2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

çok şükür büyüdüler canım

Slm kızlar nasılsınız giremiyorum artık oğlan çığrından çıktı kanepeye tutunup yürüyor bırakıyor birkaç adım gidiyor sonra pat yere :) bende hastayım hiç halim yok ama mecburen ayaktayım bi dk durmuyor yerinde

Biz ferrum damla kullanıyoruz bizde bir sıkıntı yaratmadi akşamları muhallebinin içine koyup veriyorum 11 damla faydasını yasinda kan testi yapıp anliycaz bebişim ins degerimiz düzelir çok düşüktü bizimkide

Çok sevindim canım.insallah sağlıkla kucağına alırsin

Ayyyy
Yaşına girdiği kuzucuk gülsüm maşallah.rabbim nice yaşlara inşallah nasip etsin

biz kullanıyoruz canım ferro sanol şurup. Direk veriyorum bir şeye katmadan. ama hiiiç sevmiyor onu vermek için kırk takla atıyorum. Önce bir gıdım ekmek gösteriyorum ağzını açıyor şurubu dayıyorum püskürtüyor bir daha vermek istiyorum ekmek gösteriyorum bu sefer akıllı bıdık yemiyor açmıyor ağzını :) öyle kandırmalı birazcık alıyor hergün. iştah açma konusunda anası kılıklımın iştah hep açık olduğu için ilacın o anlamda bir etkisini göremedik :))

Amin sagol canim.Yarin gircek yasina nasipse.dogum ertesi gun olmustu.sen yoktun o zmn topikte.baya maceraliydi benim dogum.bilmedigim bi sehirde dogum yaptim.18 gun kuvezde kalmisti yavrum
Öyle mi bilmiyordum.hangi şehirde doğurdun bilmediğin.erken doğum olduğunu biliyodum

hasbeee uyku eğitimi denedin mi hiç?şöyle ağlatan cinsten işe yarar belki bıdığa
Ben geceleri mama vermeye başladım bi kere acaba aç diye mi ağlıyor deyip verdim arkası geldi 60cc içiyordu sonra çok riskli olduğunu okudum ve hemen kestim tabii alışmıştı ilk gece 1,5 saat bağırdı ağladı uykuya daldı ikinci gece 15dk yaptı 3.gece 5dk ve bir kez kalkıyor bakıyor mama yok meme için tenezzül etmiyor hiç meraklı değil.
Uyku eğitmenlerinin videolarını izledim birebir süper dadının yaptığını yapıyorum diyebilirim ve galiba başarılı oldum artık kendi kendine uykuya dalabiliyor

Çok geçmiş olsun
Her zaman olmuyor anladığım kadarıyla? Ya da çok bahsetmiyor muydun? Ben mi atladım?
Ahh sorma... bir aydır geçmiyor, öncesinde hiç olmamıştı. Ne alerji yaptı bilmiyoruz arefe gümü kolunda birkaç kabarcık çıktı sonra tüm vücutta oldu. Biri gidiyor yenisi geliyor. İnşallah önemli bir şey değildir
Çok teşekkür ederiz.

ayy süper yaa maşallah :) neden çok riskliymiş ki? emzirmede mi aynı acaba ? ben gece 355328 kez her uyanmasında emziriyorum :/// resmen çocuk beni esir aldı ya

ayy süper yaa maşallah :) neden çok riskliymiş ki? emzirmede mi aynı acaba ? ben gece 355328 kez her uyanmasında emziriyorum :/// resmen çocuk beni esir aldı ya
Yok emzirme aynı değil ben kızı emzirmeye devam ediyorum geceleri ama onda da ilerleme var. Uykuya dalamadığı için memeyi kullandığında ona da yapıyorum ağlama süresi kısalıyor onun da.
Reflü mide rahatsızlığı hatta orta kulak iltihabı bile oluyormuş bunu duyunca bıraktım çok şükür.
Emzirme için de mesela kalktım emzirdim kesin eminim yettiğine tam yatağa koyarken ağlıyor o zaman ağlatıyorum ger almıyorum yada koydum 10dk sonra bi daha ağlıyor alıp emzirmiyorum tekrar aynı şeyi yapıyorum. 2.geceden sonra artık böyle yapmamaya başladı. 1 yaşından sonra daha da direnç gösteriyorlarmış halletmek istedim ağlatmak istemesem de ki ağlamıyor bağırıyorlar herkese tavsiye ederim uyuyorum artık

@emnis artik bende her kalktiginda emzirmiyorum gece 3kere en fazla 4kere emziriyorum biraz olsun azaldi uyanmalari daha yolum var benim ama ...sabah uyanmasi da 6bucuk 7ye geldi hatta bugun 8de uyandik ki dogdugundan beri ilk defa gördüğüm bisey bu...benim jean den farkli yaptigim sey yatakta aglatmiyorum kucagimda sakinlestiriyorum.ilk zamanlar uykusu acildi cok agladi zor sakinlestirdim ama artik kolay daliyo uykuya bi de benden sana denenmis bi tavsiye emzirdigonde memede dalmasina izin verme...benimki emmeyi iyice yavaslatip dalar gibi olduginda memeden ayirip yatağına koyuyorum hemen uyuyo yatakta dalmayi ogrenmeleri lazim

Ben de önce kucağımda tutuyorum ama hakim olmak çok zor oluyur belini kırıp kendini geri atıyor bende yarı uykuluyum bi kaza olmasın diye yatağa koyuyorum sonra yatakta dokunuyorum hep

Hangi süper dadı kız .ben ağlatmayla yapamıyorum.1 yaşına girince sütle deniycem bende seni yaptığını .oglumdada yapmıştım ama onda ise yaramamıştı.

Hangi süper dadı kız .ben ağlatmayla yapamıyorum.1 yaşına girince sütle deniycem bende seni yaptığını .oglumdada yapmıştım ama onda ise yaramamıştı.
Pedagog Gözde Erdoğan canım ya valla bende tırsarak yaptım dedim sabah kesin nefretle uyanırlar aksine daha mutluydular çok şükür. Israrcı olursan olur sanki çünkü inadına bağırıyorlar kesinlikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…