2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ben 21 +21 arasi biliyorum oglum akrep 20 kasim evet terazi burcu kardesim var cok istiyordum terazi burcu olsun diye artik kismet saglikli olsunlarda gunleri onemli degil canim

Canım çok geçmiş olsun bende Kasım ayında yaşadım hem benimki büyümüştü kalp atışını falan duyduk ama sonra kalbi durdu Rabbim e ham olsun şimdi yine hamileyim sanada en kısa zamanda hayırlı bi bebiş nasip etsin sağ salim kucağına aldırsın inşallah...

Merhaba guzel anne adayları yetısemıyrn hızınıza masallah cok birikmiş ara ara okudum guzel haberlerinizi okudum mutlu oldum :) kalp atısı duyanlar hcg degerlerimde kac olunca duyulabiliyor bilen varmi acabaa

nesnes88 rabbim acil sifa versin canim hic korunma hemen kalirsin abimin eside dusdukten sonra korunmadi ayni ay hamile kaldi kizi 9 bucuk yasinda massallah rabbim acini unutturacak baska aci yasatmasin rabbim saglikli gebelik saglikli bebekler nasip etsin insallah

ben 21 +21 arasi biliyorum oglum akrep 20 kasim evet terazi burcu kardesim var cok istiyordum terazi burcu olsun diye artik kismet saglikli olsunlarda gunleri onemli degil canim
Eşim balık ben kova kızım yay buda hayırlısıyla terazi olursa süper olcak. Şuan çok eğlenceli bir aileyiz akrep burçlarıyla pek anlaşamam ama evlat her türlü sevilir hayırlısını versin Allah.

Merhaba guzel anne adayları yetısemıyrn hızınıza masallah cok birikmiş ara ara okudum guzel haberlerinizi okudum mutlu oldum :) kalp atısı duyanlar hcg degerlerimde kac olunca duyulabiliyor bilen var
Kuzum benim ya inan çok üzüldüm. İnşallah yeniden o sevinci yasarsin. İyi dileklerin için çok tesekkur ederim.
Canım naptın gıttınmı doktora kusura bkma yazdıysan cok birikmiş uazılar kacırmış olabilirim

kizlar nub teorisi yeni duydum arastirdim kadin topink acmis usg resimlere bakip kizmi erkekmi soyluyor bende baktim biraz dogru sonuclar vermis yorumlarda

Canim ben gecen hafta cuma gitmistim minnacik 4mm bir kese göründü. 1nisanda tekrar gideceğim sen gittin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…