2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
geçmiş olsn canm çok şükr ikizlerin iyi Maşlh Allh esirgesin. Sadece uzan ayaklarının altına yastık koy hiç yürüme....
sagol canim aynen ayaga kalkinca sanci oluyor uzan uzan sirtim agridi ama melislerim icin deger rabbim cumlemize bebegimizi kucagimizada almayi nasip etsin insallah.. amin

Kızlar ya az önce baya büyük bi trafik kazası atlattım ... çok şükür Allah yardim etti direksiyonu kirabildim ..Biraz heyecanlandım haliyle kanamam filan yok ağrı da yok ama içimi rahatlatacak cumlelerinize ihtiyacım var eşim de şehir dışında :KK43: Bir şey olmamıştır di mi ?
Çok geçmiş olsun .Allah korumuş sizi

sagol canim aynen ayaga kalkinca sanci oluyor uzan uzan sirtim agridi ama melislerim icin deger rabbim cumlemize bebegimizi kucagimizada almayi nasip etsin insallah.. amin

Amin canm inşlh.. :KK15: Ptesi den beri uzanmışm hiç kalkmıurm sırtım felsket ağrıyr ama katlancz Melek'lerimiz için :KK68:Allh yardımcımz olsn

Kızlar ya az önce baya büyük bi trafik kazası atlattım ... çok şükür Allah yardim etti direksiyonu kirabildim ..Biraz heyecanlandım haliyle kanamam filan yok ağrı da yok ama içimi rahatlatacak cumlelerinize ihtiyacım var eşim de şehir dışında :KK43: Bir şey olmamıştır di mi ?
Cok gecmiş olsun tatlım. . Sakın ol stres yapma oyle hmn bır carpma agir birsey olmadıkça birsey olmaz korkma. .Allah korumus senı bebisini :)

Oh süper darısı bana ve diğer göremeyenlere inşaallah bende geçen hafta yaptırdım kan tahlili perşembe tekrar yaptır gel bakalım dedi aaayy çok heycanlandım ben şimdi ya...
O zaman perşembe kese haftaya da pıtpıtlar inşaallah :KK200:

Canım ilk hamileliliğim başlarında eşimle kaza geçirmiştik biz de. Öndeki araba aniden durunca çarptık,arkadaki araç da bize çarptı. O an insan kendini kasıyo ama korkma ağrın kanaman yoksa birşey olmaz.

Hoşgeldin canım seni tanıdım :) yıllar önce zayıflama topiginde birlikteydik. O zamalarda bebis istiyordun :) sen beni hatırladın mi bilmem. Ne güzel yaa bebislerimizin yolunu birlikte bekleyeceğiz.
Aaa tevekkeli nickin o kadar tanidik geldi kii:KK58: evet ya o zamandan beri kk da pek takilmadim zaten. Ne guzel simdi baska bir topicte berberiz. İns simdi bebisleri bekleyecegiz sonra da beraber kili veiririz yine :KK48::KK48::KK48::KK48: 3 senedir bekliyordum bebisi ins Rabbim hepimizi kavustursun kucagimiza da:KK200:

Mutlaka söyleyeceğim canım inş senin gibi güzel haber alırım yalnız korkuyorum biraz doktor beş haftalıksa eğer kese boyun normal dedi ama adet gunume gore 7 hafta olmam gerekiyormusya endişe veriyo
Benmde oyle canm 6+2 de gttm dktra sadece kese grldu bebbk yoktu 5 +2 yazio ultrasynda da gec dollnme olmus olablr 6 nisanda tekrar gdecem ins

Bebeğin kalp atışlarını duyan anneler doktorunuz sizden de bir ton tahlil istedi mi? Özel hastaneye gidiyorum istediği tüm tahliller 900 kusur tuttu doktorum istersen dışarda yaptırabilirsin dedi. Devlete gitsem bu tahlilleri yaptırmak istiyorum desem yaparlar mi? Tahliller için 900 lira hastaneye veremem su anda.
Canim saglikocaklari tahlileri ucretsiz yapiyor. Aile hekimine gittiginde sana ozel gebelik hemsiren oluyor ve senle ozel ilgilenir.

Mrb kızlar inşallah aranıza bende katılırim, adete kaç gün kala gebelik testinde öğrendiniz yazarsaniz sevinirim 26 Mart bat. hamileysem Sezeryan olacağım icin kasım Annesi olacağım Rabbim Hepinize hayırlı sağlıklı Doğum nasip etsin

Gecmis olsun. Olmamistir cnm sen kendini rahatlat ki stresin etkilemesin bebisi de. Rabbim korumus sizi:KK200:

Devletin Kadın doğum hastanesinde yaptırdım tüm tahlillerimi bir kuruşta para ödemedim.Aynı zamanda sağlık ocaklarında da ücretsiz yaptırabilirsin. Bence çok fazla bu ücret özel hastane bile olsa .eee doğumu kaça yapar kim bilir ozaman dikkat et paracı bir hastaneye benziyo

X