2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar yalniz baska sosyal paylasim sitelerinde toplasmak onun hakkinda reklam yapmak yasak die biliyorum. Engelleme koyuyor site yoneticileri burdaki paylasim konusuna. Ayrica ben sahsim adina burdan takip etmek isterim herkes kullanmiyor bahsettiniz sosyal paylasim alanini hem gizlilik acisindanda sikinti olabilir. Burdan devam edilse guzel olur kanimca sevgiler saygilar...

Kizlar yalniz baska sosyal paylasim sitelerinde toplasmak onun hakkinda reklam yapmak yasak die biliyorum. Engelleme koyuyor site yoneticileri burdaki paylasim konusuna. Ayrica ben sahsim adina burdan takip etmek isterim herkes kullanmiyor bahsettiniz sosyal paylasim alanini hem gizlilik acisindanda sikinti olabilir. Burdan devam edilse guzel olur kanimca sevgiler saygilar...
Hmm yasak olduğunu bilmiyordum canım

Kızlar ya az önce baya büyük bi trafik kazası atlattım ... çok şükür Allah yardim etti direksiyonu kirabildim ..Biraz heyecanlandım haliyle kanamam filan yok ağrı da yok ama içimi rahatlatacak cumlelerinize ihtiyacım var eşim de şehir dışında :KK43: Bir şey olmamıştır di mi ?

Kızlar ya az önce baya büyük bi trafik kazası atlattım ... çok şükür Allah yardim etti direksiyonu kirabildim ..Biraz heyecanlandım haliyle kanamam filan yok ağrı da yok ama içimi rahatlatacak cumlelerinize ihtiyacım var eşim de şehir dışında :KK43: Bir şey olmamıştır di mi ?

Geçmiş olsun canım Allahın izniyle hiç bişey olmamıştır korkma..

Zaten reklam yapmıyoruz canım sadece bir öneride bulunuyorum çünkü benim birçok tanıdığım var burdaki annelerle grup kurarark birbirlerine yardımcı olan sonuçta bişey satma reklam yapma derdinde değiliz

İçini rahat tut canım Allahın izniyle birşey olmamıştır kötüyü düşünüp kötüyü çağırma evham yapma kalbini ferah tut :KK36::KK36:

Fiziksel bişey yoksa endişelenip üzme bebişini annesi :) Çok şükür Rabnim korumuş sizi.. Biz de eşimle iş durumlarından dolayı ayrı şehirlerdeyiz, sadece hsonları görüşebiliyoruz:110: moralimiz bozulduğunda erkenden uyuyup sabah mutlu uyanıyoruz minik nohutumla :) sen de çok düşünme uzan dinlen bence canım..

İnş canım aklımda ve duamda olacaksın ins, sende haber et mutlaka, ins güzel haberlerini
Mutlaka söyleyeceğim canım inş senin gibi güzel haber alırım yalnız korkuyorum biraz doktor beş haftalıksa eğer kese boyun normal dedi ama adet gunume gore 7 hafta olmam gerekiyormusya endişe veriyo

Geçmiş olsun canım Allahın izniyle hiç bişey olmamıştır korkma..
Sağol canımm insan bi içine su serpmek istiyo .. Hayirlisiyla bi kucağımiza alsaydik kuzularimizi ..
Fiziksel bişey yoksa endişelenip üzme bebişini annesi :) Çok şükür Rabnim korumuş sizi.. Biz de eşimle iş durumlarından dolayı ayrı şehirlerdeyiz, sadece hsonları görüşebiliyoruz:110: moralimiz bozulduğunda erkenden uyuyup sabah mutlu uyanıyoruz minik nohutumla :) sen de çok düşünme uzan dinlen bence canım..
Yok canım çok şükür darbe almadık :) çok teşekkür ederim.. Senin ve kuzucugunu da Allah babaya kavustursun inşallah

Sağol canımm insan bi içine su serpmek istiyo .. Hayirlisiyla bi kucağımiza alsaydik kuzularimizi ..

Yok canım çok şükür darbe almadık :) çok teşekkür ederim.. Senin ve kuzucugunu da Allah babaya kavustursun inşallah
Amiiiiinnnn inşallah :)

merhaba arkadaslar gece acile gittim 4:00 tuvalete kalktim kahverengi akintim geldi iki litre serum verdiler bebeklerimin kalp atislarinida duyduk iyi dedi doktor yat dinlen dedi 3.5cm biri digeri 2.8 cm boylari bu aralar giremicem.yeni geldim eve :KK43:

geçmiş olsn canm çok şükr ikizlerin iyi Maşlh Allh esirgesin. Sadece uzan ayaklarının altına yastık koy hiç yürüme....

Geçmiş olsn cnm inşlh herşey yolundadır....

X