2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kuzum benimki aktardan alınan cam şişede hazır karanfil yağı zeytinyağı falan karıştırmiyorum ben direkt damağa sürüyorum parmağımla senin dediğin olayı alp_se eşine yaptırmıştı karafille zeytinyağıni ezdirmisti sanirsam

Ayy evet canım maşallah oğluma yürüyor valla çok tatlı ya ama benimki de çok yaramaz bildiğin gibi değil her yeri yara bere içinde bı görsen :/ her zaman benim oğlum çok uslu hiç yaramaz değil falan diyorum ona kendini yaramaz bellemesin diye ama ne fayda duz duvara tırmanıyo mübarek

e benimki de aynı marka kuzum ama nette okudum direk asla vermeyin ağır gelir flaan yazmışlar. .Sanki şişede de öyle bir şey okudum bir baksana tatlım üstüne işteyim şimdi bakamıyorum ben . aktarda biraz zeytinyağı ile karıştırın demiş eşime

Bize doktor direkt sur dedi canım alper alıştı artık aci bile gelmiyor ona tadı
Dış jelleri gibi içinde kimyasal yok canım alt tarafı 1 2 damla sürcen sur gitsin ya 4 aylıktan beri sürüyorum ben hatta Birgün noldu biliyormusun benim kafa bı dünya iken çocuğa d vitamini diye 3 damla bundan icirdim ama hiç birşey olmadı çok şükür

hahaahahahah ayy koptum :))kıyamam yaaa :)) alışmış cocuk belli ki kafa yapmıştır çocuğa belki kuzum

Haha efsane ben size daha bomba bişey anlatayım gece kalkıp emziriyorum ya galiba o gün çok fazla uykum vardı oğlum ağladı odaya gittim sustu tam o an kızım ağladı emzirdim filan sonra oğlumun beşiğine koymaya çalıştım hatta üstüne koyuyorken fark ettim kızımmış ya dedim sonra koydum kendi beşiğine o gün çok korkmuştum.

Benim de oğluş diye kocayı pışpışlamışlığım var
Bazen de uyandığımda oğlum nerde diyorum yatakta sanıyorum bakıyorum kendi yatağında mışıl mışıl :)

mazallah uyuyan çocuğuda uyandirirdin valla

gonulll maşallah oğlumuza kolay atlatmaniza çok sevindim.zor olur diye düşünüyordum.bz Ahmedi 3 aylıkken yaptırdık sunnetciye girerken bı kadın 2 çocuğuyla uğraşıyordu ikisi de büyüktü agliyorlar bı turlu sünnet olmak istemiyolar fln kadın perişan olmustu .ah Ahh keşke ben de küçükken yaptırsaydim demsti

[
Evet sert olmuş ama seninki de :) ya oğlum filan neysede sürekli annem annem demek çocuk annane derken bile..ne biliyim tuhaf desinler nolcak diye düşünüyorum ama amaç ne onu anlamıyorum
Benim 11 yasında yeğenim anneme hala anne diyor. Annesi deme deyince kızıyormuş sen doğurduysan o da büyüttü o senden çok annem diye. Sanırım ben biraz da ondan etkilendim. Annem istese de istemese de çocuk anne diyor vazgeçiremedik hiç.
Ben kayınvalidem de oyy annesinin birtanesi annesinin aşkı diye seviyor. Şu ana kadar hep o anneyi ben sandım ama yanılıyor muyum acaba :)))
Ağız alışkanlığı kesinlikle. Ben şimdi kendim de annem annecim falan dememeye çalışıyorum, çok zor. Çocuk soyut düşünme gelişm3diği için kafa karışıklığı yaşarmış bi dakika ya ben annenin annesi değilim hem erkekler de anne olabilir mi ki gibi.

Bizim alerjimiz geçmiyor. Neye olduğunu henüz bilmiyoruz. Kıyamam yavrum huysuz. adam gibi bir şey yedirmiyorum yeni bir şey deneyemiyorum... Kilo alımı durdu bu yüzden.
1 hafta ilaç kullandık tam geçer gibi oldu azaldı epey, ilacı bırakınca 3 gün sonra birden çıktı benekler. Doktorunuza götürdüm o gün benek yoktu senin beyanınla tedavi yapamam bebek bu yanlış tedaviye gelmez dedi , haklı.
Ertesi gün akşam birden tüm vücutta benekler çıktı göz de şişmeye başladı nasıl korktum. Dr'u aradım ilaç başladık. Bugün ilacın yine 7. günü. Neredeyse bacakları tamamen kapladı benekler. Bugün yine götürdüm. Bu kez çocuk alerji bölümüne sevk etti. Ürtiker, dedi. Ahh... Bende de var o yüzden tanıdım söyledim ama işte dr gördüğünde benek olmayınca bir şey denmiyor.
O kadar garip ki şu an her şeye alerjisi var. Yerde emeklesin vücut kabarıyor. Dün yetti garı geçti epey dedim, pankel yaptım. Yumurta var tabı içinde. Bir yumurta sarısının %30'unu yemiş oldu. Allah'ım o vücut ne hale geldi... İçim gidiyor. Merhem de fayda etmiyor.

yani evet senin bitanen o yüzden herkes annesinin bitanesi diye sevebilir. Soyut düşünme meselesini duymuştum aslında uygulayacaktim ama annecim annecim diye sevmek çok hoşuma gidiyor :) psikolojide anne bakım veren olarak ifade edilirmis yani çocuk annesine değil kendisine bakan kişiye bağlanabilirmis.kardeşime teyzem baktı ci anne derdi hep cici anne yani okula başlayıp teyzemden kopana kadar öyle söyledi ama sonra teyze dedi kendiliğinden.

Ayy cnm ya alerjik durum cok zor Allh yardim etsin

Canım benim ya allah şifa versin çok kötü bi durum alerjiler 1 yaşından sonra geçer inşallah geçmezse de 2 yaşından sonra geçebiliyormus zaten doktorla konusmussundur inşallah iyileşen türden alerjilerdir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…