2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gunaydin kizlar nasilsiniz...ben surada bi düzgün sohbet edemiyorum yaa bi konuda yaziyorum benim sipadan firsat bulup ta cevap yazana kadar konu mazi oluyo:işsiz:
Bizimde uykusuz geceler devam hemde ne uykusuz sabaha kadar parca pincik toplasan 2-3 saat...4 gun once 7. Dis patladi ama istahsizlik son sürat devam dis patlayınca ne zamana kadar duzeliyo bu istah yaa daha 1 hafta oncesine kadar mis gibi kahvalti yapan cocuk bugun herseyi minciklayip atti 1 haftadir agzina yumurta sürmüyor halbuki cok gzuel yiyodu omletini bitiriyordu:KK43: yemekle arasi. 3Aydir yok neler neler deniyorum azıcık toparlar gibi oluyo sonra hoop ayni secicilik ben eski istahli oglumu istiyorum yaa :KK61:9. Aya kadar misler gibi yiyen cocuk 4disin ayni anda cikmasiyla istahsiz secici bi bebeye döndü nazara geldi valla nazara inaniyorum bebesi guzel yiyen anneler kimsenin yaninda yedirmeyin yavrunuzu hasetlik eden cok malesef
benim yavru bastan beri hep seciciydi toplasan 4 5 çeşit bisey yiyo onlar etrafında donuyoruz yeni bisey deniyorum hep önyargılı yaklaş iyi valla

Valla bende hic söylemedim ama yeri geldi birilerinin yaninda yedirmek zorunda kaldım... Ne kadar goze batmasin desende illaki aman ne guzel yiyo aman hepsini bitirdi diyenler illaki oluyodu...hic zorlamadim simdiye kadar yemek istemedigi yerde kaldırdım ama yok kahvaltıyla arasi bi duzelip bi bozulsada yemek kismini bi türlü cozemedim hani su yemegi cok seviyo diyemiyorum ne yapsam yemiyo bigun biraz yedigini bidahaki sefere yemiyo...en azindan emiyo ac kalmiyo diye teselli ediyorum kendimi ama her seferinde yemeyince insanin morali bozuluyo yaa :KK43: hergun geriliyorum ne pisirsem de yese diye

Canım seninki de devamlı emiyor mu ? biz neredeyse yarım saatte bir :/ bu yüzden pek yemek yemiyor belki seninki de ondan olabilir. Emzirmiyim diyorum kıyamıyorum zaten bütün gün iş yerinde özlüyor yavrucak :KK43:

Ah canim geçmiş olsun yaa kıyamam huysuz oluyorlar hasta olunca :KK43: Mehmet emre iyi senle o konuştuğumuz donemden hemen sonra ilk adımları attı 9ay 17gunluktu simdi kosuyor :))uzun bir sure düşe kalka gitti 10aylik tam yürüdü diyebilirim :) haftaya carsamba Ankara'ya taşınıyoruz eşyalar gitçek bakalım nasıl olcak çocukla tırsıyorum :)
Canım üstünden 1 ay geçmiş ama maşallah memoşa:emir_bebek: hızlıymış seninki. Şuan ankarada olmalısın. Alışabildinmi nasıl ankara.

Ah canim geçmiş olsun yaa kıyamam huysuz oluyorlar hasta olunca :KK43: Mehmet emre iyi senle o konuştuğumuz donemden hemen sonra ilk adımları attı 9ay 17gunluktu simdi kosuyor :))uzun bir sure düşe kalka gitti 10aylik tam yürüdü diyebilirim :) haftaya carsamba Ankara'ya taşınıyoruz eşyalar gitçek bakalım nasıl olcak çocukla tırsıyorum :)
Canım üstünden 1 ay geçmiş ama maşallah memoşa:emir_bebek: hızlıymış seninki. Şuan ankarada olmalısın. Alışabi
@hasbeee My moonlight My moonlight konyali kuzular.nerelerdesiniz bakayim... Bu hafta sonu gorumcemin düğünü var koşturuyorum hazırlıklar ile cocuklar bir yandan yari hasta.ben yokum da sizler neden yoksunuz bakayim
Canım benim valla bizdede hastalık gani kızım oğlum grip gidip gidip geliyor. Birini iyileştiriyoruz diğeri hastalanuyor. Zaman hiç yok. Kızım okula başladı akşamlar onun ödevi ile geçiyor. Sabahlar onun hazırlanması ve okula gitmesi. Ondan sonrada oğluşla ev işi yemek akşam olıveriyor. Anlayamıyprum zaman yetmiyor. İnternete de giremiyorum. Herkes iyidir umarım.

benim yavru bastan beri hep seciciydi toplasan 4 5 çeşit bisey yiyo onlar etrafında donuyoruz yeni bisey deniyorum hep önyargılı yaklaş iyi valla
Bizimde simdi oyle bikac cesit anca onuda az yiyo oyle doyumluk değil yani...yemek secen cocuk zor.oluyo ya hic sevmem baslarda guzel yiyip secmeyince guzel giris yaptik ek gıdaya diye seviniyodum...simdi de dogru bi beslenme aliskanligi olsun diye ısrarla yapip tattirmaya calisiyorum yemeyince ustelemiyorum ama iste insanin morali bozuluyo

