2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
@gonulll sagol canim dugunumuzu bitirdik sonrasında yine hastalandık tabi.ve cocuk doktoru 1 aydir teşhis koymayip gonderimce bizde evde arastirdik ve kbbye gittik.kızımda sinuslere bagli geniz akıntısı ve geniz eti varmis o yuzden gece sürekli öksurup bazen kusmaya çalışıyormuş.9gunluk tedavi verdi doktorun verdigi ilaclari bıraktırdi.insalah faydasi olur.bizimki en son evi satmaya kadar gidecekti yoksa sıcaklık dengesizligimdem sonra
Canım çok geçmiş olsun. Tez zamanda iyi olsun hanım kız

Evet kızlaaar ben geldim :) vallahi kızıyordum girmeyenlere ama ben daha beter oldum.
Edi'nin alerjisi devam ediyor. İlaçları bıraktık deri testi için bekliyoruz. Neredeyse başladığımız noktadayız. Daraldım bunaldım. Ne besleyebiliyorum ne aşerjisini geçirebiliyorum...
Bu sırada ben doğum doktoruma gidiyorum. Duvarda kalınlaşma var bir aydır devam eden az az kanama. Salıya biterse ilaç tedavisi bitmezse parça alacak.
Bu sırada doğum günü geliyor sıpanın az kaldı. Hepsi üst üste vallahi.

Evet kızlaaar ben geldim :) vallahi kızıyordum girmeyenlere ama ben daha beter oldum.
Edi'nin alerjisi devam ediyor. İlaçları bıraktık deri testi için bekliyoruz. Neredeyse başladığımız noktadayız. Daraldım bunaldım. Ne besleyebiliyorum ne aşerjisini geçirebiliyorum...
Bu sırada ben doğum doktoruma gidiyorum. Duvarda kalınlaşma var bir aydır devam eden az az kanama. Salıya biterse ilaç tedavisi bitmezse parça alacak.
Bu sırada doğum günü geliyor sıpanın az kaldı. Hepsi üst üste vallahi.
Hepsi için çok geçmiş olsun canım .okadar iyi anlıyorum ki seni.bende çok bunaldım .rabbim hepimizin yardımcısı olsun kimseyi Darda ZOrda birakmasin

Sabahtan beri Doğum gününüzü kutlamak için gireyim diyorum unutuyorum hep.
Doğum gününüz kutlu olsun canım.
Bugün başka arkadaşlarda Doğum yapmıştı sanki ama hatırlayamadım.

Nice mutlu yıllara Allah uzun ömürler versin Mehmet Emre ye:KK200::KK200:

Düğüm günü kutlu olsun canım nice mutlu sağlıklı yillara

Oğlumun adaşııııı iyi ki doğmuşsun tosun paşam benim çok güzel hayırlı yaşların olsun inşallah @emnis

@emnis kuzunun doğumgünü kutlu olsun, nice güzel yaşlara

Geçmis doğum günü kutlu olsun :) foto ekle bizde bakalım annesi
Y yilfasa rint rint
kızlar teşekkür ederiz yazamadım çünkü çok kötüyüm dualarınıza ihtiyacımız var. 1 yaş aşısı için sağlık ocağına gittik hemsire bacakları eğri gibi bir doktora götürün dedi. Huylandık hemen ortopediye gittik doktor film çekti. kan aldı kan sonuçlarımız bugün çıkıcak. ama filme göre yüksek ihtimal raşitizm dedi . Çok moralim bozuk öğlen sonuçları almaya gideceğim dua edin nolur :KK43:

Y yilfasa rint rint
kızlar teşekkür ederiz yazamadım çünkü çok kötüyüm dualarınıza ihtiyacımız var. 1 yaş aşısı için sağlık ocağına gittik hemsire bacakları eğri gibi bir doktora götürün dedi. Huylandık hemen ortopediye gittik doktor film çekti. kan aldı kan sonuçlarımız bugün çıkıcak. ama filme göre yüksek ihtimal raşitizm dedi . Çok moralim bozuk öğlen sonuçları almaya gideceğim dua edin nolur :KK43:
Ay inanmıyorum şoktayim canim ya inşallah degildir canım hiç öyle rahatsizligi olan bi cocuga benzemiyor inşallah hayirli haber alirsin canim benim :KK43:

Y yilfasa rint rint
Ahh kuzum üzülme herşeyin bir çaresi bulunur valla bende şoktayim tuylerim diken diken oldu buradaki bebekler alperimle akran olduğu için daha çok içim parçalanıyor onlara birşey olunca d vitamini ni ihmal ettiğiniz oldumu hiç niye böyle oldu Mehmet Emre gayet güzel yaşından önce de yurudu maşallah inşallah sadece bir eğrilik tir canım mutlaka haber ver

X