2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım 23 Eylül 23 Ekim terazi.. 23 Ekim 21 Kasım akrep 21 Kasım 21 Aralık yay.. Benim ilk kızım 30 Kasım sezeryanla yay burcu çok neşeli uyumlu bi çocuk. Buda sezeryan doktor Ekim 15 20 gibi alırız dedi. Terazi olcak muhtemelen Seninkide terazi olur. Burçları okuduysan terazide denge burcu inşallah sağlıkla kucağımıza alırız.
ben 21 +21 arasi biliyorum oglum akrep 20 kasim evet terazi burcu kardesim var cok istiyordum terazi burcu olsun diye artik kismet saglikli olsunlarda gunleri onemli degil canim :KK66:

Canım ben malesef bebeğimi kaybettim Geçen hafta cuma gecesi:KK43: kanamam oldu, acile gittim, kan değerim 11'e düşmüştü :KK43: kese de görünmemişti zaten 4 haftalıktık, kendimi çok yorduğum bir gündü, zaten hamile kaldığım aydan beri psikolojik olarak çok zor bir dönemden geçiyordum, kendimi çok üzdüğüm, çok ağladığım bir zamandı, onunda etkisi büyük :KK43: siz dikkat edin kendinizi sakın yormayın. Çok üzüldüm ama kabullendim artık. Allah bebişlerinizi size bağışlasın, sağlıkla gelsin inşallah hepsi. hepinizi göbişinizden öpüyorum.

Canım çok geçmiş olsun bende Kasım ayında yaşadım hem benimki büyümüştü kalp atışını falan duyduk ama sonra kalbi durdu :KK43: Rabbim e ham olsun şimdi yine hamileyim sanada en kısa zamanda hayırlı bi bebiş nasip etsin sağ salim kucağına aldırsın inşallah...

Merhaba guzel anne adayları yetısemıyrn hızınıza masallah cok birikmiş ara ara okudum guzel haberlerinizi okudum mutlu oldum :) kalp atısı duyanlar hcg degerlerimde kac olunca duyulabiliyor bilen varmi acabaa

nesnes88 nesnes88 rabbim acil sifa versin canim hic korunma hemen kalirsin abimin eside dusdukten sonra korunmadi ayni ay hamile kaldi kizi 9 bucuk yasinda massallah rabbim acini unutturacak baska aci yasatmasin rabbim saglikli gebelik saglikli bebekler nasip etsin insallah

ben 21 +21 arasi biliyorum oglum akrep 20 kasim evet terazi burcu kardesim var cok istiyordum terazi burcu olsun diye artik kismet saglikli olsunlarda gunleri onemli degil canim :KK66:
Eşim balık ben kova kızım yay buda hayırlısıyla terazi olursa süper olcak. Şuan çok eğlenceli bir aileyiz akrep burçlarıyla pek anlaşamam ama evlat her türlü sevilir hayırlısını versin Allah.

Merhaba guzel anne adayları yetısemıyrn hızınıza masallah cok birikmiş ara ara okudum guzel haberlerinizi okudum mutlu oldum :) kalp atısı duyanlar hcg degerlerimde kac olunca duyulabiliyor bilen var
Kuzum benim ya inan çok üzüldüm. İnşallah yeniden o sevinci yasarsin. İyi dileklerin için çok tesekkur ederim.
Canım naptın gıttınmı doktora kusura bkma yazdıysan cok birikmiş uazılar kacırmış olabilirim:KK66:

kizlar nub teorisi yeni duydum arastirdim kadin topink acmis usg resimlere bakip kizmi erkekmi soyluyor bende baktim biraz dogru sonuclar vermis yorumlarda :KK66:

Merhaba guzel anne adayları yetısemıyrn hızınıza masallah cok birikmiş ara ara okudum guzel haberlerinizi okudum mutlu oldum :) kalp atısı duyanlar hcg degerlerimde kac olunca duyulabiliyor bilen var

Canım naptın gıttınmı doktora kusura bkma yazdıysan cok birikmiş uazılar kacırmış olabilirim:KK66:
Canim ben gecen hafta cuma gitmistim minnacik 4mm bir kese göründü. 1nisanda tekrar gideceğim sen gittin mi

alta resim atti gogleden aratin canlar merak giderelim :KK66: :)

Eklentiler

• SC20160324-183454.png
    SC20160324-183454.png
    100,6 KB · Görüntüleme: 36
X