2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben önce kucağımda sakinleştiriyorum ve yatakta hiç yalnız bırakmıyorum hep dokunuyorum okşuyorum öyle terk etme yok bunda onları biliyorum ben de dayanamam benimki mama diye ağlıyor bırakma diye değil

Ben de öyle yapıyorum ama bu gece zıvanadan çıktı :KK43: lütfen bir gececik bir durum olsun yaa..

jean jean canım seninki "mama" diye ağlıyırmuş ya, hah işte Yavrucak anne demeye çalışıyor da dilleri karıştırmış :))
Benimki anne ya da bırakma gibi şeyler diyemiyor ya ben bırakınca mamamamaammaaa diye ağlıyor. Aha diyorum bizimki ikinci dili çözdü bana anne demeye çalışıyor :))

Canım nadir de olsa benim annem de derdi annem falan diye ama ben pek yadırgamadım çünkü bizim o tarafta zaten karşı tarafa hitap kelimesidir anam :)) sen onu bırak benim kv geçen gün ne dese beğenirsin benim balık huysuzluk yapıyodu hadi ahh yapalım anneyi dövelim bu anneyi dedi ya ya sabııırr hatta bııırrrrr yani!!!
Benimki "yalak" deyip seviyor o küfür değil mi ya

jean jean canım seninki "mama" diye ağlıyırmuş ya, hah işte Yavrucak anne demeye çalışıyor da dilleri karıştırmış :))
Benimki anne ya da bırakma gibi şeyler diyemiyor ya ben bırakınca mamamamaammaaa diye ağlıyor. Aha diyorum bizimki ikinci dili çözdü bana anne demeye çalışıyor :))
Seninki İngilizce konuşuyor bence :dondurma:

Öyle mi bilmiyordum.hangi şehirde doğurdun bilmediğin.erken doğum olduğunu biliyodum
Manisada dogum yaptim canim.

Bende dün gibi hatırlıyorum koskoca 1 yil geçti üstünden nice mutlu yaşları olsun gülsüm prensesin :KK200:
Gercekten dun gibi.dun ve bugun hep su saatte dogdu soyle oldu boyle oldu derken hep aklidaydi.suan da yavrum kuvezdeydi ve ilk defa ggormeye gidicektim birazdan.
Cok sukur sagsalim yanimda gerisi gecti gitti bitti.

gonulll gonulll canim topigimizin ablasinin minik gulsumun dogum günü kutlu olsun canim...Allah huzurlu saglikli uzun bi omur nasip etsin insallah...op bizim yerimizede
Sagol canim amin .operim hemde seve seve.
gonulll gonulll gülsüm prensesin doğum günü kutlu olsun:KK9::KK73::KK71::KK68::sampiyon:
Tesekkurederiz larende teyzesi :))
gonulll gonulll minik kuşumuzun doğum gunu kutlu olsun.ailecek sağlıklı huzurlu yillariniz olsun insallah
Amin canim.minik kusumuz 1 yasinda artik.1 aylik 5 aylik 10 aylik derken 1 yas oldu bile.

Merhaba canım. Aynen öyle kız okula başladı hazırlığı okula göndermesi beslenmesi ödevi kitap kaplaması derken ilkokul telaşımız vardı halada devam ediyor. Okul da ayrı bir uğraş oldu bize. Gülsüm ablamızın doğum günü kutlu olsun:KK36: büyüdü kuzucanlar artık. :emir_bebek: sünnetinizde hayırlı olsun allah damatlığınıda göstersin inşallah.
Amin canim cumlemize ins.
Zeynep kizimizada basarilar okul hayatinda.
Gülsümün doğum günü mü :KK200: ayy duygulandim iyi ki doğdu topiğimizin ilk bebegı küçük hanım :emir_bebek: gonulll gonulll
Bugun benimde hep gozlerim doldu.kucuk bidigim karamanim 1 yasinda.iyiki dogmus geecekten supriz yumurtam.

gonulll gonulll yavrunun çooook mutlu, sağlıklı bir ömrü olsun dilerim, öpüyorum ikinizi de..
Sagol canim benim.bende opuyorum sizi.

gonulll gonulll kuzucuğun Doğum günü kutlu olsun, nice uzun sağlıklı yaşları olsun inşallah ☺️
Ins canim.

