2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
canım zaten cevabını vermiş doktor biz ondan daha iyi bilemeyiz ki sen doktorunu dinle ve telas yapma inan stres daha cok etkiliyo bebeği

Senle gunlerimiz ayniymis canim ben de asidi gaz sancisi cekiyorum doktor ilaç verdi ama bebise bir şey olur diye icmiyorum
Canım ben malesef bebeğimi kaybettim Geçen hafta cuma gecesi kanamam oldu, acile gittim, kan değerim 11'e düşmüştü kese de görünmemişti zaten 4 haftalıktık, kendimi çok yorduğum bir gündü, zaten hamile kaldığım aydan beri psikolojik olarak çok zor bir dönemden geçiyordum, kendimi çok üzdüğüm, çok ağladığım bir zamandı, onunda etkisi büyük siz dikkat edin kendinizi sakın yormayın. Çok üzüldüm ama kabullendim artık. Allah bebişlerinizi size bağışlasın, sağlıkla gelsin inşallah hepsi. hepinizi göbişinizden öpüyorum.

10+5 gunluk hamileyim. Dun kahverengi akintim oldu. Bugun de devam ediyor. Dr progestan verdi. Gunde 2 kere vajinal olarak kullanacagim. Ins bir problem olmaz. Bebegimi kucagima almayi cok istiyorum. Cok korktum kahverengi akintiyi gorunce. Daha once de dusuk yapmistim.

Canım bnde aynı sancılarlayım gerçekten tüm gece dua ettim sabah doktorumla konuştum normal olduğunu söyledi.Ama yinede gel bi muayne edelim dedi birazfan çıkacağım.Nasıl oldun canım şimdi?
Şimdi daha iyiyim canım gün boyu dinlendim inşallah bir daha olmaz. Sanada geçmiş olsun doktordan geldin mi ne dedi?

çok geçmiş olsun canım bende ekimde yaşadım seni çok çok iyi anlıyorum..rabbim güç kuvvet versin..en kısa zamanda gönlüne göre olur inşallah..

Canım ne dicemi bilemiyorum. Çok geçmiş olsun. Allah en yakın zamanda kucağını doldursun inşallah.

Kuzum benim ya inan çok üzüldüm. İnşallah yeniden o sevinci yasarsin. İyi dileklerin için çok tesekkur ederim.

Çok gecmiş olsun, cok uzuldüm. Rabbim bi daha yaşatmasın. En kısa zamanda tekrar hamile kalmayı ve saglikla kucagına almayı nasip etsin.

çok geçmiş olsun RABBİM en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bir bebek nasip etsin

Evet canım haftaya çarşamba bakalım hiç bakmayalım şimdi dedi bende beklemek taraftarıyım Çarşamba 5000lerde olacak inşaallah aynı anda kalbini de duyarız
Bende pazartesi tekrar kan testi yaptırcam salı günü doktorla görüşcem canım inşallah salı günü 5+2 olcaz Allahın izniyle

Caniiim insallah hasta degilsindir. Ben hastayım ve 8.gün bugün. Yarı yarıya toplandim ama hala bayağı kötüyüm. Allah yardim etsin inşallah

Kızlar doktorum jel verdik mi diye sormuş daha hiç muayene olmadım zaten bu doktorum gebe takibi yapmıyormuş infertilite doktoru gebelik testi yaptırsın tekrar gelsin demiş aşılama filanda olmadım bu ne jeli bilen var mı

Dusugu engellemek için alt kısımdan veriliyor canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…