2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

En doğru beslenme şeklini açıklamış canım senin doktorun. Ayrıca niye maydonoza takılmış ki.herkes. maydonoz kan sulandirir, bir sürü arkadaş kan sulandirici kullanıyor oysa. Ben çok çok.maydonoz yerim.bi defada çeyrek demet maydonoz yedim.geçen hafta. Taş gibi maaşallah benim minik. Hiç sorun çıkarmadı şimdiye kadar. :)

ayrica tekrar baktim c vitamini plasenta icin onemlidir cilek greyfurt domates lahana karnibahar biberde daha cok varmis c vitamini
Canım ben çilek portakal biber c vitamini biliyorum hatta portakal ve yeşil sebzeler doğal folikasit içeriyor. Sadece duymuştum dedim doktorum böyle bişey demedi.

Bakalim ilk cinsiyeti kim ogrenicek tabi ki once saglik ama kiz mi erkek mi cok merak ddiyorum
2 kasim da dogumu olanlar My moonlight 2 kasim once o ogrenir canim siraya gore gider en son 27+28+29+30+ kasimda dogumu olanlar ogrenir hadi az kaldi 9+3 bugun bana 6+4 gun sonra ogrenirim.galiba gosterirse findiklarim

Son düzenleme:

Troid yok bende ama idrar yolu enfeksiyonu senelerdir başımın belası. İlaç gerekirse doktorun verir ama ben sana genel dikkat edilecekleri soyliyim. Kendi evinde de olsan wc ye girmeden önce ve cıkarken elini yıkamak.gerekiyor, klozet veya wc cesmesini evde de peçete ile tut. Wc de çok soğuk su kullanma, ayaklarini usutme, midenin kabul ettiği kadar su iç. Bolca wcye çıkarsın böylece. Çok wc ye çıktığın için de mikroplar çoğalmaya fırsat bulamadan atılmış.olurlar. su içmekte zorlanirsan sürahi içine elma veya limon, suyunu/dilimini ya da cubuk tarcin , ya da salatalık rendesi/dilimi koyarsan çok rahat içersin suyu.
ihmale gelmez canım ilk yakalandığımda acil de bulmuştum kendimi. İlerletmemek lazım. Geçmiş olsun.

2 kasim da dogumu olanlar My moonlight 2 kasim once o ogrenir canim siraya gore gider en son 27+28+29+30+ kasimda dogumu olanlar ogrenir hadi az kaldi 9+3 bugun bana 6+4 gun sonra ogrenirim.galiba gosterirse findiklarim
Canim kacinci ayda ogrenebiliyoruz ki? Ben 12. Haftada saniyordum. Meraklaniyorum cok.

Hayirli olsun saglikli hamilelik saglikli dogumlar nasip olur insallah.benimde sat 12 subat aramiz baya az ama ben ekim annesi olurum muhtemelen.

Hayirli olsun saglikli hamilelik saglikli dogumlar nasip olur insallah.benimde sat 12 subat aramiz baya az ama ben ekim annesi olurum muhtemelen.
2+3 kasimda dogar sezaryan ise 38 de aliyorlar 15 gun onceden alirlar dogumun 18 kasimda gorunuyor iki hafta dus canim

Sizinde hayırlı olsun bebişiniz. Ne zaman doğacakları belli değil tabi. Güzel bir hamilelik sonrasında Sağlıklı sıhatli doğsunlar yeter..

2+3 kasimda dogar sezaryan ise 38 de aliyorlar 15 gun onceden alirlar dogumun 18 kasimda gorunuyor iki hafta dus canim

Ben oglumu zorunlu sezeryanla 36. Haftada dogum yaptim.kizimda mecburen sezeryan oldu o da 34 . Haftada dunyaya geldi.ve daha da erken dogmasinlar diye surekli ilac kullandim ve hep yattim cunku cok kasik agrim oluyodu nst de de sancilarim cikiyordu.surekli sanci cekmek cok kotu bi daha hamile kalmam artik diyodum cunku cok canim yaniyodu yol bile yuruyemiyordum ama Alllah bi evlat da nasip etti bize supriz bi sekilde.sebepsiz erken dogumlarim oluuor benim o yuzden ekim annesi olabilirim dedim.

Hayırlısı olsun.. bu hamileliğiniz rahat geçer inşallah.

Allah bağışlasın çocuklarını inşallah inşallah 3. yü de sağlıcakla alırsın kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…