2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım bnde aynı sancılarlayım gerçekten tüm gece dua ettim sabah doktorumla konuştum normal olduğunu söyledi.Ama yinede gel bi muayne edelim dedi birazfan çıkacağım.Nasıl oldun canım şimdi?

Ayy inanmiyrm yaa.20 haftalık olunca falan mı geccek.Bu gidişle 9 ayı 90 ay gibi hissederiz Allah korusun
Bu kadar çok düşük yaşanmasa belki daha rahat olabilirdik ama 20 haftalıkken bile kalp atışlarının durduğunu duyuyoruz. İnsan ister istemez stres oluyo başıma gelirmi diye. ben dış gebelikten hep korkuyodum nedense ve başıma geldi o beni hep etkilicek sanırım :)

Çok doğru diosun cnm.bende kimyasal yaşadım.çok kısa sürdü ama hiç aklıma gelmemişti öyle bişey olablcgi.maalesef şuan da aklımdan cikmio ihtimaller.kimyasal ihtimalmz artık kalmadı İnşallah ama 8.ay da bile kaybedenlri duyunca kendimi çok katirmamaya calisiorm.Allah korusun ama heran herşey olabilr maalesef

Herşey allahtan şuan önceki kayıplar için şükrediyorum ilk hamileliğimde çocuk sahibi olsaydım bu kadar değerini bilmicektim ve acemiliğime gelecekti şuan her anın tadını çıkarmaya çalışıyorum. Her işte bir hayır vardır.

Canım bnm senin canını ne sıkıyor?

Canım o bende de oluyo hala devam ediyo endişeedicek bisy yok yerleşme sancısı oluyomuş ya ☺bnde cok korkuyordum ama önemli bisy degil dikkt et ama yinde

Nasılsınız kızlar ben yarın Allah izin verirse gidiyorum doktora çok heyecanlıyım aynı zamanda tedirgin ilk muayenem olcak dua edin lütfen herşey yolunda olsun...

Ay kıyamm ya hayirli haberlerle gel iñsallh canım bende yarın gidyorum kontrole bnde 2 ci gidişim bakalım bebegm fasulyem görüncekmi bnde heycanlyim yaa rabbim hepmzn yardmcısi olsun ya

Kızlar bulantı dan ölüyorum, hiç bir şey durmuyor midemde. pazartesi Dr gidicem, inşaallah bi çözümü vardır.
Sizler bulantı için ilaç kullaniyomusunuz
Evet cnm ben kullaniorum sali gunu gittim doktora soyledim bulantim cok oluo gecmio die kusmadim ama daha hic. Premesis die bi ilac verdi ondan icince iyi gelio ama etkisi bittigi gibi yine bulanti devam.

Selam hanımlar aile hekimliğine gittim gebelik kaydı için yarın sabah da tahliller için gideceğim. Bulantı yok bende ama 2 3 gundur canım hiç bisi istemiyor sürekli aç hissediyorum ama yemek yemek istemiyorum. Şuan bu duruma zeytin iyi geliyor yetiştiriyor midemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…