2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Cnm bende 2 3 gündür çok rahatsızm.mutfağa gidip bişeyler hazirlamak ölüm.Ne yiicgmi düşünmek bile içimi karıştırıo.mutfağa giremiorm.bişeyler yiyemiorm.enerjim olmuo bu sefer yerimden kalkamiorm.annemi cagircm artik cnm.sehirdisindalar.gelsin bikaç gün yanımda dursun.hazır olursa yiyebiliorm ama öbür türlü olmuo yani.bi de sabah lekelenmem oldu.hemen doktora gittik.iğne verdi doktor.progestana dvm.bebegimzi de tekrar gördük.6+4 olmuşuz maşallah.sat ı 2 gün geriden takip ederken 1 gün one geçmişiz.doktor bol bol dinlenceksn.ondan da gelmesj lazım annemn yani.bakalım.bizde de durumlar bu.veletler bizi biraz yorcak gibi:KK48:

Aynı canım iki gündür yemek yemek de istemiyorum o yüzden hazır yedim ama Bugün yemek yapmaya zorladim kendimi o da bayağı kötü etti beni. Benim annenler de il dışında bu aralar bulantı artarsa gel diycem :) şimdilik bizim minik sağlam duruyor bakalım, allah senin minigini de sağlam sağlıklı devam ettirsin inşallah . Yaa geriden gelen minige bak sennnn :) benim minik ne alemde acaba, pazartesi gideceğiz biz de. Vallahi anne olmak zor, kayinvalidem bile melek oldu gözümde , kimseye kötü gözle bakasim kalmadi. Anne olsun da taştan olsun :)

Aynı ben. Hazır yiyecek ne olursa olsun yiyebiliyorum ama kendim çay koysam içim kalkıyor o_O buzdolabını kokuyor diye boşalttım baştan aşağı sildim, kokulu yiyecekleri attım, hala kokuyordu bana.. En son bi buzdolabı kokusu çeken bişey aldım marketten, bişey pişiremesem de dolaptan meyve fln alabiliyorum 2 gündür.. Her gün 1 öğün dışarda yiyorum yoksa açlıktan ölüp gidicez :110: benim annem çalışıyor kocişim de şehir dışında, sırayla gelip bakıyolar sağolsunlar. Geldikçe onlar temizlik yapıyo bn ellemiyorum, 3 ay biraz nazlicaklar yapcak bişi yok:anneadayı:

Aynen cnm ya sağolsn eşimde akşamları yemeğe götürüo ama işten 9 gibi gelio bizim yememiz 10 u buluo.dün gece geç yediğim içinde çok rahatsız oldm zannediorm.Allah bize de ailelerimzede yardim etsin.ili tarafında işi zor ama yapcak bişey yok yani.birazck çalışacaklar bu ara:KK48:

KIZLARR BUGÜN SOL KASIĞIMDA HEP Bİ İNCE SANCI VARDI. AYAKLARIM ÇOK ÜŞÜYOR ONDAN MI BILMIYORUM. YUMURTAM SAĞDAN OLMUŞTU VE AGRILARIM HEP SAĞDANDI. SOL TARAFIM NEDEN AĞRIYOR BILEMEDIM. SİZDEDE BOYLE AGRI OLDUMU???

Aynı canım iki gündür yemek yemek de istemiyorum o yüzden hazır yedim ama Bugün yemek yapmaya zorladim kendimi o da bayağı kötü etti beni. Benim annenler de il dışında bu aralar bulantı artarsa gel diycem :) şimdilik bizim minik sağlam duruyor bakalım, allah senin minigini de sağlam sağlıklı devam ettirsin inşallah . Yaa geriden gelen minige bak sennnn :) benim minik ne alemde acaba, pazartesi gideceğiz biz de. Vallahi anne olmak zor, kayinvalidem bile melek oldu gözümde , kimseye kötü gözle bakasim kalmadi. Anne olsun da taştan olsun :)

Doğru diosn cnm.bugunlerden başladı bizden gidenler.uyurken afedersin eşim kolunu belime atio sarilio o kol varya sanki beton oluo ama kaburgalarim birbirine girmiş zannediorm.kemiklrm zayiflams gibi hissediorm kalsiyumumuz gidio zannediorm.hayirlsi olsun.inşallah sağlıklı olsnlarda biz toparlarz İnşallah.annelere Allah ekstra güç kuvvet verio öyle hissediorm.ondan biz hallederz evelallah:KK39:Biz de 2 gündür disardaydk bu akşam da kahvaltıya talim.Onu bile hazirlayablrsem öpsün başına koysun babacgmz:KK48:

bende çarşamba kalp atışını duymaya gidicem inşallah:)
Hadi inşaallah duyarsın canım aramızda 10 gün var ama Zamanla o açık kapanır... İnşaallah tek dileğim bu topikten kimse ayrılmak zorun
Bende pazartesi tekrar kan testi yaptırcam salı günü doktorla görüşcem canım inşallah salı günü 5+2 olcaz Allahın izniyle
banada salı gel dedi ama ben işim olunca Çarşamba olsun garanti olsun dedim inşaallah salı günü haberini bekliyorum o zaman

