2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende merak ediyorum canım napicak acaba minik kızın inşallah durur sana zorluk çıkmasın isterim hep

Gonulum ishali sorduydum ben hatlar karıştı herhal:)

Iyi geceler kızlar L Larendee iyiyim canım oğlan mız mıza devam tamamen yapıştı bana gece yarım saatte bir kalkıyor gündüz uykusu hiç yok kısaca ben pertt

Gonulum ishali sorduydum ben hatlar karıştı herhal:)
Karismis evet. :)))
Surekli degil dimi ishal.
Dis belirtileri arasinda ishal var.cok sulu ve gunde 3 4 defadan fazla tamamen sulu yapmadiktan sonra problem yok.
Hafif sulu ve sari renkte olursa ya dis yada ishal yapacak meyve yemistir o yuzden ishaldir.
Tam olarak ishal bile denmez ona.bizde arda oyle yapiyoruz sari hafif sulu sekilde incir ve uzum yedikten sonra gelir basimiza.suan zaten diste beklemedeyiz o yuzden de arada ishal oluyoruz.
Ishal olupta nesesi yerindeyse de problem olmaz.karin agrisi ve ishal bi kac gun devam ederse o zmn mikrobik olabilir aglar bebek surekli o zmn hasta oldugunu anlarsiniz.hic birsey yemez aglar halsiz keyifsiz olup ishal olursa korkun mikrobik oldugunu gosterir.

Iyi geceler kızlar L Larendee iyiyim canım oğlan mız mıza devam tamamen yapıştı bana gece yarım saatte bir kalkıyor gündüz uykusu hiç yok kısaca ben pertt
Allah yardimcin olsun canim.
Bu donemler bebekler anneden ayrilmak istemez daha da duskun olur yavrular.yakinda yine normal haline doner.
Dua edicem size ins guzel bi uyku cekersiniz.

Sagol canim.
Hepimiz evlatlarimizin en guzel en mutlu gunlerini gormek nasip olsun ins.

Iyi geceler canim benim.allahim kolaylıklar versin zor durumda olanlara... Her donem değişiyor bi seyler.insallah okul açılınca yatma kalkma vs. Yönünden bi duzene gireriz ailecek... Gece sürekli memede ve aniden bırakıp kacmaya çalışıyor resmen bogusuyoruz çocukla.

Aynen canım yürüyor:)her gün gitgide arttırdı :) 5 6 adım ama çok fazla gitmiyor düşüyor yada oturuyor sonra :)
Ohh maşşallah kuzuma söyle ona adaşı çok kalpazan askerde hiç zorluk çekmicek hababam sürünüyo karnının üstünde:))gerçi çocuk karnının üstünde durmak da istemiyo o da ayrı mesele :)) bi yerlerden tutunup ayakta duruyo ve bi kaç adım atıyo o kadar

İşte bazen sulu bazen normal yapiyor 4 gündur fln.gündüz keyfi de yerinde oluyor gece çok şık uyaniyrdu.pek önemsemedik diştendir dedik ama uçuk çıkınca bı problem olduğunu anladık yarın doktora gideceğiz önemli bsy değildir inşallh

İnşallah bakıcıya güzel güzel durur hiç gözün arkada kalmasın canım benim

İnşallah önemli bişey yoktur bizede haber ver doktordan sonra

Bebeklerde ucugu ihmal etmemek gerekir.yarin dr ye goturmek en iyisi.

Benim minnolar ana kucağında oturmuyor arabada durmuyorlar oto koltuğu alma zamanı geldi. Birkaç gün araştırıp almalıyım yarı yatar pozisyonda durmak istemiyorlar

yaren92 gelmedin gerhalde daha evine.
Sunnet yaptircam diyordun noldu.

Yok canım eşim geldi onun izni var 24 ünde döneceğiz. Ya burası pahalı değildir dedim ama burası da 750 lira istedi devlette 2-3 ay öncesi randevu alınıyormuş. Dönünce yaptıracağım inşallah hem mevlüt hemde doğum günü planları bakalım

Maşallah canım sizde ilk yürüyüp sonra yürümeme durumu oldu mu bi kaç gün boyunca

Sızede maşallah canim yazamadım bir türlü bizde oyle bir durum olmadı ama hala sadece yürüyor diyemem emekliyorsa bizden de tutmuyor etrafta bisey bulamazsa yürüyor :)serbest bir sitil yaptı :)sende merak etme hergeçen gün adım sayıları artıyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…