2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim oğlan yürüyor artık tutamıyorum ev işi bile bitmiyor. Çok yoruluyorum. O uyur uyumaz uyuyorum. Gece uyanması da bitmedi.sabahta erken uyanıyor.

Oooo. Masallah size. Insallah bizde boyle Hayirli haberler aliriz. Yarin dra gidecez not aldim soracaklarimi. Duaya cok ihtiyacimiz var bu zor zamanda, Rabbim yavruma ve Butun hasta yavrularimiza sifa versin

Oooo. Masallah size. Insallah bizde boyle Hayirli haberler aliriz. Yarin dra gidecez not aldim soracaklarimi. Duaya cok ihtiyacimiz var bu zor zamanda, Rabbim yavruma ve Butun hasta yavrularimiza sifa versin
Amin canım Allah in izniyle biranonce geçer inşallah.rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin

Merhaba canlarım nasılsınız ben bayadir girmekte zorlanıyorum bu kk ye telefonum bir türlü açmıyor o açsın diye beklerken kapatıyorum çünkü çok uzun bekletiyor anlamıyorum telefonum yeni eski telimde böyle sıkıntı olmuyordu sakın yanlış anlamayın bırakmadım sizi

Kızlar bizde makro marketten bot almıştık memnunuz sağlıklı mı bilmem ama zaten dışarda yürümediği için sorun olmuyor elinden tutup biraz yürütüyorum okadar

:) ah canım şaka yaptım ben annemlere taşındım 3 müz anca yetişiyoruz seni anlayabiliyorum. kolay gelsin ama özledik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…