Mrb kızlar aranıza yeni katıldım ben :) hepinizin bebisleri hayırlı olsun..Allah sağlıkla mutlulukla kucaginiza almayi nasip etsin inş. .ben de 4+6 haftamdaymisim daha çok yeni yani..kese ne zaman görünüyor ? Vajinal muayenede mi görüldü keseleriniz?
Hcg 1000 üzeri olunca kese gözüküyor canım genelde vajinal ama benimki 2000 kusurken karından gözüktü

Canım hayırlı olsun. Ben 5000 lerde gittim doktora kese 8,8mm idi :KK66:
5000ler de kalp atışını da duymuşmuydun Can'ım..çok teşekkür ederim doktorumu sevdim bu sefer beni germiyor çok rahat eğer hafi bakalım deseydi de göremeseydi ben çok kötü olacaktım ama çok şükür sabır deri haftaya görürüz ve vajinal da muayene istemiyorum zorunlu kalmadıkça..

Herkesin bulantısı var galiba. Benim minnakım yada minnaklarım :KK68: Çok uslu teyzeleri. Sadece sabah kahvaltı yapana kadar oluyor bulantımız kahvaltıdan sonra geçiyor çok şükür
Hamilelikten önce tiryakisi olduğum caydan tiksindim resmen hiç göresim yok bir de tavuk ve yumurta.

Çok üzüldüm canım bnm çok geçmiş olsun artık insanlar şaşırdı kendini gerçekten
İnan çok yıprandım okulu görmek bile istemiyorum mesleği bu hale getirenler yüzünden.. Toparlanmaya çalışıyorum ama çok zor olmuyor gece uykum yok gündüz zaten yok... Sabır sadece tek tesellim bebeğim şuan çok şükür onu bana gönderene

5000ler de kalp atışını da duymuşmuydun Can'ım..çok teşekkür ederim doktorumu sevdim bu sefer beni germiyor çok rahat eğer hafi bakalım deseydi de göremeseydi ben çok kötü olacaktım ama çok şükür sabır deri haftaya görürüz ve vajinal da muayene istemiyorum zorunlu kalmadıkça..
Yok canım nasipse cumartesi duyacaz inşaallah. Sende keseyı ve kalp atışını duyarsın hemen inşş :)

Kızlar özellikle boş gebelik geçirenlere bişiy sorucam. Boş gebelik sonrasında ne gibi testleeir yaptırdınız? Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde aspirin vs kullanmaya başladınız mı?
Bos gebelık sadece o gebelıge ait birsey oldugu için herhangi bir ilaç tedavi fln yok o ayki kalitesız sperm veya yumurtadan kaynaklı. Sonrasında veya oncesinde ilac fln yok bir belirtide

Hadi inşaallah duyarsın canım aramızda 10 gün var ama Zamanla o açık kapanır... İnşaallah tek dileğim bu topikten kimse ayrılmak zorun

banada salı gel dedi ama ben işim olunca Çarşamba olsun garanti olsun dedim inşaallah salı günü haberini bekliyorum o zaman
Valla canım salıya kadar duramıycam galiba yarın sağlık ocağına gidip kan testlerimi yaptırcam pazartesi gidicem inşallah

Mrb kızlar aranıza yeni katıldım ben :) hepinizin bebisleri hayırlı olsun..Allah sağlıkla mutlulukla kucaginiza almayi nasip etsin inş. .ben de 4+6 haftamdaymisim daha çok yeni yani..kese ne zaman görünüyor ? Vajinal muayenede mi görüldü keseleriniz?
hayırlı olsun:nazar: biz 4+5te keseyi gördük 6+2 de kalp atışını duyduk çok şükür.. ikisi de karından muayeneydi.. ama bu tarihler döllenme tarihine göre bebişten bebişe değişiyor gördüğüm kadarıyla.. bi sonraki randevuyu ne zamana verdi doktorun?

Kızlar özellikle boş gebelik geçirenlere bişiy sorucam. Boş gebelik sonrasında ne gibi testleeir yaptırdınız? Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde aspirin vs kullanmaya başladınız mı?
Benim kanımda pıhtılaşma sorunu olduğu için zaten o süreçte hem aspirin hemde clexsan kullanıYrdm gebelik sonlandığnda iğneyi bıraktım

X