2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
selam kızlar nasılsınız bende geçen cuma miniğimin kalp atışlarını duydum 6+6 da :) 3 hafta sonraya gün verdi daha hareketlenmiş olacak hareketlerini izleteceğim dedi :) çok merak ediyorum 3 hafta nasıl geçicek.

öbür taraftan mide bulantılarım hep devam ediyor,doğru düzgün bişi yiyemiyorum,yemek yapamıyorum,sürekli yorgunum ve uyuyorum..

Meraba kızlar benm başım çok dönüyr acaba progestan dan mı ama saat 10 da içiyrm hergün ama iki gündr saat 2 de yarım saatlik baş dönmesi oluyr neden acaba... :KK43:dengemi kaybediyrm :cry:

Meraba kızlar benm başım çok dönüyr acaba progestan dan mı ama saat 10 da içiyrm hergün ama iki gündr saat 2 de yarım saatlik baş dönmesi oluyr neden acaba... :KK43:dengemi kaybediyrm :cry:
Ben progestann kullanmiyorum ama inanilmaz bas donmem var ayagimin altindan zemin gidiyor da vucudum ter dokuyor aninda. Ama benim gun icinde ara ara oluyor en cokta sabah uyandigimda.

Kizlarrrrr fındığı mi gördüm kalp atışını duydum 7 +2 imiş son sat ile ayni gidiyormuş :)
canim aramizda 6 gun var dogumuza ama benim.sata gore 7+4 sen 7+2 bende dun duydum kalp etisini gozun aydin rabbim kucagimizada almayi nasip etsin saglikki sihatili

canım hep dua ediyorum inş döndüğümüzde güzel haberler veriririz birbirimize madem bu kadar benziyor hamileliklerimiz birbirimizle iletişim kuralim iyi olur sende haber ver olur mu sonucunu
Slm cnm .Çok kafana takma benimde adet tarihime göre 7 haftalıkken 5+5 demişti doktor bugün tekrar gittim arayı kapatmış normal gününe gelmiş çok şükür.

Canım progestandandir doktor bana vajinal kullan dedi yan etkisinin olmaması için . o yüzden yan etkisini hissetmiyorum

merhaba arkadaslar gece acile gittim 4:00 tuvalete kalktim kahverengi akintim geldi iki litre serum verdiler bebeklerimin kalp atislarinida duyduk iyi dedi doktor yat dinlen dedi 3.5cm biri digeri 2.8 cm boylari bu aralar giremicem.yeni geldim eve :KK43:
Canım gözün aydın kalp atışlarını duymuşsun, dikkat et kendine, dinlen güzelce.ben de dün görümcemden hamile mğjdesinş aldım, 6 hafta 4 günlükmüş, bizimkine kuzen geliyor:KK66: sizin kuzen kaç haftalık oldu?

arkadaslar günaydın sizlere bir sorum olacak

pazartesi günü adet hesaplamasına göre 5+5 olmam gerekiyordu

ultrasan kağıdında 5w0d yazıyor

yani 5 gün geride gözüküyor

doktor normal dedi ama ben endişelendim. 5 gün geri gelmesi sonradan problem olur mu :KK43:

ilk gebelik aşırı tebrübesizlik :KK43:
Haftalar ilerledikçe ara kapanıyor cnm benimde o şekildeydi şimdi kapatmışız arayı problem yok yani

Hadi hayırlı haberler paylaşırsın umarım bu hafta kalp atışlarını görürsünüz Allah' ın izniyle :)

İnş canım çok istiyorum ama benim betahcg düşük seyrediyor normalden o yüzden biraz tedirginim..

Ay kıyamm ya hayirli haberlerle gel iñsallh canım bende yarın gidyorum kontrole bnde 2 ci gidişim bakalım bebegm fasulyem görüncekmi bnde heycanlyim yaa rabbim hepmzn yardmcısi olsun ya

Aminn canım inşallah hayırlı haberler alırız..

Hayırlı haberlerle gel insallah canim :) bennmde cumartesi ilk kontrolüm heycanim tavan yaptı :)

Heyecanla kalsa razıyım şu tedirginlik olmasa.. Hayırlı haberler alırız inş hep birlikte..

Canım gözün aydın kalp atışlarını duymuşsun, dikkat et kendine, dinlen güzelce.ben de dün görümcemden hamile mğjdesinş aldım, 6 hafta 4 günlükmüş, bizimkine kuzen geliyor:KK66: sizin kuzen kaç haftalık oldu?
benim.bebisler 7+4 oldu canim kadesimi soruyorsan 20 hafta oldul canim.hadi gozunuz aydin rabbim cumlemize saglikli bebekler nasip etsin insallah

selam kızlar nasılsınız bende geçen cuma miniğimin kalp atışlarını duydum 6+6 da :) 3 hafta sonraya gün verdi daha hareketlenmiş olacak hareketlerini izleteceğim dedi :) çok merak ediyorum 3 hafta nasıl geçicek.

öbür taraftan mide bulantılarım hep devam ediyor,doğru düzgün bişi yiyemiyorum,yemek yapamıyorum,sürekli yorgunum ve uyuyorum..
Benimde bu sali 6+5ti bende duydum kalp atislarini benide 3 haftansonra cagirdi bende heyecanla bekliyorum :)

X