2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar benim hep uykum var ama uyuyamıyorum çok zor uyuyorum hemen uyanıyorum hormonlardanmış benim gibi olan var mı başlarda 11 den önce başımı kaldıramıyodum şimdi 8 de uyanıyorum
Tatlım bn de 4 5. Haftalarda uyuyamıyordum, şimdilerde de uyanamıyorum :KK70: dediğin gibi hormonlardan sanırım

benim.bebisler 7+4 oldu canim kadesimi soruyorsan 20 hafta oldul canim.hadi gozunuz aydin rabbim cumlemize saglikli bebekler nasip etsin insallah
Amin canım inşallah, ben de 16. Haftaya başlayacağım, senin minikler kasımda gelecek değil mi, eşim yay burcudur, kocam diye demiyorum, çok severim huyunu suyunu:KK70:

Canım progestandandir doktor bana vajinal kullan dedi yan etkisinin olmaması için . o yüzden yan etkisini hissetmiyorum

Cnm ben de progestn diyordum ama 4 saat oldu içeli tedirginm yarın sabah içmesem mi acaba günde bi defa gece içsem...

Ben progestann kullanmiyorum ama inanilmaz bas donmem var ayagimin altindan zemin gidiyor da vucudum ter dokuyor aninda. Ama benim gun icinde ara ara oluyor en cokta sabah uyandigimda.

Canm ben ilacı almadan önce baş dönmesi yalamıyordum ama ilaçtan mı Bilmiyrm sabh içiyrm ama öğln baş dönmm oluyr hemn uzanıyrm yarım saatte geçiyor şükr.. Bi yandan da acaba tansyonum mu düşüyor diyrm.. :KK43:

Amin canım inşallah, ben de 16. Haftaya başlayacağım, senin minikler kasımda gelecek değil mi, eşim yay burcudur, kocam diye demiyorum, çok severim huyunu suyunu:KK70:
evet canim 7 kasim ama ikiz olduklari icin ekim ayinda dogacak gerci tekte olsa sezaryan olucaktim yine ekimde olucakti gununden iki hafta once aliyorlar ikizler ise erken dogabilir 34+36 arasinda doguyormus insallah 36+37 gorebiliriz canim

ya kızlar damla şeklinde kahverengi akıntım var ama sancı falan yok bu yerleşme kanaması kaç gün sürer ama bu 2 gündür var kanama da değil damla yani su damlası cevab lütfen kafayı yicem

Canm ben ilacı almadan önce baş dönmesi yalamıyordum ama ilaçtan mı Bilmiyrm sabh içiyrm ama öğln baş dönmm oluyr hemn uzanıyrm yarım saatte geçiyor şükr.. Bi yandan da acaba tansyonum mu düşüyor diyrm.. :KK43:
Slm bende progestan kullanıyorum .içtikten 3 saat sonra aşırı uyku ve baş dönmesi oluyor.reçetesini okuduğumda en yüksek dozaja içildikten 3 saat sonra ulaştığı yazıyor yani bu ilaçtan oluyor .bebişler için mecburuz napalım.ama duyduğum kadarıyla vajinal kullananlarda yan etki olmuyormuş

ya kızlar damla şeklinde kahverengi akıntım var ama sancı falan yok bu yerleşme kanaması kaç gün sürer ama bu 2 gündür var kanama da değil damla yani su damlası cevab lütfen kafayı yicem
Kesilmediyse doktora gitmelisin bence .ilaç verir lekelenmeyi keser .ihmal etme

evet canim 7 kasim ama ikiz olduklari icin ekim ayinda dogacak gerci tekte olsa sezaryan olucaktim yine ekimde olucakti gununden iki hafta once aliyorlar ikizler ise erken dogabilir 34+36 arasinda doguyormus insallah 36+37 gorebiliriz canim
Canım 23 Eylül 23 Ekim terazi.. 23 Ekim 21 Kasım akrep 21 Kasım 21 Aralık yay.. Benim ilk kızım 30 Kasım sezeryanla yay burcu çok neşeli uyumlu bi çocuk. Buda sezeryan doktor Ekim 15 20 gibi alırız dedi. Terazi olcak muhtemelen Seninkide terazi olur. Burçları okuduysan terazide denge burcu inşallah sağlıkla kucağımıza alırız.

Kizlarr yaa cok halsizim bugun basımı kaldiramiyorum birazda Ateş'im var esim farketti ağzımın tadı yok hiç normal mı bu durumlar ??? İs güç hiç bisey yapmıyorum 2 haftadır zaten üşütmem imkansız gibi. Herşeyden korkar oldum :KK43: üzerimde ki bu korku Nasıl gecicekkk:KK43::KK42:

Kesilmediyse doktora gitmelisin bence .ilaç verir lekelenmeyi keser .ihmal etme
Doktor bir kaç gün devam edeceğini hatta 10.haftaya kadar gebelerin böyle akıntılarının olmasının normal olduğunu söyledi. Dün daha çoktu bugün damla sadece o da 3 saat 5 saatte bir. Napayım gideyim mi yine aynı şerleri söyleyecek muhtemelen

X