2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ya bakıcımız aradı demin çocuk kendini açamıyo bi türlü dedi uyuklar gibiymiş hep bu ilaçların etkisi olabilir mi dün de 2 sa gündüz uykusundan sonra yarım sa ayılamadı çünkü

Gece Bezi uzun süre durduğu içindir belki canım. Alerji olsa öyle gel gitli olmaz sanki

Kızlar ya bakıcımız aradı demin çocuk kendini açamıyo bi türlü dedi uyuklar gibiymiş hep bu ilaçların etkisi olabilir mi dün de 2 sa gündüz uykusundan sonra yarım sa ayılamadı çünkü

Canım dediğin kan ilacı içinse biz uzun zamandır kullanıyoruz ama öyle bi etki etmedi hatta ilk başlandığı zaman huysuzluk yapıyordu. Bi yan etkilerine bakın ilacın

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım hissettiğin gibi kızsa bizim dünürlük olayını düşün aramızda

Ne kadar hassas çizgi bir evlat yetiştirebilmek

Bugun tammmm 1 sene oncesine gittim sancilarim vardi suan ama 3.hamileligim 3.defa sanci cekiyor olmama ragmen anlamamistim.bu sefer hepsinden farkli bir sanciydi.saat 3 bucuk gibi sancimin oldugu kesinlesmisti.
Hey gidi gunler zaman akip gidiyor.sanki dun gibi olanlar gozumun onunden geciyor bir bir.
Simdi ise karsimda durmus oyun oynuyor mizliyor evi dort donuyor guluyor agliyor .evimizin nese kaynagi.
Cok sukurrr.

merhaba arkadaşlar bende 2016 kasım annesiyim belki hatırlarsınız zaman o kadar hızlı geçiyor ki bu sayafaya girmeyeli baya uzun zaman oldu.çalışırken aklıma geldi bi bakayım dedim bebişler doğdu büyüdü sayfa güncel değildir belki diye düşündüm ne güzel hala görüşüyorsunuz bebişlerimiz kocaman oldu.bir çoğu yürümeye başladı bile biz henüz ayağa kalkamadık ama emekliyoruz 2 tanecikte dişimiz var ek gıda+anne sütüyle devam ediyoruz

Hatirliyorum seni hatirlamammi.
Simdi eski mesajlari okuyordumda ne kalabalikmisiz onceden.
Sevindim iyi olmaniza.hep gel sen yine yazisiriz sohbet ederiz eskisi gibi.

Hatirliyorum seni hatirlamammi.
Simdi eski mesajlari okuyordumda ne kalabalikmisiz onceden.
Sevindim iyi olmaniza.hep gel sen yine yazisiriz sohbet ederiz eskisi gibi.
inşallah fırsat buldukça gelmeye çalışacağım malum 2 çocuk ev iş zaman çoook hızlı geçiyor maalesef daha dün doğdu gibilerdi 1 yaşına girecek yavrularımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…