2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gaita sonucu temiz çıktı. Kan ve idrar da. Hoca elbet geçecek bunlar merak etmeyin dedi. Bugün 32. gün. Yavrunun bacaklar komple kırmızı. Artık vücudunda da çıkıyor. Yüzünde var. Kulaklarında. Kırmızı benekli dalmaçyalım.
Artık fena halde yıpratıcı. Geçmiyor. Bir benek geçmeden daha yenisi geliyor. Her geçen gün daha çok korkutuyor beni....

Ay ne diyosuuunnn yasemiinn bak şimdi merak ettim mevzuyu neyse aşure günü geçsin de bi ara anlat bunu :KK8:
:KK70: anlatacak bi şey yok ki canım işte bi ters dusuyoduk ben onun cahilligine veriyorum diyodu bi şey oluyordu o cahil diyordu. Güzellikle soyledim anlamadılar bende bi gün patladim ben uni okudum iyi kötü okudum çalıştım vs vs dedim lafiniza dikkat edin lafın nereye gittigini bilmiyosaniz cahil olan sizsiniz dedim yasimin küçük olması farklı cahillik farklı bi şey dedim

Gaita sonucu temiz çıktı. Kan ve idrar da. Hoca elbet geçecek bunlar merak etmeyin dedi. Bugün 32. gün. Yavrunun bacaklar komple kırmızı. Artık vücudunda da çıkıyor. Yüzünde var. Kulaklarında. Kırmızı benekli dalmaçyalım.
Artık fena halde yıpratıcı. Geçmiyor. Bir benek geçmeden daha yenisi geliyor. Her geçen gün daha çok korkutuyor beni....
Canım hep aklima geliyor çok üzülüyorum yasin okuycam sizin için allah sifa versin :KK43:

rint rint canııımm ya çok şükür temiz çıkmış sonuçlar başka bi dr a daha götürün diycem ama drunuz baya iyiydi hatırladığım kadarıyla off allah sabır versin kolaylık versin küçük kuzuya da size de :KK43:

Ç
rint rint canııımm ya çok şükür temiz çıkmış sonuçlar başka bi dr a daha götürün diycem ama drunuz baya iyiydi hatırladığım kadarıyla off allah sabır versin kolaylık versin küçük kuzuya da size de :KK43:
Çok sağ ol teyzesi inşallah... Doktorumuz iyiydi ama zaten bizi çocuk alerji uzmanına sevk etti. Şimdi de iyi olduğunu düşündüğümüz bir doktor ilgileniyor, kendi doktorumuzu da haberdar ediyoruz. Geçmezse bundan bir sonraki aşama kortizon almasıymış. İnşallah gerek kalmadan iyi olur benekli bebem

Ç

Çok sağ ol teyzesi inşallah... Doktorumuz iyiydi ama zaten bizi çocuk alerji uzmanına sevk etti. Şimdi de iyi olduğunu düşündüğümüz bir doktor ilgileniyor, kendi doktorumuzu da haberdar ediyoruz. Geçmezse bundan bir sonraki aşama kortizon almasıymış. İnşallah gerek kalmadan iyi olur benekli bebem
inşallah tez zamanda geçicek canım :KK43: daha büyük dertlerden korusun rabbim

Gerçekten çok üzüldüm Can in.rabbim şifa versin inşallah

X