2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
2.ürüne %25 indirim diyor ama sepette uygulamıyor. Alabildin mi sen ?
Ben Molfix alacaktım canım 75 TL'ye ücretsiz kargo ve sepette yüzde 10 indirim vardı eşim makroda bulmus almadım o yüzden.prima stokta var benim bolca .külot bezde idi ikinci yüzde 25 indirim

Ferromixin i nasıl yedireceğim, neye koysam yer,yarım saat içinde yer mi?dertlerine son!
Paketi açtım ağzına döktüm çok sevdi bizim patlayan şeker yememiz gibi oldu

Ya canım ben haziranın son haftası ilk kez adet oldum o da öyle saolsun pek randumanlı bişey diil benim tatilimi iptal edecek kadardı :/ ondan beri tık yok bi sorun mu var ki acaba
Kız bende sorunumuz var diye doktora gidecektim 3 gün lekelenme olmuştu geçen hafta korktum açıkçası ama bugün olunca sıkıntı yok diye düşündüm .adetten sonra bir kontrole gideyim en iyisi.sende bı kontrole git bence fayda vvar

Çok sağ ol canım valla çok iyi olur :)) çok teşekkür ederiz
Ben bugün adet oldum ama arkadaslarima dagitayim canım.inan okumayı çok sağol isterdim.benim adetim her zaman 10 gün sürerdi bakalım şimdi nasıl olcak.erken biterse bende okurum rabbim şifa versin niyetimizi kabul etsin

En iyi gecelerrr hanimlar nasilsiniz biz cumaretesi 1 yas oluyoruz sukurrr ugurbocukum iyiki dogdun minnosun cuma gunuydu ama cok yogunum nasilsiniz

En iyi gecelerrr hanimlar nasilsiniz biz cumaretesi 1 yas oluyoruz sukurrr ugurbocukum iyiki dogdun minnosun cuma gunuydu ama cok yogunum nasilsiniz
Aramizda 1 hafta varmis.
Sagol canim.
Yavrucuklarla kosusturmaca halindeyiz hep.
Benim minigim 10 ayliktan beri siraliyor ayakta duruyor ellerini birakip ama adim atip yurumuyor.daha zamanini bekliyor.abisi ablasi dogum gununden 1 hafta sonra yurumustu ama azcik daha vaktimiz var bizim oyle gozukuyor.
Seninkiler yuruyormu napiyorlar.birbirlerini oynatmaya basladilarmi azcik azcik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…