2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
İnşallah ikiside güzelce aynı anda olur

Mrb.kızlar nasilsnz.fazla giremyrm.giryrm ancak okuyablyrm hemen uykum gelio bişey yazamadn kapatyrm.iki bebek nasıl olur bilmyrm ama bebek+hamilelik daha zor sanki.Çünkü enerjim yok.kucagma almaya mecalim kalmio.Sürekli uyku halindym ama uyuyamyrm.ikisi bir arada olsa en azindn enerjim olur diye bundan daha zor olmaz diyrm ama inşallah dusundgm gibi olur

Kızlar size ne sorcm.eşim yillardr bana araba alck alck.şükür doğumdan sonraya nasip oldu aldı çok şükür ama biz daha bulasamadk arabamzla.sebep bizim kız sağolsun öyle bir halde ki.arabaya bindik mi baslio ağlamaya.benm kucaktan inmio arkadaş.bebek arabasinn pusetine oturtyrm aglamalar Vs.oyalaya oyalaya güç bela oturtyrm falan ama durum böyle olunca eşim başladı sana 3-5 sene araba falan yok.Sana kaza yaptirr bunlar iki tane olcaklr bide diye tutturdu.ya bi ben mym bebekle araba surck olan.binlerce kadın sürüo.Kendi kardeşi de sürüo.10 gün arayla doğum yaptık.Ama onun kızı böyle değil dio.bizimki bana çok bağlı.tirmanio resmen üstüme.araba koltuğu almadık.acaba alsak oturur mu.bebek arabasinn puseti rahat değil mi.araba koltuklri biraz daha yüksek etrafı goreblr oyalanrda oturur mu bunlar hep kafamı kurcalyn sorular.eşim kızımın arabaya sakince oturdgnu görmeden bana arabayı vermiick gibi.dükkandki eleman ise gidip gelio.araba ondaBizim kizn bana bağımlılığı ne zaman geçer.çok çocuklu ark.lrm sorum size.yardım edin.moral verin noolur ya.Eve tikildim resmen.araba olsa rahat rahat gezerim en azindn diyrm.eskiden yürürdüm de şimdi halim yokki

Benim minnolar ana kucağında oturmuyor arabada durmuyorlar oto koltuğu alma zamanı geldi. Birkaç gün araştırıp almalıyım yarı yatar pozisyonda durmak istemiyorlar
Benim sıpa da bugünlerde inat ediyor oturmamak için. Kalkıp tam oturur pozisyona gelmeye çalışıyor. Ama yaşına kadar ana kucağı kullanmayı düşünüyordum. Ben düz oto koktuğu aldım. Yaşına kadar ters gitsin diyordum

Dik oturmak istiyorlar olsun 2 ay eksik kullanmış olalım 10.ayda oturmak istemediler. Koltuk arıyorum biraz uygun fiyatlı

Kızlar oto koltuğu sorularım var alanlardan ve tecrübeli annelerden yardım istiyorum
9-36 kg bakıyorum iki farklı model var birinin tüm parçaları çıkıp sadece yükseltici olarak kullanılıyor ileride bişey almaya gerek kalmıyor. Açıkcası aşağıda fotoğrafta gösterildiği gibi dev gibi çocuk diğer modelde oturmaz zaten yükseltici şart ama bu model de bana daha konforlu geliyor. Daha markaya karar vermedim görsel için bunu paylaşıyorum

Eklentiler

• D1DBB35E-A705-4631-85C5-931B7A127BE3-428-0000006D6354F772.jpeg
    8,7 KB · Görüntüleme: 40
  • E9775BB7-8032-43D3-A70D-831B6203899B-428-0000006D11483AD5.jpeg
    7,5 KB · Görüntüleme: 37
Bende merak ediyorum canım napicak acaba minik kızın inşallah durur sana zorluk çıkmasın isterim hep

İnşallah bakıcıya güzel güzel durur hiç gözün arkada kalmasın canım benim
biraz önce bakıcımizdan geldik kızımla ilk iletişimleri çok guzeldi.Ben durmadım yanlarında ağlayinca hemen susturdu ablası gibi sevecek kızımda bakıcı anneannemizi

Kizlar ben de meral ettim jean in paylastigi resimlerden alttaki su arkasinda aparati olan o hep oyle mi kullaniliyo yoksa cikarilabiliyo cocuk buyuyunce

Canım bizim ki 2.paylaştığın foto koala olan 3aydır kullanıyorum çok memnunum kafasını tam kavrıyor yan pedler yumuşak bazıları çok sertti yatış pozisyonu diğer oto koltuklarına göre iyi uyuduğunda kafa öne düşmüyor. bu hangi modeli tam bilemedim ama bizimki isofixli olan araba koltuğuna takıldığı için milim oynama yapmıyor, o yüzden ses vs de çıkmıyor çocuk rahatsız olmuyor. jokerden 935 e almıştık sanırım pahalı gelirse isofixli olmayanı alınabilir. konfor aynı çünkü. Diğer paylaştığın gibi sonradan yükseltici olarak kullanılmıyor ama onun eğer iç pedi yok ise çocuğu sarmaz büyük gelir rahat edemez hemde pek güvenli olmaz.
seyda61 canım çocuk büyüdükçe iç pedleri çıkıyor kafa kısmı yükseltiliyor.

Benim sıpa ilk kelimesini söyledi. Hani dedddede bababababa mamamama diyordu ama ilk anlamlı düzgün kelime geldi. Bilin bakalım ne dedi :)))
Bem ilgi delisi megaloman oğlum EDİZ diyor. Bildiğiniz Ediz
hahaha çok iyi yaaa :)))) yerimm onu bizim ki daha dede babalarda bazen sinirlendiğinde anlayamadığım şeyleri küfür eder gibi yuvarlıyor :))

:)) oyy yavrum yakındır annesi ya bol bol çalıştırın biz çok antreman yaptık

jean büyük kızıma heyner marka kullanıyorum 9 36 kilo ve en son parçası yukseltici olarak kalanlardan.Biz memmunuz
sen dediğin zaman çok baktım ona hatta heyneri aradım ama mağazalarda satmıyorlarmış sadece internet dedi. Çocuğu oturtup bakmadan da almak istemedik o yüzden kaldı. siz de internetten almıştınız demi?

Bu arada kızın inş bakıcıyla güzel bir gün geçirir canım

Canım selam, öncelikle araban hayırlı olsun kazasız belasız kullan inş. Senden başkasının kullanması da sinir bir durum :) biz 6 aylıkken oto koltuğu aldık oğlum içinde ne yalan söyliyim çok durmuyor. ama bazı mecbur yerlerde tek isem katlanıyor. eline muhakkak 2 3 oyuncak veriyorum. koltuğun kenarına sıkıştırıyorum alsın oynasın diye :) yolda ağlarsa şarkı söylüyorum. şimdiye kadar en fazla 45 dk mesafeye kadar tek gidebildim. h .sonu arkadaşlarımla görüştüm mesela giderken hiç sorun yoktu ama dönüşte çook uykusu geldiği için yolda feryat figan ağladı. Kenara çektim 2 dk emdi uyudu geri koltuğuna koydum öyle eve gittim. Yani özetle çok kolay olmuyor ama çocuk alışıyor. Özellikle arkada yanında biri yoksa daha uzun kalıyor. Yanında biri olduğunda hemen kucağa gitmek istiyor. Bence almalısın en azından yakınlarda bir avm vs gitmek çok iyi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…