Canım seninki de devamlı emiyor mu ? biz neredeyse yarım saatte bir :/ bu yüzden pek yemek yemiyor belki seninki de ondan olabilir. Emzirmiyim diyorum kıyamıyorum zaten bütün gün iş yerinde özlüyor yavrucak :KK43:
Evet aynen :KK43: zaten biraz da o daraltiyo beni sute guvenip yemiyo onunla karnini doyuruyo..bende emzirmiyim diyorum ama ya disi cikiyosa ondan yemiyosa ya donemselse bari emsin diye diye senin gibi kiyamiyorum...gece desen sabaha kadar emiyo..nette okumustum gece karnini doyuran bebek gündüz ek gidaya pek yanaşmazmis gündüz yemeyince yine gece doyururumus kisir döngü anlayacagin...ama su gece emzirmesini bi türlü azaltamadim cok inatçı çıktı bizm ki emmeden uyumuyo:KK43:

oy canım valla bizde hastayız 3 gündür çocuk öksürük ten uyuyamıyor biz de mafolduk o da
Canım sizde çok geçmiş olsun.bizimki doğduğundan beri böyle .oğlum 2 yaşında düzene girmeye başlamıştı . Galiba buda öyle olacak ama benim dayanacak takayım yok :KK43:(

Canım sizde çok geçmiş olsun.bizimki doğduğundan beri böyle .oğlum 2 yaşında düzene girmeye başlamıştı . Galiba buda öyle olacak ama benim dayanacak takayım yok :KK43:(
Bizimki de ayni uyumuyo uyumuyo uyumuyo...bi bebek nasil her gece 10 dakika da bir kalkar...ben artik cok sinirleniyorum geceleri...esime birakip kaciyorum baska odaya bikac kere sinir krizi gecirdim :KK43: bu hafta icinde paikologa gidicem ...yoksa bu bebe uyumadikca benim durumum iyi degil

Valla bende hic söylemedim ama yeri geldi birilerinin yaninda yedirmek zorunda kaldım... Ne kadar goze batmasin desende illaki aman ne guzel yiyo aman hepsini bitirdi diyenler illaki oluyodu...hic zorlamadim simdiye kadar yemek istemedigi yerde kaldırdım ama yok kahvaltıyla arasi bi duzelip bi bozulsada yemek kismini bi türlü cozemedim hani su yemegi cok seviyo diyemiyorum ne yapsam yemiyo bigun biraz yedigini bidahaki sefere yemiyo...en azindan emiyo ac kalmiyo diye teselli ediyorum kendimi ama her seferinde yemeyince insanin morali bozuluyo yaa :KK43: hergun geriliyorum ne pisirsem de yese diye
Benim kızım in ikizi nede olsa.ben bir çorba yapmıştım coksevdi kızım.sende dene belki yer.
Havuç rendeleyop az yağda bir iki çevirdim.
İspanaklari küçük küçük doğrayıp üstüne ekledim.biraz da öyle çevirdim su ekleyip az kaynattim.un yumurta yoğurt iyice çırpıp üstüne ekledim . Azıcık tuz,kekik ve nane ekledim .
Bu kadar

Benim kızım in ikizi nede olsa.ben bir çorba yapmıştım coksevdi kızım.sende dene belki yer.
Havuç rendeleyop az yağda bir iki çevirdim.
İspanaklari küçük küçük doğrayıp üstüne ekledim.biraz da öyle çevirdim su ekleyip az kaynattim.un yumurta yoğurt iyice çırpıp üstüne ekledim . Azıcık tuz,kekik ve nane ekledim .
Bu kadar
Sagol canim denerim ama.bizimki corba icmiyo yani benim ona biseyler yedirmemi kabul etmiyo o yuzden pek corba yapmıyorum ama aklimda olsun en yakin zamanda deniycem

Yiyen çocukların da derdi farklı oluyor valla milletin elindekine saldırıyorlar illa alacaklar bide kendileri yemek istiyor heryeri dağıtıp pisletiyorlar :-)

Bizimki de ayni uyumuyo uyumuyo uyumuyo...bi bebek nasil her gece 10 dakika da bir kalkar...ben artik cok sinirleniyorum geceleri...esime birakip kaciyorum baska odaya bikac kere sinir krizi gecirdim :KK43: bu hafta icinde paikologa gidicem ...yoksa bu bebe uyumadikca benim durumum iyi degil
İlgincdirki suan eşim buradayken bende öyleydim sinirlenip al oğlunu diyodum :)şimdi ayrıyız oğlumla ikimiz yatıyoruz yA daha sakinim .herhalde sadece bana muhtac diye yoksa gece uykularımız zamanla kötüye gidiyor :KK43: 10 dk diyemem ama yârim saatte bir uyAniyor

Selam Kızlar nasılsınız?

gonulll gonulll cüm canım merak etmişsin çok sağol.
İyiyim kuzum sen nasılsın? Gülsümcük yürümeye başlamış pıtı pıtı, darısı başımıza inşallah.

Yarın oğluşumun doğumgünü. geçen sene bu saatlerde sancıdan ölüyordum :KK70:
Büyüdü de 1 yaşında oldu. Allahım sağlıklı uzun bir ömür versin inşallah.

Selam Kızlar nasılsınız?

İyiyim kuzum sen nasılsın? Gülsümcük yürümeye başlamış pıtı pıtı, darısı başımıza inşallah.

Şimdiden doğumgününüz kutlu olsun o halde canım :) nice güzel yılları olsun kuzunun

Canim yA özlüyorum valla nerelerdesin :KK43: daha gitmedim ay sonu Doğum gününü yapıp gidicez inş :) sadece ev taşındı eşim tek kalıyor :)
İyi bari annenin yanındasın sanırım keyfini çıkar:) eşinde özlesin bazen ayrılıkta iyi gelir buluşmak varsa:)) seninkinin doğum günüde şimdiden kutlu olsun. Bende sizi özledim:))

Selam Kızlar nasılsınız?

Doğum gününüz kutlu olsun. Nice sağlıkla uzun yıllar ınsallah yavrucağa.

Selam Kızlar nasılsınız?

Doğum günü kutlu olsun nice mutlu sağlıklı uzun yilları olur inşallah

X