2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
he bu arada kızlar üniversite arkadaşlarımla görüştüm, bir onlara birde iş yerinde ki arkadaşlarıma baktım şöyle bir kanıya vardım ki artık kimse emzirme derdine düşmüyor. Hani sizlerde olmasanız kendimi yanlış bir şey yapıyorum sanacağım
sütüm neredeyse her sağmada 1 litre geliyordu diyen de 3 ayken bıraktı, az geliyordu göğüslerim sarkmasın diyende bıraktı, çok fazla uyanıyordu diyende.. valla bir şey denmiyor herkesin kendi kararı ama öyle bir konuşuyorlar ki insan kendini enayi gibi hissediyor :) herhalde10 yıl sonra emzirme diye bir şey kalmaz öyle düşünüyorum.

Aaa çok enteresan, halbuki artık kıymeti, önemi, koruyuculuğu çok çok vurgulanıyor. Yoksa ya da sağlık sorunları varsa yapacak bişey Yok, ama varken vermemek bencillik hakikaten. O bir litre geliyor diyeni de mandıraya alalım vakit kaybetmeden :)))

Benim sıpa ilk kelimesini söyledi. Hani dedddede bababababa mamamama diyordu ama ilk anlamlı düzgün kelime geldi. Bilin bakalım ne dedi :)))
Bem ilgi delisi megaloman oğlum EDİZ diyor. Bildiğiniz Ediz
Aferim ona takdir ettim oğlunu ya senin adını yada babasının adını önce söyleseydi ne olacaktı siz kavga edecektiniz benim adımı daha önce söyledi diye.aferim edize
biraz önce bakıcımizdan geldik kızımla ilk iletişimleri çok guzeldi.Ben durmadım yanlarında ağlayinca hemen susturdu ablası gibi sevecek kızımda bakıcı anneannemizi

Canım ben oğluma en son parçası yükseltici olandan kullanmıştım çok memnundum kızımdada onu kullanacagim

şu yazıyı okuyunca öyle üzüldüm ki anlatamam. nasıl bencillikti bu ya bende emsin diye neler yaptım anlatamam. hatta kaç ay yılmadım baktım olmuyor niye bıraktım diye kendime kızdım. artık insanlar kendini suçlama olmayınca olmuyor demeye başladılar. 3 ay sağdım sütte çok güzeldi fakat emmeyince oda bitti maalesef. duştamı emzirmedim neler neler yapmadım ahhh şimdi böyle kendi insiyatifleri ile emzimeyi kesen anneleri görünce çok kızıyorum. göğüslerim bozulur ne ya. birisi sen doğum yaptıktan sonra 90 60 90 mı olacaksın dedide biz anneler hemen doğuralım dedik :) misal ben emzirmeden göğüslerim biraz değişti inan bundan gurur duyuyorum. keşke emzeydide tamamen gitseydi. azıcık duşta her gün 1 kere emzirdim o duyguyu kısada olsa yaşadım ya şükürler olsun.

Bukadarmi güzel anlatılır yüreğine sağlık

Allah iyiliğini versin güldürdün beni allah da seni güldürsün

Selam kizlar...öğretmen arkadaslarim ve yavrusu okula giden annisler yeni egitim ogretim yiliniz hayirli olsun ben bu sene de evde yavrumlayim seneye Allah kerim
Allah razı olsun canım benim oğlum 2.sinifa başladı bugün .bende kızımla evdeyim inşallah bu sene

jean bizde recaro marka aldik oto koltuğunu 9-36 kg...kumaşı yumusak terletmiyo ama yatis poziyonu var gibi görünsede aslinda yok :) yatirsanda ayni gibi sanki :) gerci benim sipaya yayla gibi yatak olsada onun icinde yatmiyo ana kucagindada yatmazdi...biz cok arastirmadan aldik benim sevgili kocacim bi gecede bikac marka bakip netten siparis etti bakalim kullandikca memnun kalırız insallah

O bebeğe haksızlık tek cümle ile ya.allahım öyle bir nimet vermisken nasıl bebeklerini mahrum ederler hayret... Bencillik... Tabi bu sözlerim sütü olup da sırf kendi bencilligi yüzünden birakanlara.sütü olmayip emziremeyenlere değil kesinlikle

Yoo sağlık sorunu vs yoktu sadece keyfi.. sütü çoktu ve çocukta bir o kadar emme meraklısıydı :/

Deme kıızzz ben yaptırmıyorum doğru düzgün bişi bu doğal süreç diil miydi:)) dur eve gidince çalışmalara başlıyalım biz de
yok kuzum aslında gayet normal, bizimkinin çok hoşuna gidiyordu öyle öyle çalıştırmış olduk :) ama arrtık biraz biraz sizde buna vakit ayırabilirsiniz. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…