdayız.ne yiyor ne içiyor ne uyuyor ne ağlaması duruyor :KK43:( rabbim sağlıkla sinamasin .hepimizede evlatlarımıza da sağlık sıhhat şifa versin

MErhaba canım geldim ben arada giriyorum. Bi arada sen yoktun uzun süre. Çocuklar okul telaşı hastalıkları yaramazlıklaro ev işi derken zaman kalmıyor hiç kendime bile zaman ayıramaz oldum:/ napıyorsun sen çocuklar nasıl kayınpederin nasıl oldu?
Kis gelince daha bi yogun olduk sanki.yazin bunkadar degildi.gunler uzundu belki o yuzden.cocuklqrda kayinpederde cok iyi canin.tarlaya gidiyor bos durmayi sevmiyor.hemde en agir isleri yapar oldu kpeder hic caninin kiymeti yok.
Gel gel canim yalniz birakma topigimizi.

İyi olmaya çalışıyorum canım Alper büyüdükçe dertleride büyüdü yemek yemez çok uğraşıyorum yesin diye, uyumaya uyumaz bazen sürekli oyun istiyor mutfakta iş yapıyorum sürekli yanıma geliyor beni kucağına al diye onun dışında Allah'a şükür sağlığı iyi yanlız dün gece banyo yaptırdım onu üstünü giydirmekte bir mesele kaçtı gitti kafasıni peteğe çarptı en sivri yerine sakagi bir şişti bir morardi ödüm köprü daha kotu olcak diye takip ettim sıkıntı olmadı şimdi çok daha iyi yeminle Allah koruyor bu çocukları şükürler olsun sen nasılsın ?? sağol beni sorduğun için off burada eskisi gibi değil canım sıkılıyor bu duruma biliyorum hepimiz yazsak canlanır yine ama benim yeni telefonum buraya bir giriyor bir girmiyor benim de beklemeye vaktim yok alperin yanında elime telefon almamaya çalışıyorum iyice telefon TV delisi oldu düzeltmeye çalıyorum
Gecmis olsun canim.
Sorma daha simdiden biliyorlar tv tlf.
Kayinvalide eline veriyor tlf yi butun gun elinde cocuklarin dusuyo atiyorlar amaci bozulsunda yenisini alsin.gulsum elinde tutsun gezdirsin bayiliyor.benim ve esimin tlf yi asla elliyemezler izin vermedikce.kyinvalide geldimi hemen istiyir bizimki bile tlf.
Televizyon buyukler gunduz arada izledigi icin kucumenimde soyle bi bakiyo.o da ogrendi niloyayi gorunce alkis yapiuor 5 dk bile bakmiyordur tv ye.zeynepde tv pek izlemez.
Engel olunmuyor pekde hayatimizin merkezinde oldu artik tlf cocuklarda ellemek bakmak istiyorlar.

Kızlar azılar için çok erken değil mi 18 aylık çıkmıyor muydu biz 14.aydayiz 6.dişimiz çıkıyor :) 1-2hafta içinde 3 diş patlattik rahatladık şükür

Bizim 9. Diş bende bu tablonun yalancısıyım :) ilk azı dişler diye geçiyor
Bizim ilk azi disimiz patladi baya zor patladi.artik gozukuyor.simdi ikinci azi disi beklemedeyiz yani 10.disimizi o da baya kabardi.

Biz 6 diste takıldık kaldık baya oldu cikali.bi ara çok dışı kasindi eli hep agzndaydi ama dış gelmedi kaşıntı da geçti.grip olduk arada oksuruyor bzmki de çok huysuz.sofrada yemek yedirmiyor bize sizinkiler de öyle mi.mama sandalyesinde durmuyor illa kucak.. kucakta da durmuyor bsy yemiyor bazen birkaç lokma bsyle akşamı ediyoruz.her şeyi tadına bakıp atıyor agzndan beğenmiyor tatlı bsy değilse. Çizgi film TV asla izlemiyor hep ortalığı karıştırmak istiyor kndi başına oyun oynardı arada. artık o da yok bsy yapmasam da yanında oturmamı istiyor.odadan ciktigimi anında fark ediyor hemen pesime düşüyor :):) ne çok konuştum:)ama çok da tatlılar işte bütün bu dert gibi gozukenler uyuyunca ya da gülünce öpunce hemen unutuluyor unutulmasa kafayı yeriz zaten:)
Unutulmasa gercekten insanin psikolojisi fena bozulr.
Dis belirtisi buyume ataklari hep bunlar olagan seyler.aynilar donem donem birbirlerine benziyorlar.
Bizde 9.disi cikartirken iyice zorlandik.kuzum agzini bile acamiyordu.

