2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ahh kuzum geçmiş olsun ya o ne biçim doktormus Allah esirgesin oylelerinden bı karından dinleme ile nasıl anlamış enfeksiyon olduğunu hayret :) kilosu biraz düşük kalmış evet ferrum tarzı bir ilaç kullanmiyormusun kuzum

4 öğün vermeye çalışıyorum canım sabah kahvaltısı oglen akşam ve yatsı olarak hepsini yiyormu tabiki yemiyor ben veriyorum yediği kadar zorlamam ama hic

Be
Yok canım kilosu fazla maşallah 12bucuk ama kan cok düşük dedi ben pek et yemem benden mı kaynaklanıyor acaba

Canim geçmiş olsun ya üzüldüm. nutrigen 12 vitamin 6 mineral damlası var d vitamini yerine onu kullaniyodum ben en son bulamadim gerçi belki faydası olabilir
Sağol canım inşallah düzelir
Benim merak ettiğim ben bu kansızlığı araştırdığımda çoğu bebekte görülebilir diyor hiç kan değerleri düşük çıkan oldu mu aranızda ciddi bir sorun mu geçici mı onu anlayamadım

Aynen yumurta zor yiyoruz yarım sarı anca bitiriyor artık hergun et yapicam kendim yemiyorum fazla ondan da olabilir bize b12igne olArak verdi herhafta bir tane 5hafta yaptirip tekrar kontrole gidicez

Bizimkindede kansızlık var maalesef ferrum kullanıyoruz et yedirmeye çalışıyorum bakliyat mercimek dışında birşey yemiyor napcam bilmiyorum

Sagol canim.Muhtemelen ayni kremi kullandik galiba.
Sizede gecmis olsu canim.nasil oldu baligin biraz iyimi bugun.

rint sizede gecmis olsun canim.tahlil sonuclari ciktimi bugun.kakayi verebildinizmi.bu aksam 8 i beklemeden belki yapmistir kakayi.
Peki bu alerjinin herhangi bir ilacla kesin cozumu yokmu.
Her yedigine giydigine dahi hep alerjisi olcakmi.

Bizim doktor da 1 yaşına kadar tüm bebekler kansızdır beklentiniz olmasın dedi hatta kan tahlili bile istemedi çok düşük olmadıkça yani teni bembeyaz halsiz sürekli uykulu değilse sorun yok dedi

Bizim kide düşüktü canım 9 aylikken kontrol oluyor ya orda çıktı 11 aylik olana kadar demir damlasi kullan dedi şimdi bıraktık 12 ay bitince tekrar bakacaklar inşallah düzelmiştir

Aynen yumurta zor yiyoruz yarım sarı anca bitiriyor artık hergun et yapicam kendim yemiyorum fazla ondan da olabilir bize b12igne olArak verdi herhafta bir tane 5hafta yaptirip tekrar kontrole gidicez
Bunların hepsinin çaresi var erkenden farkedilip başlanması önemli.sen halledersin hiç merak etme

Bizim kide 1 yaşında yapicaz dedi .benim oglumdada vardı .bebekler kendilerini anca 1 yaşında toparliyir .
Bizim doktor da 1 yaşına kadar tüm bebekler kansızdır beklentiniz olmasın dedi hatta kan tahlili bile istemedi çok düşük olmadıkça yani teni bembeyaz halsiz sürekli uykulu değilse sorun yok dedi

Çok beğendim doğan cuceloglundan
EL KIZINI ALIRLAR
ANNELRİNİ UNUTURLAR!

Lisede son sınıf öğrenciydim, 5 yaşlarında bir oğlan çocuğunu parka gezmeye götürecektim. Çocuğun annesi çocuğu güzelce giydirip, saçlarını tarayıp ayakkabısının bağlarını bağladıktan sonra, bana baktı, “İşte böyle anneler, bakar, giydirir, büyütür, sonra elin kızını alırlar, annelerini unuturlar, dedi.

Oğlan çocuğu, annesinin dediğini duyunca, “ben unutmam anne!” dedi.

Anenin gözleri ışıldadı, attığı zehirli okun hedefe ulaştığını gören avcının aldığı bir hazla, “unutursun yavrum, sen de unutursun,” dedi.

Çocuk ağlamaklı, “ben unutmam anne!” dedi.

“Unutursun yavrum; el kızı sana unutturur!” diye anne ısrarla söylediğinin altını çizdi.

Çocuk ağlamaya başladı; elinden tuttum parka giderken bir süre ağladı.

Lütfen, bu annelerden biri olmayın. Ve çocukluğunu böyle bir anneyle geçiren, böyle bir evde büyüyen ve annesinin oğlu olmaktan kurtulamayan biriyle evlenmeyin. Çünkü bu küçük oğlan hiç bir zaman annesinin küçük oğlu olmaktan kurtulup, karısının kocası ve çocuklarının babası olma olgunluğuna ulaşamadı.

Erkek anaları olarak yükümüz daha da ağır sorumluluğu büyük inşallah iyi yetiştiririz

Iyi geceler kizlarrr
Nasilsiniz baya oldu buraya girmeyeli..bebisler buyudumu.benim minigim cok zayifladi dis cikardigi icin sanirim 6 tane dizimiz oldu masallah..
Bir sorum olcak yavrum dogdugundan beri cok esmer tabi yazin dahasa esmerlesti..bu aralarda teni sapsari havanin serinlemesiyle teni aciliyor ondandir diye dusunuyorum..biri sarilik oldugunu soyledi icime kurt dustu olabilir mi boyle vir sey

Sarılık sadece Yenidoğanda olmuyor mu?bence de güneşi az gördüğünden olmuştur belki bi ihtimal kansızlık vardır ki normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…