2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Alırsın bebşini mutlu mutlu kucağına Allah yeteli sağlık versin hepimize

Bende oyleyim cnm

Ben pazar günü uzun yola çıktım galiba o birz sebp oldu lekelenmem e,,, o kadar çok korkuyrm ki gerçekle yüzleşmeğe ama er yada geç öğrenecm Diyrm içimden; daha ne kadar bekleyebilrm Bilmiyrm en iyisi yarın gitmk...

Çok sağl canm eksk olma; gerçekten şükr bugünümüze daha kötü yaşayan var allhım inşlh bebeğimizi bize bağışlar onu bize nasip eder,,, varsa kısmeti önünde kimse engel olamaz... Allhım bebeği bize hayrlı evlat kılsn..

Kızlar çok çok içim acıyor yarın kötü haber almaktan korkuyrm,, kocamla Otrmuş çocuk gibi ağlıyrz bizi ne bekliyor Bilmiyrz...

Lütfen bizim için dua edr misnz hayrlı haberler alalım inşlh,, Allh sağlıkla doğmayı nasip etsin yavrularımıza inş

Rabbim yardımcınız olsunn. Her şey yolunda giden inşallah. ..

2 kasim da dogumu olanlar My moonlight 2 kasim once o ogrenir canim siraya gore gider en son 27+28+29+30+ kasimda dogumu olanlar ogrenir hadi az kaldi 9+3 bugun bana 6+4 gun sonra ogrenirim.galiba gosterirse findiklarim
Ayy bende çok merak ediyorum ebyar da 2 Kasım. 21 Nisan 2 li test var 12+1 de sence öğrenme ihtimalim var mı?

Kızlar sizde açık kahve lekelenme olmuyor mu sadece bende mi oluyor. 1damla geliyor arada. 4gun once doktora gittim hersey normal ilerliyor ama gorunce de korkuyorum. Birde bu arlar ara ara kasik bel agrim oluyor. Sizde bu durumu yasiyomusunuz

Canım maydonoz ve kekik gibi bitkiler yenince bişey olmuyor ama kaynatırsan içinden bi madde açığa çıkıyor hamilelere tehlikeli olan o taze yenmesi bi sorun teşkil etmez. Zaten maydonoz kaynatırsan idrar yolu iltihaplarını döker böbrek kumu döker ama taze yersen bi etki olmaz.

Canım üzülme bişey olmaz inşallah. Sağlıkla kucağına alırsın? Bizde ederiz sizde bol dua edin ağlamayın allah herşeye kadirdir.

Canım okurken gözlerim doldu. Allah ım inşallah yarın buraya kocaman bi gülümsemeyle güzel şeyler yazıcaksın inşallah burda hepimiz birbirmize duacıyız benimde cuma günü randevum var kalp atısını duyamıcam diye ödüm kopuyo dua etmekten yaradana sığınmaktan başka bişey gelmiyo elimizden. Ama olumlu düşünmemiz lazım iyi düşünelim Allaha sığınalım iyi şeyler olsun. Dularımız seninle canım benim lütfen üzülmeyin...

Canım teşekkür ederim, tavsiyelerine uyacagim. İnsan dikkat ediyor ama yine de olacaksa, oluyor mu diyelim, ne diyelim. Sağol tatlım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…