2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Oo haZirliklar başladı mi :)) bence menüye birde sarma eklenmeli :)
Evet canım cumartesi inşallah doğum günü yapcaz normalde sali günü ama hafta içi gelemezler diye böyle yaptık. Şimdi temizlik yapyorum oğlum uyudukca .doğum günü hatira poşetlerini de hazırladım.yazmayi unutmuşum lahana sarmasida olacak. normal sarma yapamam ama başka önerin var mı kolay bi şey

Kizlar oğlumun doğum günü menüsü:
Doğum günü pastasi
Müffin (hazir)
Patates salatası
Kanepe
Milföyden kofteli börek (yalanci manti gibi bi şey)
Sizce yeterli mi az mi 15 kişi olcaz
Biraz da renkli şekerleme kurabiye gibi bişey olabilir bende ozeniyorum ilk yaşları yavrularimizin

Biraz da renkli şekerleme kurabiye gibi bişey olabilir bende ozeniyorum ilk yaşları yavrularimizin
Evet canım bende ozeniyorum onlardan yaptiracaktim renkli cupcake ve 1 yaş kurabiyesi ama guvendigim yerler yapmıyorlarmis onlar için maliyetli oluyormuş başka da bulamadim bende vazgeçtim o yüzden ama süsleme hediyelikler olacak kanepeler prens tacı seklinde olacak uzerinde 1 yazan kurdan olacak pastamizda şeker hamurundan prens tacı var onda da inşallah güzel olur bakalım 1 yaş magneti aldım fotografcida 1 yaş doğum günü fotosu cektirdik magnetin boyutunda çıkarttırdik yükleyebilirsem foto yuklerim

Kızlar pijamaları nerden alıyorsunuz?bide erkek anneleri harem pantalon mu?eşofman altı mı?pantalon mu kullanıyorsunuz?
Soobe'den ayaksız tulum aldım canım çok kalın olmayan bir penye, onu giydireceğim artık. Öncesinde de tulum ya da lcw pijama hediye gelmişti onu giydiriyordum gece.
hm mothercare ve lcw genelde kıyafetleri şu ara. Soobe'yi de seviyorum.
Pantolon fotoğraf çekmek için kullandım şu ana kadar. O kadar aldık boşa gitti. Görüntü çok güzel ama hiç rahat değil. Bir tane harem pantolonu var çok sevdim onu giydiriyorum rahat ediyor sıpa da. Ama normalde eşofman tarzı. Hatta sen demiştin evde büyük giydiriyorum diye, ben de artık hep büyükçe giydiriyorum rahat etsin sıpa.

İse yarıyor mu canım ya bizimkinin de burnu tıkanmaya başladı malum kış başlıyor.oglumda okaliptüs yağı kullanmıştım soğan daha sağlıklı geldi bilemiyorum

Yarıyor canım 2-3 günde bir okaliptüs sıcak suya bende damlattım. Yap olduğu için zararı olduğunu düşünmüyorum onun da

Bende şu kurabiyeler var ya şeker hamurlu onlardan deneyeyim dedim tadı da güzel oldu. Hemen bayatlama olmuyormuş zaten sende yapmaya vaktin varsa yapabilirsin canım

Bende şu kurabiyeler var ya şeker hamurlu onlardan deneyeyim dedim tadı da güzel oldu. Hemen bayatlama olmuyormuş zaten sende yapmaya vaktin varsa yapabilirsin canım
Seker hamurunu marshmelowdan mı yaptin canım o tarifleri gördüm ama becerebilir miyim diye emin olamadım yemektarifleri sitesinden mi buldun tarifi

Lahana sarmasıda varsa bence başka birşeye gerek yok zor olur zaten teksen. süs gibi sosyete şekeri alabilirsin, gelecek çocuklarda varsa onlara verilir :)

Gunaydin kızlar... Soranlar olmus tesekkur ederim hepinize biraz gec oldu ama yavrunun atesi 2 gun sürdü sonra düştü... Sonrasi ne grip ne ishal ne döküntü şükür...neden ateslendi bilmiyorum oyle geldi gecti...
Doğum gününe bende cok ozeniyorum sonrakilerde belki bu kadar ugrasmam ama ilk doğum günü guzel olsun istiyorum
E Erenyigit canim menun gauet yeterli bebisle cok zor oluyo zaten.. ben dis bugdayinda biraz fazla yapmistim mahvoldum cocukla... Dis bugdayinda kurabiye ve pastasini hep kendim yaptim bu seferde kendim yapicam cok profesyonelce olmamisti ama tadlari guzeldi yendi yani

Kızlar oğlumun 37.5 koltuk altından ateşi var ve uyuyor şuan banyo yaptırdım yatırdım herhangi birşey vermedim ne yapmam gerekiyor

2 gündür En fazla 37.5 ateşi var alından kulaktan koltuk altından hep devamlı olcuyorum Parol veya dolven veriyorum arada çok huzursuz olursa ne yapmalıyım doktora gotursemmi

2 gündür En fazla 37.5 ateşi var alından kulaktan koltuk altından hep devamlı olcuyorum Parol veya dolven veriyorum arada çok huzursuz olursa ne yapmalıyım doktora gotursemmi
Canim cok gecmis olsun doktorlara gore 37.5 ates sayilmiyo oglum 4aylikken 38in ustunde mudahale et demisti doktor...gecen ateslendigindeyse 39 uzeri huysuzlanirsa ilac ver dedi...eger bi huysuzlugu huzursuzluğu yoksa ilac verme hemen biraz ince giydirip ilik dus aldirabilirsin...baska bi belirtisi olursa kusma ishal vb doktora goturursun

Gecenlerde benim oglumda ateslendi ama bizim ates 39un uzerindeydi ilk olarak ilik kompres banyo falan denedim dusmedigi zamanlarda ilac verdim

Gecenlerde benim oglumda ateslendi ama bizim ates 39un uzerindeydi ilk olarak ilik kompres banyo falan denedim dusmedigi zamanlarda ilac verdim
Canım ılık banyo yaptırdım yatırdım uyuyamadı çocuk 38 oldu Ates ve kalktı bende çok sıcak diye dolven verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…