2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
canim listemde var portakal greyfurt mandalina zararli olsa niye eklesinki listeye suyunu icecen disindaki zar aci zaten yiyemem o belki zararlidir birde sekerini yukseltmiyor greyfurt diye biliyorum
Zaten doktorlar her şeyi yiyebilirsiniz diyolar şunu yemeyin bunu yemeyin diyenler şifacı mı desem ibrahim saraçoğlu ahmet maranki ve halktan ayşe teyzeler hatce teyzeler :) ama ben yinede yemiyorum içime dert olmasın diye

ayrica tekrar baktim c vitamini plasenta icin onemlidir cilek greyfurt domates lahana karnibahar biberde daha cok varmis c vitamini

Canım bir şey soracağım sana. Yanlış hatırlamıyorsam senin ikizlerin olacaktı. Tek yumurta mu yoksa ayrı yumurta mı? Bir de ne zaman fark etmişti doktor ikiz olduklarını?

Kızlarr doktorumda bana herseyden ye maydonozdan bıle yemek yerken bır ıkı dal ye bebek herseyden vitamın alsın dedi. Sadece asıtlı içeçekler, kahve çay minimuma indir. Hamur işi, şekerli ve tuzlu gıdalar da ne sana ne bebege faydası var sadece sana kilo aldırır dedi. Tiksindiğin şeylere yemek için kendını zorlama başka seylerden telafı etme ye çalıs ve baklagıl yemeklerden ye dedi

Canım bir şey soracağım sana. Yanlış hatırlamıyorsam senin ikizlerin olacaktı. Tek yumurta mu yoksa ayrı yumurta mı? Bir de ne zaman fark etmişti doktor ikiz olduklarını?
2 gin gecti kanda deger 1000.0 degerim 2 gun sonra 3544.5 yukseldi o gun cuma gunuydu kese gorulmedi 4 gun sonra tekrar gittim sali gunuydu tek kese goruldu 5.mm idi 5+2 gunluktu o gun haftaya sali gel dedi 6+2 di o gun iki kese goruldu kalp atisi yoktu bir hafta sonra gel dedi 7+3 kalp atisini acilde duyduk o gun sabaha karsi 04:00 kahve leke ile acile gittik oyle duyduk ikizlerim iyidi sukur rabbime sukur

Kizlar çok mutluyum, bebisimin kalp atışlarını duydum bugün :) Dayanamadım ağladım. Dua ettim Rabbim isteyen herkese ama herkese versin diye. 6mm suan, kalbi dakikada 127 kere atiyormus. Biraz troid yüksek çıktı, bunun için de dahiliyeye gittim. Yine kan ve idrar verdim. EKG çektiler, onu anlamadım, troid ultrasonu yaptılar. P.tesi dahiliyeye gideceğim tahlilleri göstermeye. Devlet hastanesinde ki Dr.un hersey normal, sadece seker sınırda dediği sonuçtan troid yuksekligi, idrar yolları enfeksiyonu çıktı. Bir de ultrason sırasında Dr sağ tarafımda kist olduğunu söyledi. Ama sorun teşkil etmiyor dedi. Kanamam oluyor dediğim devlet hast Dr.U çok tehlikeli dedi, başka bişey demedi. Bu adama söyledim, Progestan verdi. Günde 3 kere tok. Ogleden sonra içtim Allah im 49 yıldır uyumuyor gibi hissediyorum ama misafir var, yatamiyorum malesef. Var mı benim gibi troid ve idrar yolları enfeksiyonu olan? Siz neler yaptınız?

Bend
Bendede az cikmisti idrar yolu enfeksiyonu canim doktor degil ama saglik ocagindaki ebe bol su ic dedi bende midem aldiginca icmeye calisiyorum.sende dene istersen canim.

Bend

Bendede az cikmisti idrar yolu enfeksiyonu canim doktor degil ama saglik ocagindaki ebe bol su ic dedi bende midem aldiginca icmeye calisiyorum.sende dene istersen canim.
Canım bana doktorum bir ilac verdi. Akşam yatmadan önce 1 bardak suda eritip iceceksin dedi. Hemen tuvalete çıkma dedi, bobreklerden dolaşıp mikrobu alıp, idrarla atacakmış.

Bend

Dahiliye doktoru da ben tahlilleri görmeden ilacı içme dedi. Kendisi başka tahliller yaptırdı o ilk msjimda bahsettigim. Hayırlısı bakalim. P.tesi tekrar gideceğim. Yalnız bu benim 2 haftada verdiğim toplam 12 tüp kan oldu. Bu kadar kan alinmasi normal mi? Bebegime zararı olmaz dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…