2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay canım yaaa çok uzuldum inan ki rabbim tez zamanda versin inslh

Slm Kadıköy zlar nasilniz nasıl gidiyor hamilelik benim idare eder hazımsızlık ve iştahsızlık var halsizlik uyku hali var sizlerin nasıl çok fazla giremiyorum merak ettim sizleri

SELAM KIZLAR DÜN BEBEK ODASI BEBEK ARABASI FALAN BAKTIK Bİ HEYCANLA ALLAHIM HARİKA ŞEYLER VAR İNŞALLAH SAĞLIK KUCAĞIMIZA ALIRIZ DA NASİP OLUR

Sorma ben de netten baktim. Bebek odası beşiği filan. Henüz çok çok erken ama mutlu oldum bakınca :)

Bende de o sorun var ama seninki kadar abartı değil canım. Böyle yaşanmaz enfeksiyon olmuştur bi doktora görün idrar testi yaptir uygun olan ilacı verecektir. Bana suya karıştırılan tek dozluk bi ilaç verdi.

Slm Kadıköy zlar nasilniz nasıl gidiyor hamilelik benim idare eder hazımsızlık ve iştahsızlık var halsizlik uyku hali var sizlerin nasıl çok fazla giremiyorum merak ettim sizleri

Uyku hali var ama sıkıntım uzun süreler uyumak değil. Uykumun erken gelmesi. Öğlen uyuyamiyroum akşam da erken uyuyunca gece dönüp duruyorum. Kendimi geceye kadar oyalamam ya da öğlen uykusuna fırsat bulmam lazım.

Bende de o sorun var ama seninki kadar abartı değil canım. Böyle yaşanmaz enfeksiyon olmuştur bi doktora görün idrar testi yaptir uygun olan ilacı verecektir. Bana suya karıştırılan tek dozluk bi ilaç verdi.
bu kdar çok gitmek normal değil mi acaba

gögüs hassasiyeti hat safhada bende de. baya acıyor.

onun dısında işte wc problemi var. bende baska belirti yok.

Cok kotuyum arkadaslarrr komsum 14 haftalik hamileydi bu gun ikili tarama testinin sonucunu aldi ve davm sendromu olma riski coook yuksek ckmss cook uzuldum yaa esiyle malatya ya hastaneye gdecekler karindan igneyle sivi alinioms onu yaptiracaklar ne olur dua edelimm Komsum icinn ; ( offf kadin surekli dususk yapiodu bu seferki tuttu buda boyle oldu Rabbim yardimcisi olsun kimsenin basina vermesin

Bende istemiorum valla canim Rabbim kimseye gostermesinn

Amin canım inş..

Günaydın kızlar hastalara tümden geçmiş olsun iyilerin gözümden olsun.geceden beri çok sayfa geçmiş okuyamadım.

Ayni seyleri yasiyoruz bn gnde sadece 4 kere fln wc ye cikan insandim surekli tuvaletdeyim 5 vakit namazin hepsibe ayri abdest aliyorum gunduz mersin gbi sehorde usuyorum gece yaniyorum yorganlari atiyorum

Ayni seyleri yasiyoruz bn gnde sadece 4 kere fln wc ye cikan insandim surekli tuvaletdeyim 5 vakit namazin hepsibe ayri abdest aliyorum gunduz mersin gbi sehorde usuyorum gece yaniyorum yorganlari atiyorum
ayy aynıyız desene

hayır normal mi onu da bilemiyorum. doktor ateş basabilir arada takılma olur dedi

wc de normal se yapıcak bişi yok yeterki sağlıklı bebişler olsun hersey kabulumdurr

Canım bu tarama testleri sonucu hamilelerin yarısına down sendromu riski var diyolar ama %1 i doğru çıkıyor moralin bozulduguyla kalıyor.. 3 arkadaşıma soylediler hepsinin de sağlıklı kuzucukları doğdu. . Komşun hakkinda hayırlısı ama amniyo sentez yani karından sıvı almak da bayaa riskli ...

ayy aynıyız desene

hayır normal mi onu da bilemiyorum. doktor ateş basabilir arada takılma olur dedi

wc de normal se yapıcak bişi yok yeterki sağlıklı bebişler olsun hersey kabulumdurr

Normal normal iyi olsunlar insallah tabi acikma ne durumda ben surekli bisiler yiyesim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…