2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
D dertah oğlum niye ateşleniyor anlayamadım başka sorunu yok diş mi yapıyor acaba doktora götürmeye gerek varmı hiç başıma gelmedi ateş daha önce çok evham yapıyorum

D dertah oğlum niye ateşleniyor anlayamadım başka sorunu yok diş mi yapıyor acaba doktora götürmeye gerek varmı hiç başıma gelmedi ateş daha önce çok evham yapıyorum
Canım telas yapma malesef ben bikac kere yasadim ates durumunu hemde 40lara varan atesler ilk seferde bende cok telas yapmis cok aglamistim ama simdi daha sakin karşılıyorum doktor bu en son gittigimizde atesten korkma dedi bana ates vucudun savunma sistemi mikroplari bu yolla öldürür vucut dedi huzursuzluk yokken ilac verirsen hem vucudun savunmasina mudahale etmis olursun hemde simdi ilaclar güçlü etkili gereksiz yere verirsen bebegin karacigerini bosa yorarsin dedi...bide bu aralar atesli bebek cok oluyo dedi en cok katsilastigimiz durum kusma ishal,grip, 6. Hastalık bunlar degilse kusma ishal vucutta döküntü muhtemelen virutik bi durumdur ilacsiz geçer dedi...bana su durumlarda getir dedi ciddi halsizlik uyku durumu bisey yememe meme dahil, inleme kusma ishal öksürük vucutta döküntü...sen simdi alpercigi takip et bunlar yoksa cok ciddi bi huzursuzlugu yoksa gecer insallah mevsim gecisi hemen hasta oluyorlar kuzular rabbim sifa versin

Sağol canım benim çok açıklayıcı anlatmışsin ben takipte kaliyim hemen ilaca sarilmiyim en iyisi

Kızlar pijamaları nerden alıyorsunuz?bide erkek anneleri harem pantalon mu?eşofman altı mı?pantalon mu kullanıyorsunuz?
Ben çivilerin aldım canım kadife çok güzel ayak kısımları lastikli ykadikca kadifeside deforme olması.begendim tavsiye ederim

2 gündür En fazla 37.5 ateşi var alından kulaktan koltuk altından hep devamlı olcuyorum Parol veya dolven veriyorum arada çok huzursuz olursa ne yapmalıyım doktora gotursemmi
Canım 37.5 ateş sayılmaz belki distendir.dis ateşi 38 üstüne çıkmıyor.bence takip et eğer kusma titreme ve ateşte yükselme olursa doktora götürürsün

Kızlar ya benden size bir soru...benim bu sipa nerdeyse 3 aydir hiçbirşey yemiyo 9aylikken 4 disi birden cikti pespese ve bu süreç hemen hemen 1ay sürdü hadi disten dedim ellemedim...sonra tam azcik düzelir gibi oldu sanki sonra idrar yolu enfeksiyonu derken yine yemedi vs geldik nerdeyse yasina ve 9ayliktan once ne versem hic ayirt etmeden havada kapan cocuk simdi kasigi görünce once minicik acip tadina bakiyo ve begenmeyip hemen kendini mama sandalyesinin oteki tarafına atiyo severek yedigi sadece bikac sey var pankek borek tarzi kuru seyler omlet ve eliyle yemek kosuluyla makarna sulu sebze yemeklerni asla yemiyo suratini burusturuyo hemen... gecer mi bu durum yoksa yemek mi sececek hep böyle...onceden herseyi yedigi icin suan cok zoruma gidiyo bu durum geçici bi donemdir deyip kendimi avutmak istiyrum ama 3aydir ne denediysem yemiyo

Derdimi yazip sorumu sormamisim ne yapmak lazim boyle durumlarda sadece sevdigi seyleri mi yapayim yoksa yemese bile denemeye devammi edeyim o kadar ugrasip ta yemeyince cok modum düşüyo

Oğlum aynen öyleydi bu çocuk hiç birşey yemeyecek diyordum ama 3 yaşından sonra hiçbirşey seçmeden yiyor.bence zorlamadan vermeye calis.kizimda hiç birşey yemiyirdu 1.5 aydır bizim yediklerimizden veriyorum şimdi yiyor.ama bizimkide 3 aydır hiç yoğurt ve ayran yemiyor.boyu hiç uzamadi 3 aydir (

Bizimki bizim yemekleride yemiyo ona tuzsuz salcasiz eristeli yesil mercimek yapmistim 2kasiktan fazlasini sokmadi agzina bize de ispanak yapmistim ondan vereyim dedim bi kasik aldi zorrrla o da acmiyo agzini midesi bulandi hemen niye boyle oldu anlamıyorum eline kemirecegi bisey verirsem yiyo anca cok olmasa da diger türlü sıfır ne olacak böyle bilmiyorum

Kızlar hamileyken bebeğinin bacakları kısa olan birisi vardı doktor vücuduna göre kısa demişti kimdi o aklıma geldi şuan normal mi merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…