2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benimde tsh şeker kızamıkçık hemogram hemoglobin kan uyuşmazlığı ve idrar kültürü tahlilleri yapıldı 5 tüp kan verdim. Özel başkent hastanesinde 47 lira ödedim. 900 duyunca ben şok:confused: çünkü 47 ye bile yuh demiştim muayene ücretini ayrıca ödedim. Sezeryan doğum 1000 lira altın şırıngaylamı alıyorlar kanı:KK70:

Arkadaşlar uyanık olan biri varmı?İç çamaşırımda kahveye yakın bi kekelenme olmuş ama emin de olamıyorum ne yapsam bilemedim doktorumu aradam acile mi gitsem akıntımı değilmi onuda kestiremiyorum çok korkuyorum bana yardımcı olabilecek olan varmı aranızda

Arkadaşlar uyanık olan biri varmı?İç çamaşırımda kahveye yakın bi kekelenme olmuş ama emin de olamıyorum ne yapsam bilemedim doktorumu aradam acile mi gitsem akıntımı değilmi onuda kestiremiyorum çok korkuyorum bana yardımcı olabilecek olan varmı aranızda
Canım lekelenme çoksa acile git bi damla şeklindeyse sırt üstü yat dinlen bekle devamı gelirse gidersin. Sabah erkenden doktoruna danış. Geçmiş olsun canım korkma. Doktorlar kırmızıya dönerse risk olur diyor sakin ol. Kahve bi çok gebelikte oluyor ama temkinli olmakta fayda var. İyi geceler.

Canım lekelenme çoksa acile git bi damla şeklindeyse sırt üstü yat dinlen bekle devamı gelirse gidersin. Sabah erkenden doktoruna danış. Geçmiş olsun canım korkma. Doktorlar kırmızıya dönerse risk olur diyor sakin ol. Kahve bi çok gebelikte oluyor ama temkinli olmakta fayda var. İyi geceler.
Canım çok teşekkür ederim uzandım takip edeceğim sabah da doktorumu arayıp gideceğim inşallah bir sorun olmaz

Canım çok teşekkür ederim uzandım takip edeceğim sabah da doktorumu arayıp gideceğim inşallah bir sorun olmaz
Ben de varım uyanık bu saatte önce hiç telaş yapma ben iki düşük yaptım bir sağlıklı oğlum var oğlum da hep lekelenmelerim vardı ama çok şükür sağlıklı doğdu düşükteki lekelenme 7. Haftada başladı va kesilmedi ve kese de bozuldu o yüzden eğer kesilen bir şeyse dert etme devam ederse git sabahtan

Ben de varım uyanık bu saatte önce hiç telaş yapma ben iki düşük yaptım bir sağlıklı oğlum var oğlum da hep lekelenmelerim vardı ama çok şükür sağlıklı doğdu düşükteki lekelenme 7. Haftada başladı va kesilmedi ve kese de bozuldu o yüzden eğer kesilen bir şeyse dert etme devam ederse git sabahtan
Bende 6+5 im kalp atışlarını duyduk pazartesi herşey iyi gidiyordu ama bugün neden oldu anlamadım :KK43: devam etmedi bidaha lekelenmem olmadı ince ince karnımda bi ağrı var sadece ama çok korkuyorum ve tabii uykum kaçtı düşünmekten...Teşekkür ederim desteğin için

Bende 6+5 im kalp atışlarını duyduk pazartesi herşey iyi gidiyordu ama bugün neden oldu anlamadım :KK43: devam etmedi bidaha lekelenmem olmadı ince ince karnımda bi ağrı var sadece ama çok korkuyorum ve tabii uykum kaçtı düşünmekten...Teşekkür ederim desteğin için
canım devam etmediği sürece korkma arada bebek yerleşirken yuvarlanam aşırasında kılcal damarlara baskı sonucu küçük kanamalara sebep olabiliyormuş... hadi uyu dinlen benim canımı sıkan başka konular var bende o yüzden uyuyamıyorum....

canım benimde sat 30 ocak karından baktı bebeğide kalp atışını da göremedi boş kese olmasın rske atmayalım diip vajinal baktı bebeği de kalp atışını da aldık..bu haftalarda kişinin vücut yapısına göre değişiyomuş görünüp görünmemesi..içini rahat tut inşallah hayırlı haberlerle gelirsin
Sağol canım çok şükür duyduk kalp atışını

Senjn adina sevindim gjnlerkmiz ayni gozukuyor bebek ve kese yolk sac kesesi ne kadardi bende yarin dr a gidicem
Canım kese boyunu hatırlamıyorum geçen hafta bebek görünmeyince onu da sormadim ama dun bebişim 9mm olmuş kalbimde pit pit duyduk sulfur doctor jersey normal dedi, ins sense hayirli haberle gelirsin canım

Günaydın kızlarr. Dün aşırı mide bulantısıyla gune başlamıştım bugunse tam tersi hiç bulantım yok :) Sizdede bulantı bi gelip gidiyo mu hergun mu oluyor

Benmde oyle canm 6+2 de gttm dktra sadece kese grldu bebbk yoktu 5 +2 yazio ultrasynda da gec dollnme olmus olablr 6 nisanda tekrar gdecem ins
canım hep dua ediyorum inş döndüğümüzde güzel haberler veriririz birbirimize madem bu kadar benziyor hamileliklerimiz birbirimizle iletişim kuralim iyi olur sende haber ver olur mu sonucunu

X