2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Goŕmeden ne denir bilemedim simdi.
Suphe dustuyse icine git bi dr ye

İns böyle bir anne olmayız çocuğumuz bizim gözbebeğimiz ama bana çok bağlı olmasını istemem

Test yaptır canım

Bizim doktor da 1 yaşına kadar tüm bebekler kansızdır beklentiniz olmasın dedi hatta kan tahlili bile istemedi çok düşük olmadıkça yani teni bembeyaz halsiz sürekli uykulu değilse sorun yok dedi
Fransada da yapmiyolar cnm rutin olarak bir sorun olursa bakiyolar aynen cok beyazliklik eller ve ayaklarda sarilik faln

Cnm belki demir ekdikligi yani kandizlik olabilir burda bir arkdas cocugunun elleri ve ayaklarinda sarilik farketti tahlil yptilar feritine eksikligi cikti ilac verdi sanirim

Kizlar herkese berabalar son gelismeleri aktariyorum sali gunu yeni bebis icin kontrole gittik ense kalinligina fln bakildi hersey iyi bif sorun yok Allha sukur cinsiyet tahmini ypmafi bidaki gelisine yapayim dedi ama nedensd icimd kid doguyor bakalim hayirlidi saglikla devam edip sonjnu gorelim de onemli degil

Hayirli olsun bebisin

kız şeydaaaaa sen hamile misiiiiiinnnn abooooo çok uzak kalmışım anam ya ayy defneciğe kardeş geliyo yaaa hayırlı olsun canısı

Çok sevindim tatlım hep iyi olun inş bulantılar azaldı mı ? nasılsın?

kızlar günaydın size bir şey sorucam 2 3 gündür oglumda sabah ilk bezini değiştirirken görüyorum. kırmızı kırmızı benekler oluyor. Sanki sinek ısırıgı gibi. belinde 1 tane dizlerinde 2 3 tane flan ... sonra 2 3 saat sonra yeni bezde bakıyorum. kaybolmuş. Bu ne olabilir bir geliyor bir gidiyor. :) tam diyorum artık doktora gidelim sonra bakıyorum yoklar :/ hepte sabah uyandığında varlar. Gece emzirme dışında bir şey de yiyip içmiyor alerji diyeyim. hiç anlamadım

Aslıcım daha yeni bizde de çıktı kansızlık eğer çoookk alt seviyelerde olursa tabii ki gelişim geriliği yapar ama bizim yeme düzenlerimizle mümkün diil bu :)) bizimkine de dr orta seviye dedi ferro sanol şurup verdi ben de bu tür ilaçları kullanınca bebişinin iştahı açılan var mı onu merak ediyorum :)) Yagmur8991 kuşum siz kullanıyodunuz dimi bu tarz bişey faydası oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…