2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar benim balık da parmak uçlarında duruyo bi türlü düzelemedi banu alkan yürüyüşü yapıyo kuzum :KK43: ayrıca şarkılara da ritme göre popo hoplatıyo :)

Günaydın kızlar.
Bugün ılk defa benım kızlar saat 10 oldu ve hala uykudan uyanmadılar. Bende onlar uyanmasın diye hiç bir iş yapmıyorum.
Bırde benım küçük tospiğim yürüyor. 1 hafta 10 güne ıyıce tam düzgün yürür artık.
Prematüre yavrum abisi ablası gıbı yasında yürümüş oldu.

Kızlar biz uykusuz ve bol ağlamaları gecelere tam gaz devam.giremiyorum buraya artık bitik durumdayım.opuyirum hepinizi

Günaydın kızlar.
Bugün ılk defa benım kızlar saat 10 oldu ve hala uykudan uyanmadılar. Bende onlar uyanmasın diye hiç bir iş yapmıyorum.
Bırde benım küçük tospiğim yürüyor. 1 hafta 10 güne ıyıce tam düzgün yürür artık.
Maşallah minnak kıza :)

Gunaydin kizlar nasilsiniz...ben surada bi düzgün sohbet edemiyorum yaa bi konuda yaziyorum benim sipadan firsat bulup ta cevap yazana kadar konu mazi oluyo:işsiz:
Bizimde uykusuz geceler devam hemde ne uykusuz sabaha kadar parca pincik toplasan 2-3 saat...4 gun once 7. Dis patladi ama istahsizlik son sürat devam dis patlayınca ne zamana kadar duzeliyo bu istah yaa daha 1 hafta oncesine kadar mis gibi kahvalti yapan cocuk bugun herseyi minciklayip atti 1 haftadir agzina yumurta sürmüyor halbuki cok gzuel yiyodu omletini bitiriyordu:KK43: yemekle arasi. 3Aydir yok neler neler deniyorum azıcık toparlar gibi oluyo sonra hoop ayni secicilik ben eski istahli oglumu istiyorum yaa :KK61:9. Aya kadar misler gibi yiyen cocuk 4disin ayni anda cikmasiyla istahsiz secici bi bebeye döndü nazara geldi valla nazara inaniyorum bebesi guzel yiyen anneler kimsenin yaninda yedirmeyin yavrunuzu hasetlik eden cok malesef

Gunaydin kizlar nasilsiniz...ben surada bi düzgün sohbet edemiyorum yaa bi konuda yaziyorum benim sipadan firsat bulup ta cevap yazana kadar konu mazi oluyo:işsiz:
Bizimde uykusuz geceler devam hemde ne uykusuz sabaha kadar parca pincik toplasan 2-3 saat...4 gun once 7. Dis patladi ama istahsizlik son sürat devam dis patlayınca ne zamana kadar duzeliyo bu istah yaa daha 1 hafta oncesine kadar mis gibi kahvalti yapan cocuk bugun herseyi minciklayip atti 1 haftadir agzina yumurta sürmüyor halbuki cok gzuel yiyodu omletini bitiriyordu:KK43: yemekle arasi. 3Aydir yok neler neler deniyorum azıcık toparlar gibi oluyo sonra hoop ayni secicilik ben eski istahli oglumu istiyorum yaa :KK61:9. Aya kadar misler gibi yiyen cocuk 4disin ayni anda cikmasiyla istahsiz secici bi bebeye döndü nazara geldi valla nazara inaniyorum bebesi guzel yiyen anneler kimsenin yaninda yedirmeyin yavrunuzu hasetlik eden cok malesef
Doğru dıyorsun nazara gelıyor yavrular. Yıyorsa bıle ıstahsız dıyceksın.
Bazen çok güzel yemek yıyen bebe bazen de hiç birşey sürmüyor ağzına. Israrcı olma canım. Ne kadar ısrarcı olursan o kadar ınatlasıp yemıyor ve bi o kadarda eski haline donmesi zaman alıyor.yemedıgınde zorlama bekle canım.

Günaydın kızlar.
oh ne güzel canım defne de henüz bir yürüme isteği yok gibi tutunarak yürüyor aslında belki hergun çalışırsam onu daha hızlı ilerler ama ona da halim kalmıyor bazen diyorum hazır olduğunda kendi cesaret eder zaten yanlış mi düşünüyorum bilmem

Doğru dıyorsun nazara gelıyor yavrular. Yıyorsa bıle ıstahsız dıyceksın.
Bazen çok güzel yemek yıyen bebe bazen de hiç birşey sürmüyor ağzına. Israrcı olma canım. Ne kadar ısrarcı olursan o kadar ınatlasıp yemıyor ve bi o kadarda eski haline donmesi zaman alıyor.yemedıgınde zorlama bekle canım.
Valla bende hic söylemedim ama yeri geldi birilerinin yaninda yedirmek zorunda kaldım... Ne kadar goze batmasin desende illaki aman ne guzel yiyo aman hepsini bitirdi diyenler illaki oluyodu...hic zorlamadim simdiye kadar yemek istemedigi yerde kaldırdım ama yok kahvaltıyla arasi bi duzelip bi bozulsada yemek kismini bi türlü cozemedim hani su yemegi cok seviyo diyemiyorum ne yapsam yemiyo bigun biraz yedigini bidahaki sefere yemiyo...en azindan emiyo ac kalmiyo diye teselli ediyorum kendimi ama her seferinde yemeyince insanin morali bozuluyo yaa :KK43: hergun geriliyorum ne pisirsem de yese diye

X