2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Slm hanimlar nasilsiniz minnoslar nasil yurumeler basladimi bizde ikra 5-6 adim sonra yok :KK43: meyra hic yurumuyor bizde durumlar boyle ama buyuduk :)

15 gun sonra yaşına girecek Ama benimki de daha tam ayakta bile kendi başına duramıyor emeklemiyor da sadece asker gibi yerde sürünerek gidiyor herkes birden ayağa kalkar diyor Bilmiyorum sizde durumlar nasıl

15 gun sonra yaşına girecek Ama benimki de daha tam ayakta bile kendi başına duramıyor emeklemiyor da sadece asker gibi yerde sürünerek gidiyor herkes birden ayağa kalkar diyor Bilmiyorum sizde durumlar nasıl
Bizimki de aynen öyle emeklemiyodu bile 15-20 gündür emekliyo ama bizimki bi yerlere tutunup kalkma olayı hep vardı sadece emeklemek zor geliyodu galiba :)) şimdi tüm derdi bulduğu herşeye tutunup kalkmak valla takmıyorum hiç hatta çok güldük ilk başlarda elalemin çocuğu yaşını karşılar yürür sevinirler bizimki yaşını karşıladı emekledi mutluluktan öldük :)))

Her çocuk farklı bide bi gün yapamadıklarını bi bakıyorsun yapmaya başlıyor belli olmaz yani. Benim emeklemeyen oğlum için tembel kilolu birden yürür dediler sonuç bi sabah bi baktık ki emekliyor halbuki yerde yüz üstü durmayı hiç sevmez kilolu da değil 8,5 kiloydu o zaman

Kızlar pijamaları nerden alıyorsunuz?bide erkek anneleri harem pantalon mu?eşofman altı mı?pantalon mu kullanıyorsunuz?

Kızlar pijamaları nerden alıyorsunuz?bide erkek anneleri harem pantalon mu?eşofman altı mı?pantalon mu kullanıyorsunuz?
Ben LCWaikiki den aldım 2tane kadife bacak kısımlarının dar olmasına bakıyorum ki yukarı sıyrılıp bacak açık kalmasın. Dışarıda hep eşofman giyiyor kalın ici pamuklulardan. Harem tiplerini yazın giydik yakışıyor çocuklara :))

Ben LCWaikiki den aldım 2tane kadife bacak kısımlarının dar olmasına bakıyorum ki yukarı sıyrılıp bacak açık kalmasın. Dışarıda hep eşofman giyiyor kalın ici pamuklulardan. Harem tiplerini yazın giydik yakışıyor çocuklara :))
A doğru teşekkür ederim hiç düşünmemiştim bunu bazen mama yerken bile paçasını çekiyor. Pantalon olsa bile likralı olmalıymış o zararlıymış ya

Kizlar oğlumun doğum günü menüsü:
Doğum günü pastasi
Müffin (hazir)
Patates salatası
Kanepe
Milföyden kofteli börek (yalanci manti gibi bi şey)
Sizce yeterli mi az mi 15 kişi olcaz

X