2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ne zmn oldun canım bmde ocak ayında olmuştum gordunmu bebegini durumlar nsl suan. Ben korkudan 6.haftaya ilk randevum :/

Benim kanımda pıhtılaşma sorunu olduğu için zaten o süreçte hem aspirin hemde clexsan kullanıYrdm gebelik sonlandığnda iğneyi bıraktım

Ben 2015 aralıkta boş gebelikten kürtaj oldum. Doktor 3 ay bekleyin dedi bi 2. Ay denedik şimdi yeniden hamileyim. Henüz sadece kese görünür diye doktora gitmedim bir önceki hamileliğimde her hafta gitmiştim şimdi temkinliyim. İlk gebeliğimde 6. Haftanın sonlarına doğru kanamam başladı ve kürtajla alındı. Sonrasında kürtaj materyalinde genetik inceleme yapıldı. Kürtajı yapam doktor pıhtılaşmaya bakalım dedi pahalı plduğu içşn devlete gittim. Devlet hastanesindeki doktor da ilk düşükte gerekli olmadığını söyledi. Ankarada Ali Ayhan var kadın doğumcu o da aynı şeyi söyledi ben de baktırmadım pıhtılaşmaya. Şimdi bende sadece folik asir kullanıyorum doktor için 7. Haftamı beklemeyi düşünüyorum eğer bir kanama vs olmazsa. Uzattım biraz kusura bakmayın

Kizlar moralim cok bozuk az evvel agir astim !tagi gecirdim. Ventolin ilaci cektim 4 puf. Umarim bebege zarar vermez. Yarin doktoru arayip soyleyecegim. Kronik astim bronsit olan var mi gebelikte hangi ilaclari kullandiniz??

Hcg 1000 üzeri olunca kese gözüküyor canım genelde vajinal ama benimki 2000 kusurken karından gözüktü
Yarın kan testini yineleyecegim inş benimki de 1000 i geçer canim..vajinal ultrason istemiyorum da onun için tedirginim biraz

Ne güzel canım hem kese hem kalp atışları ikisini de duymuş ve gormussun :) darısı bizim başımıza :) doktorumla telde görüşüyoruz biraz erken öğrendim hamileligimi reglden 3-4 gün kadr önce yani değerleri takip etti bu şekilde sağlıklı olduğunu söyledi pazartesi gbi gel dedi ama dayanamayıp cumartesi gidicem gibi..biraz bekleyip karın ultrasonu olsa mi demekten de kendimi alamıyorum işte :))

bekle bekle, hem karından ultrason için hem de cumartesi göremezsen canın sıkılır, pazartesi olsun sağlam olsun :) sağlıkla görürsün inşallah ve sonra hepimiz sağlıkla kucaklarız bebişleri inş :)

yok canım tüp diil ama bu 3.gebeliğim 2 kaybım var o yüzden perinataloğa gitmem gerekiyo

Ay hadi inş amin canım hayirlisiyla kucaklayalim hepimiz bebislemizi :)sen kaçıncı haftandasin?

İnşallah bebişin iyidir canım allah sana bağışlasın hemen kötü düşünme kiminin erken duyulur kiminin geç duyulur
Insallah canim ya aminn canim hepimizn bebegini annelerine bagislasin rabbim ins dedgin gbi benimki gec duyulan grubuna griodur ve bu kntrlmde saglikli bi seklde bebegimi gorurum

Kizlar moralim cok bozuk az evvel agir astim !tagi gecirdim. Ventolin ilaci cektim 4 puf. Umarim bebege zarar vermez. Yarin doktoru arayip soyleyecegim. Kronik astim bronsit olan var mi gebelikte hangi ilaclari kullandiniz??

Ben varım canım desmont ve hava kullanıyordum bendede havayı bırakmıştım zatende desmontuda içemiyorum artık bi ara çok zorlandım ama çok şükür iyiyim şimdilik..

Merhabalar seninle ayni kaderi paylasiyoruz maalesef benim de 2 dusugum var. Bu 3. Gebeligim. Doktorum bana perinatologdan hic bahsetmedi neden gitmeni istedi ki

Riskli gebelik yaşayanların takiplerini perinatologlar yapıyor bu konu da daha uzmanlar. Bana devlette ki orası devam eder takibe dedi ama ben gitmiyoru m sistemi yüzünden

Evt cnm bende bugn eczaneye sordm, sabh vajinal alamıyrm gece alıyrm... Bi ay böle idare ederm inşlh sonda sadece gece bi defa alırım tabi doktr onaylarsa fikrimi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…