2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Aynı şeyi bir haftadır ben çekiyorum çok çok ağrıyor her yanım. nolcak böyle bilmiyorum

Çok geçmiş olsun canim

Aynı şeyi bir haftadır ben çekiyorum çok çok ağrıyor her yanım. nolcak böyle bilmiyorum
Benim de her yanım ağrıyor eskiden bol bol zamanım varken pilates ve yoga yapardım şimdi çocukla mümkün değil bu yüzden pilates gitmeye karar verdim ins ekim başı gibi basliycam ins ağrılardan kultulurum tabii:/

Merhabalar kızlar herkesler iyidir inşallah..@Yagmur8991 bizi merak etmişsin
saol canım :) dişten diye düşündük çünkü ateş en fazla 38.5 civarına çıkıyodu ama pazar gecesi sesi kısıldı çocuğun birden bire bi gecede gitti ses..hemen dr a gittik eşim antebe götürelim kendi drumuza dedi ya dur herşeyde oraya mı gidicez gidelim burda devlet hastanesine dedim demez olaydım!! Gittik dr ortada dolanıyo bi sıkıntı var belli biz bekliyoruz bi on dk sonra biri gelip demez mi diğer tarafa geçin hooooppp sıra tam tersine döndü eşim dellenmişti zaten o ara bırak ya gidelim başla yere dedi.. bi memleket geriye gider miymiş arkadaş ben buraya ilk geldiğimde 3 özel hastane poliklinik falan vardı hepsi kapandı şimdi yeni bi tane açılmış..neyse oraya gittik bi amca geldi halini tavrını bi görseniz korku filmlerindeki terkedilmiş görünümlü otel sahipleri oluyo ya heh aynı onlara benziyo..neyse açtık çocuğun karnını sırtını falan dinledi ne dese beğenirsiniz biraz bağırsak enfeksiyonu var dedi !!nasıl yani dedim ben biraz dedi tekrarladı sanki o kısmı önemliymiş gibi..tahlilsiz falan nasıl anladı hakkaten meslekte zirveye çıkmış adam.. nerden anladınız dedim kakası pis kokuyo dimi dedi valla o genel halimiz nükleer atık gibi kokutur ayıptır söylemesi dedim yok işte daha pis kokuyodur dedi :))) biz yaa sabır çekerken arkamızda hemşireler bile gülüyodu dr un haline düşünün.. eve döndük baktık gece ses de gitti kuzumda bi de tepetaklak düştü yürüteçten yavrum şok olduk resmen her neyse sabah hemen gittik kendi dr umuza .. boğazı ödem yapmış diş de üstüne eklenmiş iğneler antibiyotikler buhar makineleri... çok şükür daha iyiyiz şimdi.. yalnız moralimi başka bişey çok bozdu boy 73 kilo 8550 gibi bişey geldi.. brn hafif göbek bile yaptı derken niye kilo az anlamadım dr da boyu 74.5 civarı bekliyodum kilo da 9 küsür dedi hatırlamıyorum şimdi bi dünya tahlil istedi demir orta seviye eksik çıktı.. bu demiri takviye yapsak artar mı ki kilosu deneyimli anneler bi el atın bana fenalardayım

Sargi bezinin cikmasi icin ilik suya oturdu 10 15 dk boyunca o yumusatti.birde bi krem surduk bol bol onunda faydasi oldu canim.aklinizda olsun.
Bizde o yuzden hastaneye goturmedik cok acitirlar diye.
Kendi kendine cikmasina ragmen hafif kanadi pipisi.

Selam kizlar bisey sorcam sizlere..bebislere kac ogun ek gida yediriyosunuz neler veriyosunuz.bide miktar olarak ne kadar yiyo bebisler tabi her bebisin yedigi farklidir da bizimki az yiyo gibi geliyo bana sebze yemegi versem maks 2yemek kasigi o da begenirse corba da yarim su bardagi kadar az mi sizce yoksa yeterli mi

Pazartesi başlıyorum ben de, haftada 2-3 artık kaç gün gidebilirsem.. baba kız zaman geçirecekler :)

Ben buradakine uyuyorum canım miktarı gününe yediği şeye göre değişiyor

Eklentiler

• IMG_7235.PNG
    122,2 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_7236.PNG
    118,8 KB · Görüntüleme: 42
Tüm beşikler yalan yaşasın montessori yatağı o yatakta emzirmek de kolay tek kişilik yatak oh mis
Ben beşiği yer yatağı yapmaya çalışıyorum şuan bakalım

Aaaa sahi gönülüm bitti dimi sizin sünnet hadi geçmiş olsun ve tabii hayırlı olsun minik erkeğimize :) biz de bi nerhem sürdük sapsarı bi rengi vardı çok iyi gelmişti hakkaten hiç kuruma falan olmamıştı öyle öyle iyileşti bizimki

Ben de bu konuyu çok merak ediyorum iyi ki sordun.. bizimkinin iştah falan yalan oldu 3gündür ama ondan önce fena diildi.. çorba 2 kepçe içiyodu mesela.. kaşık maması falan olursa 1.5 çay bardağı sudan hazırlıyodum 150ml yani.. içine konulan toz mamayla 1 su bardağını kesin geçer diye tahmin ediyorum baya muhallebi kıvamında oluyo çünkü

Kuzum geçmiş olsun balığına. Bizim aile hekimi ilk ay aşı öncesi ciğerlerini 2 kat kıyafet tulum üzerinden dinlemişti. Tıp çık ilerledi hele ki doktorlarımız. Kilo için bişi diyemicem canım bi bilgim yok o konu da.

Kahvaltı+1 öğün bazen +1öğün daha olabiliyor. Miktar olarak da fazla vermiyorum. Ortalama senin dediğinle aynı miktar. Zaten tabağı bitmiyor uyumadan önce de emiyor. Huysuz olursa 1 kaşık yemeden sadece emmek istiyor duruma göre değişiyor

2 kat tulum muuuu!!!ahhh vallahi hayret bi de söz konusu olan minicik canlar ya :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…