2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ya seviyolardır mutlaka ama ben de hamilelikte anneyi üzenlere mi uzak duruyo acaba diye düşünmüştüm

Geçmiş olsun kuzum. Rabbim can sağlığı versin neler yaşansa da eşlerimizin anneleri. Kayınvalidemin dediği gibi iki tabağı yanyana koyunca bile ses çıkarır. Anlaşacağız diye bi kural yok ama saygıyı korumak lazım çift taraflı.

:))))
Iyiki dogmus gercekten yavrum benim.
Darisi sizlere olsun ins.
Hele ilk bebegi olup ve ilk dogum gunu kutluyacaklara.

Doğum günü kutlu olsun canım. Hayırlı sağlıklı ömrü olsun. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın bahtı güzel olsun inşallah ayağına taş gözüne yaş değmesin.

Emzirmek romantik, duygusal bişi derler ya bi de :/ hani nerde :)))
Bunun üzerine bir de e bebekten üstüste gelen mesajlar, emzirme şenliğimize davetlisiniz diye, şaka gibi :) memem düştü gelemem yazsam mı :))()
Su toplayan yere lansinoh sür be mutlaka ped kullan enfeksiyon oluşmasın, ben yazın bıraktım ped kullanmayı, prof olduk ya artık :))

Yaz valla canım çok yerinde olur :)) sahi bak lansinoh duruyo kenarda hiç aklıma gelmedi halbuki bi zamanlar komidinin üstünde baş köşedeydi :))

Aynen canım ama işte dengesiz insanlarla o saygıyı korumak da zor oluyo napalım mevlana felsefesine sığınıyoruz

Canım ya çok güldüm yaşadıklarına değil uzman şekline .inan dün gece bizde aynı durumdaydik artık ben pert oldum eşime verdim uyuttu.ama sabaha kadar yine öldürdü beni.bende insanım ya

Canlar Trendyol da çocuk ürünlerinde harika indirimler var.bir bakın isterseniz
Ben bezlere baktım çok uygunsuz geliyor

Canlar Trendyol da çocuk ürünlerinde harika indirimler var.bir bakın isterseniz
Ben bezlere baktım çok uygunsuz geliyor
Orda her şey hemen tükeniyor ya psikolojik olarak rahatsız oluyorum sanki çabuk çabuk herşeyi almam gerek gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…