2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
rint canim geçmiş olsun tekrar.insallah tez zamanda bulurlar sebebini.doktorunu bulmak.onemli kesinlikle... Biz de 2 gundur uğraşıyoruz kızım icin alerjik olmasi aileyi uğraştırıyor ama Insallah sonunda duzelirler

Ben önce kucağımda sakinleştiriyorum ve yatakta hiç yalnız bırakmıyorum hep dokunuyorum okşuyorum öyle terk etme yok bunda onları biliyorum ben de dayanamam benimki mama diye ağlıyor bırakma diye değil
Tebrik ederim cnm çok iyi yapmışsın hem kendin için hem de çocuklar için. daha da düzene girer anne mutlu çocuklar mutlu daha ne olsun

Canım ben tadım yaptırırken yumurtanın test süresinin 15 gün olduğunu görmüştüm. Ben 1 hafta denedim. Birde alerjisi olmasa da bile sıcaklardan dolayı alerji yapabilirmiş yumurta. İnşallah kısa sürede geçer

My moonlight kizi 1.sinifa basliyacakti galiba.onun telasi vardir sindi onda.
Merhaba canım. Aynen öyle kız okula başladı hazırlığı okula göndermesi beslenmesi ödevi kitap kaplaması derken ilkokul telaşımız vardı halada devam ediyor. Okul da ayrı bir uğraş oldu bize. Gülsüm ablamızın doğum günü kutlu olsun büyüdü kuzucanlar artık. sünnetinizde hayırlı olsun allah damatlığınıda göstersin inşallah.

Canım nadir de olsa benim annem de derdi annem falan diye ama ben pek yadırgamadım çünkü bizim o tarafta zaten karşı tarafa hitap kelimesidir anam :)) sen onu bırak benim kv geçen gün ne dese beğenirsin benim balık huysuzluk yapıyodu hadi ahh yapalım anneyi dövelim bu anneyi dedi ya ya sabııırr hatta bııırrrrr yani!!!

Canım nadir de olsa benim annem de derdi annem falan diye ama ben pek yadırgamadım çünkü bizim o tarafta zaten karşı tarafa hitap kelimesidir anam :)) sen onu bırak benim kv geçen gün ne dese beğenirsin benim balık huysuzluk yapıyodu hadi ahh yapalım anneyi dövelim bu anneyi dedi ya ya sabııırr hatta bııırrrrr yani!!!

Benim oglumda beni opmek için agzini yanagima dayiyor kayinvalidem de isir isir diye taktik veriyor

Tebrik ederim tatlım ya, adını koyam

Ben de öyle yapıyordum, amaç yatağında uyumasını sağlamak ya.. iyi de gidiyordu iki haftada sanırım 3-4 gece fire verdik, memede uyudu yani. Ama dün geceden beri tam bir kabus oldu. Gece eşim geç geldi, uyku sersemi onu gördü, ayıldı ayılmadı derken geceyarısı bir uyandı uyut uyutabilirsen, halim kalmadı yanımıza aldım geri koydum aldım koydum ne uyuduk bilmiyorum, buna rağmen gündüz sadece iki yarım saat adeta bayıldı. Akşam yine öyle dalamıyor direniyor ama ne inat, beli kırılacak kendini atarken halbuki çok uysallaşmıştı o kalkıyordu ben yatırıyordum kızmıyordu ağlamıyordu, sanki o da biliyordu artık ne yapacağımızı ama dün geceden beri tanıyamıyorum kendi kızımı mamselin gece çayından verdim biraz dalmasını kolaylaştırsın diye ona da rağmen çooook direndi. Dişi mi çıkacak kuşu mu uçacak ne oluyor böyle.. kendimden soğudum, Zihnim çok yorgun. Çok şükür sağlıklı ama bu uyku işi bitirdi beni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…