2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydin hanimlar. Bende araniza katilmak istiyorum.
Bugün test yaptim ve sonuc hafif bir cizgi, aksamada kan testinin sonucunu alcam.
hadi insallah canim.bende bugun alicam.betahcg sonucunu dun pozitifti testtim

Eklentiler

• 20160301_140405.jpg
    20160301_140405.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 73
kac gun gecti reglin 31 degerin cikti ve kacinci gununde degerin yukseldi cnm yuksek bthcg adet gununde 1000 se kiz dusukse erkek diye okudum hadi sag salim kucagina alirsin bebisini
canım aslında adet gormedım ben dusuk yaptım ocak 31 de. onu adet tarıhı olarak baz alırsam 2 gun gecıkmeyle 31 cıktı degerim salı gunu. bugun tekrar verdım 4 gun gecıkmıs oldu 81 olmus...

canım aslında adet gormedım ben dusuk yaptım ocak 31 de. onu adet tarıhı olarak baz alırsam 2 gun gecıkmeyle 31 cıktı degerim salı gunu. bugun tekrar verdım 4 gun gecıkmıs oldu 81 olmus...
rabbim sag salim kucagina nasip etsin insallah canim bol bol.dinlen canim

3 kayıp yasadım bu dorduncu... Rabbım nasıp eder ınsallah bu sefeer saglıklı hayırlı bı sekılde kucagıma alabılırım. bu zamanda cocuk sahıbı olmak cok zor.
amin insallah alirsin canim dinlen canim isi gucu birak bos ver is guc yapilir er yada gec ama melegimize kavusmak zor rabbim kimseye aratmasin evlat sevgisini

Herkese merhaba
Sanirim bende hamileyim, dün batimdi, bugün 3 ayrı test yaptım ( farklı markalarda idrar testi) hepsinde de çıktıbirazdan da kan vermeye gidicem, bakalım hayırlısı

benim de böyle cikti canim bende bu Sabah kan verdim. Insallah iyi haberler aliriz

Şöyle bi baktım da genel olarak 2.-3. hamilelikleri arkadaşların. Sizler doğum yapmışsınız çocuk buyutmussunuz bize artık tüyolar verirsiniz ınş arkadaşlar :)

Benim ilk olacak hayırlısıyla doğarsa. İlkinde acı bi tecrübem oldu insaallah bu sefer her şey çok daha güzel olur. İlkini kaybettigimde herkese dert anlatmaktan yorulmustum o yüzden bu sefer kimseyle paylaşmiyorum. Bi eşim bir ben :) karnım belli olana kadar söylemeyi düşünmüyorum annelere de cinsiyeti öğrenince söylemeyi düşünüyorum :)

Belirtilere gelince de bende bel ağrısı var. Ayakta falan durdum mu inanılmaz ağrıyor onun dışında hamdolsun bir şey yok.

Kızlar bel ağrısı normal değil mi? Benim ilkinde benim pek agrimamisti o yüzden de biraz korkuyorum.
Canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin aynen sana katılıyorum benimde ilk olacak kısmetse...Bir de şöyle düşünüyorum ben her insanın enerjisi iyi niyet içermeyebiliyor bu yüzden de aslında bebek biraz büyüyene kadar söylemekten yana değilim ben...Yakın bir arkadaşımda bel ağrısı yaşıyordu doktoru normal olduğunu kendisini yormamasını söylemişti.Sende doktoruna bir sor istersen korkma gönlünü ferah tut canım

heheeeee:) 31 olan degerım 81 olmus... haftaya keseyı gormeye gıdebılırız o zamaaannnn:) ALLAH IM BU SEFER SAGLIKLA NASIP EDER INSALLAHHHH... HEPIMIZE.
Tebrikler canım darısı başıma inşallah yarın bende değerimin yükseldiğini görürüm çok sevindim senin adına

Kızlar telefondan giriyorum yanlış bişeyler yapıyorum sanırım kusura bakmayın lütfen

X