2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sleepy bizi çok fena yarı yolda bıraktı dostlar düğün günü 5 saat değiştiremedim çocuğu kim kucağına aldıysa kucağı su oldu millet inanamayıp bacağını filan kokladı su mu dökülmüş yoksa çiş mi diye bu nasıl çiş taşırma çok çok fenaydı çok

Amannnn :))))

Başka bez de denemedim ama çok şükür primayı tek geçerim. 10 ayda bir defa hafif pişik oldu kızım , o da tamamen antibiyotik yüzünden.. neredeyse hiç pişik kremi, koruyucu vs kullanmıyorum. İndirimden alınca pahalı da olmuyor açıkçası.

Insallah canım yürümüyor bizimki emeklemiyorda eski haline döndü emeklerken de böyle olmuştu 7 ay 20 gunlukken emekledi düşünce bıraktı inşallah öyle bi şey olmaz yine

Herkese merhabalar:) foruma epeydır gırmedıgımın farkına vardım umarım herkes cok ıyı bebişler saglıklı mutludurlar. Kızlar bızım uykular cok fenalara döndü gece yarım saate bır aglayarak uyanmalar neredeyse uykusuzum gunduz hiç yol ztn sizlerde durum nedır

Hem de ne zor canım.senin kendi sıkıntın kendine yetiyor bir de milletin lafi sözü olunca cok feci olabiliyor.ben kızım da neler denedim yaptım ama olmadi sütum doyurucu hicbir şekilde cok azdi hep.oğlum da ise bi sey yapmadım yine olmaz nasil olsa diye ama masallah emdi bu sıpa.ikisinin de nasibi farklıymış... Hic unutmayacagim.paraniz çok da ondan mi mama alırsınız kuzum niye emmez senin kız

evet canım int.ten almıştık.bakalım yarin ne olacak bugün dersim yoktu gitmedim işe.

Ay bizimki de bi kere emre dedi ya şaka gibi :)) gerçi çocukların en çok duydukları kelime kendi isimleri bu kadar megolaman olduklarını düşünmek bile istemiyorum:))
Benim sıpa ilk kelimesini söyledi. Hani dedddede bababababa mamamama diyordu ama ilk anlamlı düzgün kelime geldi. Bilin bakalım ne dedi :)))
Bem ilgi delisi megaloman oğlum EDİZ diyor. Bildiğiniz Ediz

biraz önce bakıcımizdan geldik kızımla ilk iletişimleri çok guzeldi.Ben durmadım yanlarında ağlayinca hemen susturdu ablası gibi sevecek kızımda bakıcı anneannemizi
Kuzumu bakıcıya bırakmaya başladığımdan beri hep aklıma senin sözün geliyo zümrem hani demiştin ya ilk kızımı vereceğim gece ağlamıştım uyuyamamıştım diye.. o zaman ne yalan söyliyim çok anlamadım nasılsa bi kaç saat sonra alıyosun diye ama öyle olmuyomuş işte içinin bi parçasını hani derler ya ciğerini bırakıyosun sanki napalım herşey onların iyiliği için :/

Aboooo kötü olmuş kız fena yolda bırakmış gerçektende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…