2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Herkese iyi akşamlar:KK52:Kasım annesi olacağım inşallah.. sat 13 şubat yaşım 26. Iki kayıp yaşadım. Mutluluğumun devam etmesini sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı isterim.. Hepimiz bebişlerimize sağlıklı bir şekilde kavuşuruz vakti zamanı gelince:emir_bebek:
Alırsın bebşini mutlu mutlu kucağına Allah yeteli sağlık versin hepimize :anneadayı::anneadayı:

arkadaslar 1 haftadır bulantım basladı ama hiç kusmadım böle sürekli bir bulantı var.
uzun süre eski bir otobüste yolculuk yapmış gibi.
hiç iştahım yok. hiç bişi yemesem olur yani o kdr canım hiç bişi istemiyor.
Bende oyleyim cnm

bende kanama flan yok ama bende gitmeye korkuoyum dr çarşamba vajinal cuma karından bakarız dedi ama biraz daha büyüsün istiyorum o yüzden haftaya cumaya düşünüyorum hatamı yapıyorum doğrumu kestiremiyorum artık

Ben pazar günü uzun yola çıktım galiba o birz sebp oldu lekelenmem e,,, o kadar çok korkuyrm ki gerçekle yüzleşmeğe ama er yada geç öğrenecm Diyrm içimden; daha ne kadar bekleyebilrm Bilmiyrm en iyisi yarın gitmk...

hakkında hayırlısı canım,seni çok iyi anlıyorum pazartesi bende gittim doktora kalp atışını gösterince doktor inanılmaz rahatladım. ama bu demek değil ki düşmeyecek allah buyuk yiyecek yemeği varsa her türlü yaşıyorlar bunun en büyük yaşayan örneği benim herhalde. 5. hamileliğim bu benim ilk 3 ü düştü 4. oğlum oldu bunda hayırlısı bakalım.
lekelenme herzaman düşük belirtisi olmuyor o yüzden doktora git diyorum. en azından yatarak tedavi bile edilebiliyor.progestanı da vajinal al mümkünse daha etkili o zaman.
inşallah duyarsın perşembe günü eğer duyamazsan da üzülme herşeyin hayırlısı.

Çok sağl canm eksk olma; gerçekten şükr bugünümüze daha kötü yaşayan var allhım inşlh bebeğimizi bize bağışlar onu bize nasip eder,,, varsa kısmeti önünde kimse engel olamaz... Allhım bebeği bize hayrlı evlat kılsn..

Kızlar çok çok içim acıyor yarın kötü haber almaktan korkuyrm,, kocamla Otrmuş çocuk gibi ağlıyrz bizi ne bekliyor Bilmiyrz... :KK42:

Lütfen bizim için dua edr misnz hayrlı haberler alalım inşlh,, Allh sağlıkla doğmayı nasip etsin yavrularımıza inş

Kızlar çok çok içim acıyor yarın kötü haber almaktan korkuyrm,, kocamla Otrmuş çocuk gibi ağlıyrz bizi ne bekliyor Bilmiyrz... :KK42:

Lütfen bizim için dua edr misnz hayrlı haberler alalım inşlh,, Allh sağlıkla doğmayı nasip etsin yavrularımıza inş
Rabbim yardımcınız olsunn. Her şey yolunda giden inşallah. ..

2 kasim da dogumu olanlar My moonlight My moonlight 2 kasim once o ogrenir canim siraya gore gider en son 27+28+29+30+ kasimda dogumu olanlar ogrenir hadi az kaldi 9+3 bugun bana 6+4 gun sonra ogrenirim.galiba gosterirse findiklarim :KK66:
Ayy bende çok merak ediyorum ebyar ebyar da 2 Kasım. 21 Nisan 2 li test var 12+1 de sence öğrenme ihtimalim var mı?

Kızlar sizde açık kahve lekelenme olmuyor mu sadece bende mi oluyor. 1damla geliyor arada. 4gun once doktora gittim hersey normal ilerliyor ama gorunce de korkuyorum. Birde bu arlar ara ara kasik bel agrim oluyor. Sizde bu durumu yasiyomusunuz

En doğru beslenme şeklini açıklamış canım senin doktorun. Ayrıca niye maydonoza takılmış ki.herkes. maydonoz kan sulandirir, bir sürü arkadaş kan sulandirici kullanıyor oysa. Ben çok çok.maydonoz yerim.bi defada çeyrek demet maydonoz yedim.geçen hafta. Taş gibi maaşallah benim minik. Hiç sorun çıkarmadı şimdiye kadar. :)
Canım maydonoz ve kekik gibi bitkiler yenince bişey olmuyor ama kaynatırsan içinden bi madde açığa çıkıyor hamilelere tehlikeli olan o taze yenmesi bi sorun teşkil etmez. Zaten maydonoz kaynatırsan idrar yolu iltihaplarını döker böbrek kumu döker ama taze yersen bi etki olmaz.

Canım üzülme bişey olmaz inşallah. Sağlıkla kucağına alırsın? Bizde ederiz sizde bol dua edin ağlamayın allah herşeye kadirdir.

Canım okurken gözlerim doldu. Allah ım inşallah yarın buraya kocaman bi gülümsemeyle güzel şeyler yazıcaksın inşallah burda hepimiz birbirmize duacıyız benimde cuma günü randevum var kalp atısını duyamıcam diye ödüm kopuyo dua etmekten yaradana sığınmaktan başka bişey gelmiyo elimizden. Ama olumlu düşünmemiz lazım iyi düşünelim Allaha sığınalım iyi şeyler olsun. Dularımız seninle canım benim lütfen üzülmeyin...

Troid yok bende ama idrar yolu enfeksiyonu senelerdir başımın belası. İlaç gerekirse doktorun verir ama ben sana genel dikkat edilecekleri soyliyim. Kendi evinde de olsan wc ye girmeden önce ve cıkarken elini yıkamak.gerekiyor, klozet veya wc cesmesini evde de peçete ile tut. Wc de çok soğuk su kullanma, ayaklarini usutme, midenin kabul ettiği kadar su iç. Bolca wcye çıkarsın böylece. Çok wc ye çıktığın için de mikroplar çoğalmaya fırsat bulamadan atılmış.olurlar. su içmekte zorlanirsan sürahi içine elma veya limon, suyunu/dilimini ya da cubuk tarcin , ya da salatalık rendesi/dilimi koyarsan çok rahat içersin suyu.
ihmale gelmez canım ilk yakalandığımda acil de bulmuştum kendimi. İlerletmemek lazım. Geçmiş olsun.

Canım teşekkür ederim, tavsiyelerine uyacagim. İnsan dikkat ediyor ama yine de olacaksa, oluyor mu diyelim, ne diyelim. Sağol tatlım :)

X