2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
canım sen ebesin sanırım.tecrübe ve samimiyet açısından kendi ebemi de çok severim ona da sordum sana da sormak isterim.benim 2. doğumum olacak inşallah 1. si 2014 kasım da sezeryan oldu.şimdi normal yapma şansım var mı bu konu da ısrarcı olmalımıyım sence.dr um açık vve net şekilde olmaz dedi..sorduğum ebeler de yapacak dr bulamazsın vve riskleri fazla dedi.sen ne diyorsun

Canım gaz olabilir mi o. Benim de kartımda tıkır mıkır birşeyler oluyor ama sonrası malum gaz.

Canım bende seviyorum canan hocayı ekmek şeker filanda yemiyorum ama bilmiyorum bebişi tehlikeye atamam allah korusun bebek açısından risk olabilirmiş şimdi neler olduğunu unuttum

Amin canım inşallah sağlıklı doğar bebeklerimiz ve uzun ömürlü olurlar. Bu topikteki herkesin inşallah. İnternette en kötüsü yazıyor tedavi edilmezse bende o yüzden kendimi yıpratmadım inşallah ilac kullanırım düzelir diye düşündüm

Canım arası çok yakın, en az 5-6 sene geçince şansını deneyen doktorlar var. Normalde iki doğumunun arasındaki 2 sene olacak senin. İki doğumun da normal olsa bile yakın gebelik geçirmiş oluyorsun. Bence ısrarcı olma ki yapacak doktor da bulamazsın. Hadi buldun diyelim gerçekten kendini bilmez bi doktor kabul eder bu durumu. Kendi sağlığın için bence riske girme.

Kızlar günaydın. Gece hiç uyuyamadım sürekli uyandım yine..
5. 6. haftalarda ben de hiç uyayamıyordum, hem çok sık tuvalete kalkıyodum hem ansızın ateş basıyodu fln, uykusuzluktan perişan oluyodum. o ara progesteron jel de kullanıyodum, sanırım onun etkisi de vardı.. şimdi tuvalet sayısı gecede 1 2ye düştü, ateş basmaları da azaldı, uykuma kavuştum çok şükür tabi her dönemin ayrı ayrı sıkıntısı oluyo sanırım, şimdi de bulantıdan perişan oluyorum, böyle böyle hep sabretcek bişey olcak 9 ay boyunca sanırım

çok teşekkür ederim canım.. hayırlısı buymuş diyeyim o zaman..normal doğum resmen içimde ukte olarak kaldı

Kizlar bugun doktora gittim 9 gun geriden geliyo gelisim kese var ama yolk kesesi bile olusmamis muhtemelen bos gebelik

çok teşekkür ederim canım.. hayırlısı buymuş diyeyim o zaman..normal doğum resmen içimde ukte olarak kaldı

Hayırlısı olsun canım. Sonuçta öncelik ikinizin de sağlıklı olması. Kısmet değilmiş normal napalım. Bizlere de ne kısmet olacak allah bilir bakalım :)

Kizlar bugun doktora gittim 9 gun geriden geliyo gelisim kese var ama yolk kesesi bile olusmamis muhtemelen bos gebelik
canim gec dollenme olabilir benimde yolk sac kesesi 6+2 gozuktu bence bekle insallah bebisin seninledir

canim gec dollenme olabilir benimde yolk sac kesesi 6+2 gozuktu bence bekle insallah bebisin seninledir
Canim bugun 6+4 sata gore 5+2 gozukuyo zaten benim beta artisim da iki kat olmamisti kanamam da oldu cok duzenli regl olurum o yuzden gec dollenmeye de ihtimal vermiyorum bekliyorum ama artik umudum da bitti

arkadaslar mıde bulantısı ıcın bısey kullanıo musunuz? ben ıs yerınde berbat bı haldeyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…