2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Daha dün gibi ha doğdu ha doğacak derken acaba bu gerçek sancımı yalancı sancımı karına gıren kramplar acaba sancımı dıye dusunurken gerçek sancı başlayıp saatlerce sancı çektıkten sonra bu bakıyorsun yavrun doğmuş. Sarılık mı acaba gazımı var kılo aldımı boyu uzadımı oturdu emekledı mama yemıyor meme emmıyor emekledı güldü ağladı dişi çıktı kakası şu renk ishaldi kabızdı derken kıskaca 1 yıl bitti çoğumuzun. Zaman çok çabuk gecıyor çok büyük Hızlada yavrucuklar buyuyor. Yıne o kadar hızlı zaman gecıcek kı bi bakmısız kreşe gıdıyor okula başlıyor ve mınık bebegımız buyuyor abı abla olmuş koskoca bırer bırey olma yolunda buyuyor. Allah evlatlarımıza sağlıklı uzun ömürler nasıp Etsın ıns.

gonulll gonulll sagol canim dugunumuzu bitirdik sonrasında yine hastalandık tabi.ve cocuk doktoru 1 aydir teşhis koymayip gonderimce bizde evde arastirdik ve kbbye gittik.kızımda sinuslere bagli geniz akıntısı ve geniz eti varmis o yuzden gece sürekli öksurup bazen kusmaya çalışıyormuş.9gunluk tedavi verdi doktorun verdigi ilaclari bıraktırdi.insalah faydasi olur.bizimki en son evi satmaya kadar gidecekti yoksa sıcaklık dengesizligimdem sonra

gonulll gonulll sagol canim dugunumuzu bitirdik sonrasında yine hastalandık tabi.ve cocuk doktoru 1 aydir teşhis koymayip gonderimce bizde evde arastirdik ve kbbye gittik.kızımda sinuslere bagli geniz akıntısı ve geniz eti varmis o yuzden gece sürekli öksurup bazen kusmaya çalışıyormuş.9gunluk tedavi verdi doktorun verdigi ilaclari bıraktırdi.insalah faydasi olur.bizimki en son evi satmaya kadar gidecekti yoksa sıcaklık dengesizligimdem sonra
hay Allah canım ya geçmiş olsun uzun sürdü çok iyi yapmışsınız kkb ye gitmekle :/ şifasını bulur inş

Daha dün gibi ha doğdu ha doğacak derken acaba bu gerçek sancımı yalancı sancımı karına gıren kramplar acaba sancımı dıye dusunurken gerçek sancı başlayıp saatlerce sancı çektıkten sonra bu bakıyorsun yavrun doğmuş. Sarılık mı acaba gazımı var kılo aldımı boyu uzadımı oturdu emekledı mama yemıyor meme emmıyor emekledı güldü ağladı dişi çıktı kakası şu renk ishaldi kabızdı derken kıskaca 1 yıl bitti çoğumuzun. Zaman çok çabuk gecıyor çok büyük Hızlada yavrucuklar buyuyor. Yıne o kadar hızlı zaman gecıcek kı bi bakmısız kreşe gıdıyor okula başlıyor ve mınık bebegımız buyuyor abı abla olmuş koskoca bırer bırey olma yolunda buyuyor. Allah evlatlarımıza sağlıklı uzun ömürler nasıp Etsın ıns.

Amin inşallah

Öğretmen arkadaşlarım gününüz kutlu olsun iyi ki varsınız eksik olmayın ❤️ Bugun oğlumun da Doğum günü :) bu saatlerde Doğuma alınmıştım :)
Sabahtan beri Doğum gününüzü kutlamak için gireyim diyorum unutuyorum hep.
Doğum gününüz kutlu olsun canım.
Bugün başka arkadaşlarda Doğum yapmıştı sanki ama hatırlayamadım.

Öğretmenlerim canım benim canım benim sizi ben pek çok pek çok severim.opuyorum hepinizi öğretmenler günü kutlu olsun.@emnis doğum günü kutlu olsun yavrunun sağlık sıhhat versin inşallah rabbim ömür boyu

Evet aynen :KK43: zaten biraz da o daraltiyo beni sute guvenip yemiyo onunla karnini doyuruyo..bende emzirmiyim diyorum ama ya disi cikiyosa ondan yemiyosa ya donemselse bari emsin diye diye senin gibi kiyamiyorum...gece desen sabaha kadar emiyo..nette okumustum gece karnini doyuran bebek gündüz ek gidaya pek yanaşmazmis gündüz yemeyince yine gece doyururumus kisir döngü anlayacagin...ama su gece emzirmesini bi türlü azaltamadim cok inatçı çıktı bizm ki emmeden uyumuyo:KK43:
Bire bir aynı durumu yaşıyoruz canım bari yese vallahi gamlanmıcam ama yemek yemeyince kilo alamayınca tüm moralim alt üst oluyo :KK43:

X