Hepimizin evladina hayirli saglik uzun omurler nasip olsun ins.Allah im her daim korusun onlari.hep mutlu olsunlar ins.anne baba es kiymeti bilen birey olsunlar ins.

Benimki "yalak" deyip seviyor o küfür değil mi ya
Hmmm tam küfür olmasa da çok hoş bişey diil tabii :)) benim çinçona ilk başlarda ayyy hüseyin ayyynı senin saçların simsiyah (çocuğun saçları benle birebir aynı renkte bu arada kumral hatta dipleri sarardı bile sonradan) yok efendimm ayyy Hüseyin bu ayynı biz baksana kaşları nasıl çatıyo derdi hatta ben dayanamayıp ay anne biz de çatıyoruz kaşımızı demiştim :)) ama şimdi çocuk allahın her günü gördüğü halde 2 aydır alışamadı onun kucağına bile gitmiyo ya semihaa senin oğlun çok tembel senin oğlun çok huysuz :KK12:

Hmmm tam küfür olmasa da çok hoş bişey diil tabii :)) benim çinçona ilk başlarda ayyy hüseyin ayyynı senin saçların simsiyah (çocuğun saçları benle birebir aynı renkte bu arada kumral hatta dipleri sarardı bile sonradan) yok efendimm ayyy Hüseyin bu ayynı biz baksana kaşları nasıl çatıyo derdi hatta ben dayanamayıp ay anne biz de çatıyoruz kaşımızı demiştim :)) ama şimdi çocuk allahın her günü gördüğü halde 2 aydır alışamadı onun kucağına bile gitmiyo ya semihaa senin oğlun çok tembel senin oğlun çok huysuz :KK12:
Bebekler kötü niyeti hemen hissediyorlar canim ya. Benim oğlum halasindan korkar mesela :KK70: babanesinede pek gitmez uzaktan güler sadece. Gorumcemin kizida bana bayilir 2 yaşını dolduracak. Insanlar küçücük bebekleri bile sevmiyorlar malesef kendi torunu olsalar bile

Anaam mübarek gunde yine başladım gıybete bu giybet beni mahvediyor zaten aşure gecesi şimdi allah dualarimizi kabul etsin kızlar asura günümüz de mubarek olsun şimdiden

Tebrik ederim tatlım ya, adını koyam

Ben de öyle yapıyordum, amaç yatağında uyumasını sağlamak ya.. iyi de gidiyordu iki haftada sanırım 3-4 gece fire verdik, memede uyudu yani. Ama dün geceden beri tam bir kabus oldu. Gece eşim geç geldi, uyku sersemi onu gördü, ayıldı ayılmadı derken geceyarısı bir uyandı uyut uyutabilirsen, halim kalmadı yanımıza aldım geri koydum aldım koydum ne uyuduk bilmiyorum, buna rağmen gündüz sadece iki yarım saat adeta bayıldı. Akşam yine öyle dalamıyor direniyor ama ne inat, beli kırılacak kendini atarken :KK43: halbuki çok uysallaşmıştı o kalkıyordu ben yatırıyordum kızmıyordu ağlamıyordu, sanki o da biliyordu artık ne yapacağımızı ama dün geceden beri tanıyamıyorum kendi kızımı :KK43: mamselin gece çayından verdim biraz dalmasını kolaylaştırsın diye ona da rağmen çooook direndi. Dişi mi çıkacak kuşu mu uçacak ne oluyor böyle.. kendimden soğudum, Zihnim çok yorgun. Çok şükür sağlıklı ama bu uyku işi bitirdi beni.. :KK43:
Canım çok benzer duyguları dün ben yaşadım kendi çocuğumdan korkucaktım içine chucky kaçmış gibiydi sadece ağzına memeyi tepince susuyodu :KK43: en son hatırladığım evin içinde bağırıyodum seni yetimhaneye vericem ulaaaann diye :)))) bi koyucam kırıcam o dişlerini çıkınca bile dedim daha bizim dişler mümkünatı yok çıkmaz :)) en son 3 buçuk civarı ağlayarak eşimi aradım gel al bunu bittim ben diye bi memem nerdeyse dışarda ağlamaktan makyajım akmış vaziyette kapıdan üstüne attım çocuğu resmen :/ insan evladının meme ucu su mu toplarmış arkadaş valla topluyomuş :KK43:

X