2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bayanlar Ucaga binmek ne durumda olur sizce bu haftalarda ...memlekete gitcez 5+4 de kismetse .ucak bileti almistik aylar oncesinden .

Amin yarabbim

Bayanlar Ucaga binmek ne durumda olur sizce bu haftalarda ...memlekete gitcez 5+4 de kismetse .ucak bileti almistik aylar oncesinden .
Doktoruna danissan daha iyi olur canım. . Düşük riskin varsa binme ama her şey yolundaysa binen arkadaşlarım olmuştu bir şey olmadı bebeklerine..

Canım ben de bu hafta gidecektim normalde uçakla ama iptal ettim . Bu arada uçağa gebe olarak binmek için doktor raporu geekiyormus. Küçük gebeliklerde fark edilmeden geçersiniz ama , bence önemli değilse ertele gitmeyi derim.

% 1 mi o zaman bosa uzuluo ya ccuk saglikliysa smdi diger test yapilirken zarar verecekler .

Dr mu iptal et dedi acaba

Candysisters Canım aldracaklar mi bebegi? Öyleyse birşey diyemem ama aldirmayacaklarsa gitmesinler amniyosenteze filan. Hem genelde doğru çıkmaz ikili üçlü tarama testleri.
Kendisi aldirmayi dusunmuor ama esini bilmiorum ayy ins bisey olmazda saglikli bi sekilde kucagna alir.peki bu testte bu kadar yanilma orani varda nie yapiolar ki insani bosa uzuolar

Doktoruna danissan daha iyi olur canım. . Düşük riskin varsa binme ama her şey yolundaysa binen arkadaşlarım olmuştu bir şey olmadı bebeklerine..

Var mi bnde bilmiyorum dr bisi demio ki bakalim persembe kese icin cagrdi o zaman sorarim . mecbur gidicez acil durum yani otobusle 12 saat oda tangir tungur o daha zor olur heralde

Kızlar sık idrara çıkmak çok normal çünkü rahim genişledikçe idrar torbasına baskı yapıyor.

Mide bulantısı için kraker ve limonlu havuç iyi gelir.

Var mi bnde bilmiyorum dr bisi demio ki bakalim persembe kese icin cagrdi o zaman sorarim . mecbur gidicez acil durum yani otobusle 12 saat oda tangir tungur o daha zor olur heralde
Lekelenmen yoksa bir şey yoktur canım. . Persembe doktoruna danisirsin iyi olmuş. Otobüs daha riskli olur ama 3 saatte bir mola vermesi lazım hamilelerin.

Canım sakin olmaya çalış Rabbim yardımcın olsun geçer umarım. .

Rabbim bebegini sana bagislasin ins hayrlisiyla

rabbim.bebegini sana bagislasin insallah dualarimdqsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…