2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
üsten mi baktı canm ulturasonla bazen üsten görnümüyor benm öyle olmuştu altan baktı ulturasonla gözüktü
Evet canım karından baktı geçen perşembeydi galiba cumartesi tekrar gidicem tam emin değilim ama ya 7 haftalık ya da 6+5 olcak inşallah hem bebeği hem kalp atışını görürüz insan endişeleniyo

Sat aynı canım nasıl gidiyor hamişlik bebeğini gördün mü
görmedim henüz martın 25 inde karından ultrasonla baktı doktor göremedi henüz çok yeni vajinal bakılsın dedi bide kist var sağ overde gecen hafta tekrar gittim bakmadı doktor henüz küçük büyüsün 10 gün sonra gel dedi

25 i erkenmiş canım endişelenme bende 31 martta gittim ilk en az 10 gün geçsin sonra gel dedi cumartesi 10.gün gidicem tekrar inşallah beseğide kalp atışını da görürüz canım

Canım greyfurt hamilelikte sakıncalı diye duymuştum sanada geçmiş olsun kendine dikkat et
canim listemde var portakal greyfurt mandalina zararli olsa niye eklesinki listeye suyunu icecen disindaki zar aci zaten yiyemem o belki zararlidir birde sekerini yukseltmiyor greyfurt diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…