2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar bugun doktora gittim 9 gun geriden geliyo gelisim kese var ama yolk kesesi bile olusmamis muhtemelen bos gebelik
canım inş doktor yanılmıştır ama eğer gerçekten bi sıkıntı varsa da bol bol dua edelim, Rabbim tekrar nasip etsin inşallah..öyle meçhul bi süreçki bu 9 ay kimsenin garantisi yok.. Rabbim en iyisini bilir ne diyelim:110:

arkadaslar mıde bulantısı ıcın bısey kullanıo musunuz? ben ıs yerınde berbat bı haldeyım

Benim pek aşırı değil. Tuzlu kraker iyi geliyor ama o da şişlik yapar diye yemiyorum. Ülker ,kellogs, nesfit filan onların kupkuru krakerleri var ya yağsız sossuz tatsız tuzsuz. Bu sabah onlarla kendime geldim. Ulkerin altinbasak mesela o çok iyi geldi.

Tatlım korkma daha çok erken bulantim için biz bugüugun gittik doktora kalp atışları için çok sukur rabbime duyduk sorun yok dedi Dr bulantısı Dr sordum onun için daha erken kimi hassas kadında erken olur kimisinde geç dedi yanı korkumuz boşa canım rahat ol
Canım merhaba daha önce yazdım görmedin sanırım hatırladın mı seninle özelde konuşmuştuk. Sogan suyu falan kullanıcam demiştin nasıl hamile kaldın anlatır mısın?? Seninle konuştuğumuzda ben hamileydimm ama düştü malesef bebeğim :KK43:

Meraba kızlar nasılsınız ben de daha bebeğim kalp atışını duymadım ama görüntüde atıyordu geçen ptesi lekelenmem vardı 6+2 di kalp atımı vardı ama duyamadık yarın inşş sağlık ocağına gidecm duyarım pıt pıtları duyunca İnllh gebelik kaydı yapacakmışım dua edin kızlar :KK15:

Şeker yüklemesi yapmak istemiyorsanız tokluk şekeri yapın çok daha iyi ablamın doktru bu şeklde yaptı glikoz içmesini istemedi, kısmetse ben de tokluk şekeri yapacm... :KK56:

hap falan ıstesemmı acaba doktordan bana kraker faln fayda etmıyo. hıcbısı yıyemıorum bulantıdan

Meraba kızlar nasılsınız ben de daha bebeğim kalp atışını duymadım ama görüntüde atıyordu geçen ptesi lekelenmem vardı 6+2 di kalp atımı vardı ama duyamadık yarın inşş sağlık ocağına gidecm duyarım pıt pıtları duyunca İnllh gebelik kaydı yapacakmışım dua edin kızlar :KK15:
Hayrlisiyla duyarsin insallah canimmm :KK66:

Arkadaslar wc ne kdar süre. İle gidiyorsunuz
Sabaha kdr uykudan bişi anlamıyorum
İşyerinde yim.smdi.
15-20 dk bi gidiyorm ben 10 dk bi geliyor. Birde dudakları. Kuru sürekli şu içmek istiyorm
Birde ani üşüme oluyor gündüz hep Üşüyorum. Gece de bole afakanlar basıyor yattığımda sabah kdr ben üstünü acıyorm eşim. Kapatıyor benim yüzümden o da gece hep.kalkiyor. arada beni uyandırıyor. Kalk hadi wc git.diye her uyandığimda kesin gelmiş. Oluyor. 4-5 kesin bazen daha fazla da gittiğim oluyor wc ye. Ayy dışarı çıkamıyor hafta sonu çevre de ki tüm benzinliklere aşina olduk artık. İşten cikmadan 2 dk.once.wc gidiyorm bazen dayanamıyor eve varmadan bi benzinlige giriyorum. Benim gibi.olan var mı

Canım çok geçmiş olsun umudunu kaybetme Rabbim nasip ettiyse alırsın kucağına biraz daha bekle bakalım kendini çok üzme
Tesekkur ederim canım bi hafta daha bekleyecegim sonra sonlanacak zaten muhtemelen allah sizlerin yavrularina sağlıklı uzun omurler versin inşallah

canım inş doktor yanılmıştır ama eğer gerçekten bi sıkıntı varsa da bol bol dua edelim, Rabbim tekrar nasip etsin inşallah..öyle meçhul bi süreçki bu 9 ay kimsenin garantisi yok.. Rabbim en iyisini bilir ne diyelim:110:
Sonlanirsa gebelik ki oyle gorunuyo bi daha cok uzun sure dusunmem bebek allah sizin bebeklerinize saglikli uzun omurler vetsin insallah canım dualarim hepinizle

Bu seker yuklemesi ne icin yapilio canim tum hamileler icin gerekli olan bisey mi

Gebelikte şeker yükselşyr canm buda Bebek için riskli; doktorlar yapmak istyr ama kimi yapmak istemiyr ben de dahil en iyisi tokluk şekeri yapmak,,... Hayrlısı o güne Allh Kerim sağlklı doğsunlar bebişlerimz.. :anneadayı::emir_bebek:

Arkadaslar wc ne kdar süre. İle gidiyorsunuz
Sabaha kdr uykudan bişi anlamıyorum
İşyerinde yim.smdi.
15-20 dk bi gidiyorm ben 10 dk bi geliyor. Birde dudakları. Kuru sürekli şu içmek istiyorm
Birde ani üşüme oluyor gündüz hep Üşüyorum. Gece de bole afakanlar basıyor yattığımda sabah kdr ben üstünü acıyorm eşim. Kapatıyor benim yüzümden o da gece hep.kalkiyor. arada beni uyandırıyor. Kalk hadi wc git.diye her uyandığimda kesin gelmiş. Oluyor. 4-5 kesin bazen daha fazla da gittiğim oluyor wc ye. Ayy dışarı çıkamıyor hafta sonu çevre de ki tüm benzinliklere aşina olduk artık. İşten cikmadan 2 dk.once.wc gidiyorm bazen dayanamıyor eve varmadan bi benzinlige giriyorum. Benim gibi.olan var mı

Ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde çok çıkıyordum ama çay I da çok tüketiyordum şimdi çayı azalttım gece bazen 2 bazen de 1 defa kesin kalkıyrm canm belki de üşütmüşsündr... Ben de kalan tek belirti meme ucu Ağrım ve meme hassasiyetim diger belirtiler varla yok arası..

X