2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bizim başımıza gelmedi canım ama dert etme bence geçicidir kilo kaybı oldu mu ki ?

O zaman blw ile ilerle sen yedirmeye çalışma pek çok tarif var blw Türkiye sitesinde

Ay
Aynen dediğin gibi oldu canım Bugün 3-4 adım emekledi asker gibi sürülüyordu Oysa ve kanepeden tutup kalkmaya çalışır gibi hareketler yaptı İnan çok mutlu oldum

Ay

Aynen dediğin gibi oldu canım Bugün 3-4 adım emekledi asker gibi sürülüyordu Oysa ve kanepeden tutup kalkmaya çalışır gibi hareketler yaptı İnan çok mutlu oldum
Benim oğlum 11 aylik filan emekledi canım:) sürünmuyordu bile 10.5 aylık birden yürüdü düştüğü için korktu onu da bıraktı kucakta geziyordu birden emekledi

Baya da güzel hazırlık yapmışsın cnm eline sağlık foto istiyoruz doğum gününden

:) ah canım şaka yaptım ben annemlere taşındım 3 müz anca yetişiyoruz seni anlayabiliyorum. kolay gelsin ama özledik
Bende çok özledim sizi. Benimki grip şimdi uyku da yok. Uyusa bile çok uyanıyor ağlayarak. Burnu göZü akıyor öksürüyor. Burnuda kızardı sildirmiyor çok ağlıyor. Senin paşa ne durumda yürüyor mu nasıl?

Burda kimse kızına kelebeğim,civcivim,prensesim vs vs demediği için ve kimse oğluna oğluşum,paşam,adamım vs vs demediği için çok çok mutluyum

Ah canim geçmiş olsun yaa kıyamam huysuz oluyorlar hasta olunca Mehmet emre iyi senle o konuştuğumuz donemden hemen sonra ilk adımları attı 9ay 17gunluktu simdi kosuyor :))uzun bir sure düşe kalka gitti 10aylik tam yürüdü diyebilirim :) haftaya carsamba Ankara'ya taşınıyoruz eşyalar gitçek bakalım nasıl olcak çocukla tırsıyorum :)

Inşallah iyidir alper. Bizimde öyle olmuştu bi şey çıkmadı sonrada uçuk çıkardı atti hastalığı üstünden.
Kanında enfeksiyon çıktı idrar ciğerler falan temiz hiç bir ilaç yazmadı calpol dolven ver kendi kendine takip ederek geçmesini bekliycem nasıl olcak bilmiyorum antibiyotik enfeksiyonu tetikliyormus diye yazmadı @emnis

Geçmiş olsun canım benim.hastalik zor ateş olunca da insan tetikte duruyor cidden.tez zamanda iyilessin alper bey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…