2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Rabbim yardımcın olsun bebişin sana sıkı sıkı tutunsun inşallah canım.. Yavrularımızı sağ salim kucağımıza almak nasip olsun hepimize..

Kızlar mrb hafif bi lekelenmem oldu dr gittim progestana başladık ve sürekli yatacaksın bir hafta dedi. Bebeğimi de gördüm şükür kalbi de atıyordu
gozun aydin canim rabbim.kucaginada almayi nasip etsin insallah kac hafta usg gore sata gore 7+3 galiba

Kızlar merhaba
Sayfalar epey kabarmis, maşallah
Bizimde bugün kontrolumuz vardı. çok şükür her şey yolundaymis, bebisimizi ve kalp atisimizi gördük, 1 ay sonrasi için çağırdı , bizden böyle
Kızlar merhaba
Sayfalar epey kabarmis, maşallah
Bizimde bugün kontrolumuz vardı. çok şükür her şey yolundaymis, bebisimizi ve kalp atisimizi gördük, 1 ay sonrasi için çağırdı , bizden böyle
massallah canim.gozun aydin kac haftalik olmus usg gore canim sata gore kac hafta canim

ben perşembe gittim bebgimin kalbi atmıyor dedi dr istersen kürtraj ol istersen düşmesini bekle dedi ben inanamadım şu an hala bekliyorum

Canim y başka bi doktora görün bence stres yapma çok zor bi durum o yüzden bi doktorla yetinme Rabbim hayırlısıni nasip etsin

merhaba kızlar gebe olanları hayırlı olsun Allah sağlıklı hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinler ben galiba hamileyim ilk oğlum 5 yaşında ve işitme engelli anneyim

Hoşgeldin canım aramıza Rabbim hayitlisiyla kucagimiza alMayi nasip eder insallah

Şu an 6+5 im en son 5 haftalikken muayene oldum bebek görünmemisti o zaman kese vardı bebek yoktu tabi o zaman erkendi ama çarşamba gideceğim muayene ye endişe duyuyorum tabi Rabbim inşallah size bi daha yaşatmasin

Amin teşekkür ederim. Hayirlisi insallah bebek buyumustur.

Katılıyorm kesinlikle bizim bir komsumuzun kızı hamileyken yok cocuk down yok sakat nlr dedıler doktorlar kız cocugu oyle akıllı ki suan masallah hiçbir sorunu yok aksine cok cımcıme tatlı

selam kızlar hafta sonu telaşından giremedim bir türlü, ben daha doktora gitmedim. 4 nisana randevu almıştım anca görünür kalp atışı vs. ama beni korkutan daha iğneye başlamamış olmam. umarım bir sıkıntı çıkmaz. bebeğini görenlere hayırlı olsun. oğlumda tam hatırlamıyorum ama mide bulantıları 9. hafta sonrası başlayıp 20. haftaya kadar devam edip doğuma kadar da tiksindiğim şeylere midem bulanmıştı. bunda baş dönmesi oluyor nedense, ayrıca lekesi olan arkadaşlar lütfen sakin olun. stres çok önemli hamilelikte,her leke düşük habercisi değil önlemi alın gerisi takdiri ilahi. ama yeter ki stres yapmayın.

Var mi bnde bilmiyorum dr bisi demio ki bakalim persembe kese icin cagrdi o zaman sorarim . mecbur gidicez acil durum yani otobusle 12 saat oda tangir tungur o daha zor olur heralde
Ben önceki hamileliğimde 8 aya kadar bindim canım. Şimdi de sürekli seyahat halindeyim. Doktorum rahatlıkla bilebilirsin Dedi.

Hoşgeldin canım aramıza Rabbim hayitlisiyla kucagimiza alMayi nasip eder insallah
teşekkür ederim amin inşAllah gebelik testi bugün yaptım çift çizgi çıktı ama hala inanamadım kan verdim sonucu bugün açıklanmazsa yarına kalır çok heyecanlıyım hemde hiç hazırlı değildim şoktayım ne olacak bilemedim Allah böyle istedi hayırlısı

Hayırlsı olsun insallah hos geldin aramiza iyi haberler alırsın insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…