gonulll gonulll @because of you boslamayin buraları ozleniyorsunuz:)
Bugun o kadar yogundumki yorulmusum artik.
11 de evden ciktim cocuklara kvalide bakti.saat 5bucukda eve anca gelebildim.yemek yapmakla ugrasiyorum yarin yerli mali haftasi varmis oglum bi kac bisey istedi onlari yaptim o arada.yemekten sonra bulasiklari yika cocuklari giydir hop gezmege.az once geldik eve kizlar arabada uyuya kaldi.bende kk ya anca bakabildim.namazi kilip yatmayi planliyorum gozumden uyku akiyor.gulsume mamasini da iciririm oyle yatarim artik.yinede yatmam 1 i gecer :)))

İnsanın yüreği nasıl sızlarmış bunu bugün öğrendim oğlum parmağını kesti hem de kitap ayracının metal kısmıyla çok kanadı doktor dikiş attı antibiyotik ve ağrı kesici verdi 2 gün sonra yine pansuman var bakalım Allah beterinden korusun. Nasıl o kitabı buldu aldı emekleyerek gelirken elini kesti hep kendimi suçluyorum artık her şeyi yaralayıcı olarak görüyorum :kızgın:
Canim cok gecmis olsun kiyamam ben ona nasil cani yanmistir.insanin aklina gelmez oyle birsey olabilecegi.
Uzuldum simdi.senin elinde olan birsey degilki canim.nerde yaramazlik orda onlar cekiyorlar birbirlerini.sen ne kadar dikkat etsende olcak oldumu olur.Allah beterinden korusun canim.bunada sukur diycen.opuyorum minigi ins en kisa zamanda gecer

@emnis canım özel muayene 102 lira. Mesai saatlerinde bakıyor. Whatsapptan yazışıyoruz özel durumlarda. Şimdi biz de acile gidiyoruz. Ateşi düşmüyor burada yakın diye bir polikliniğe gittik hemen antibiyotik. Kullanmam pek mümkün değil şu an. Bakalım Üni. Ne diyecek.
Simdi nasil oldunuz dustumu atesiniz.
Ne dedi dr canim.
Gecmis olsun yavruya.

Bugun o kadar yogundumki yorulmusum artik.
11 de evden ciktim cocuklara kvalide bakti.saat 5bucukda eve anca gelebildim.yemek yapmakla ugrasiyorum yarin yerli mali haftasi varmis oglum bi kac bisey istedi onlari yaptim o arada.yemekten sonra bulasiklari yika cocuklari giydir hop gezmege.az once geldik eve kizlar arabada uyuya kaldi.bende kk ya anca bakabildim.namazi kilip yatmayi planliyorum gozumden uyku akiyor.gulsume mamasini da iciririm oyle yatarim artik.yinede yatmam 1 i gecer :)))
Maşallah cnm yetisiyorsun her seye:)Allah kolayliklar ve guc versin agzinizin tadi bozulmasin.cok guzel bi ailesiniz.bzmki 7 de uyudu smdi ayakta.10.30da kalktı hc uyku yok ama bnm uyku geldi smdi de:KK43:

@emnis canım özel muayene 102 lira. Mesai saatlerinde bakıyor. Whatsapptan yazışıyoruz özel durumlarda. Şimdi biz de acile gidiyoruz. Ateşi düşmüyor burada yakın diye bir polikliniğe gittik hemen antibiyotik. Kullanmam pek mümkün değil şu an. Bakalım Üni. Ne diyecek.
Geçmis olsun canım allah sifa versin

Maşallah cnm yetisiyorsun her seye:)Allah kolayliklar ve guc versin agzinizin tadi bozulmasin.cok guzel bi ailesiniz.bzmki 7 de uyudu smdi ayakta.10.30da kalktı hc uyku yok ama bnm uyku geldi smdi de:KK43:
Amin cumlemizin canim.7 de de cok erken uyumus canim o yuzden suan ayakta herhalde
Ins hemen uykusu gelsin yakisiklinin senide dinlendirsin :)

Kızlar heralde en az dişi olan biziz hala daha 2 tanecik onlarida 11 aylık olmadan 1 gün önce çıkarmıştı valla ben genetik diye kafaya takmiyorum ama takmalimiyim sizce:KK43:

X