2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sağlık ocağı bir.kısmını yapıyormuş yapılmayan testler var. Toksoplazma rubella cmv gibi. Onları devlete gitsem yaparlar mi ki? İstanbul da medipol hastanesine gidiyorum

yanlış hatırlamıyorsam toksoplazma filan da yapılıyor bizim buradaki aile hekimlerinde. özellere para vermeyin test için bütün alacaklarını oradan alıyorlar çünkü aynı şekilde git devlete al randevu göster doktora bunları yaptırmak istiyorum de yaparlar.

Hakkında hayırlısı olsun, sevindim güzel haber almana. prolaktin ve progesterondan dolayi kesmen lazım sanırım... Allah kolaylık versin, umarım kolayca bıraktırırsın
Sagol canım. Hemen kes diyince doktor çok kötü oldum 1 2 ay daha emzirmeyi düşünüyordum ama hayırlısı bakalım nasıl yaparım bilmiyorum.

Can'ım hemen hemen günlerimiz aynı keseyi görmüşsün hayırlı olsun ben haftaya gideyim diyordum kese kalp atışı için senin yorumunu okuyunca heyecanlandım gitsem mi acaba hemen :110:

ben 6.haftada gittiğimde sadece kese görünüyordu.Kalp atışı için 10 gün sonra gel dedi.Bence bekleyin ikisi birlikte görünürse daha rahat hissedersiniz kendinizi

B bibikatun canım yanlış okumadiysam kurtaj olucam galiba yazmıştın geçmiş olsun ne oldu ki??
Svartbabe Svartbabe canım bu erken doğum ihtimal sadece sen stres yapma bebeğine yazık hem Rabbim nasip ettiyse o erken doğsa da büyür sen dua et içini ferah tut ..

canım kese ufak ve bhcg ilerlemiyor canım yerinde sayıyor ,Allah'ın ımtıhanı bu ısyan yok , full moral full moral.herseyın hayırlısı ....

IMG-20160322-WA0001.jpeg
kızlar şuna da bi bakıp yorumlar mısınız ? Benim ki normal mi ? Dün biliyorsunuz kötü haberler aldım şu resme bakıp avutuyorum kendimi

Tam yukleyememsm resmi

Eklentiler

• IMG_20160323_141429.jpg
    IMG_20160323_141429.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 46
Bebeğin kalp atışlarını duyan anneler doktorunuz sizden de bir ton tahlil istedi mi? Özel hastaneye gidiyorum istediği tüm tahliller 900 kusur tuttu doktorum istersen dışarda yaptırabilirsin dedi. Devlete gitsem bu tahlilleri yaptırmak istiyorum desem yaparlar mi? Tahliller için 900 lira hastaneye veremem su anda.
Cnm ben iki hafta once gittigimde 4+4tu sadece kese gozukmustu o zaman kan tahlili yaptirdi hormondur sariliktir odur budur 84 tl tuttu bdun gittigimde bebefide gorduk kalp atisini da duyduk ama.kan taglili fln bisey istemedi bu sefer 3 hafta sonra gel dedi. 900 tl lik ne tahliliymis ki o o kadar

KIZLAR DAR PANTOLONLAR SİZİ DE RAHATSIZ EDİYOR MU DÜĞMEYİ KAPATTIĞIM ANDA MİĞDEM BULANMAYA BAŞLIYOR KİLO ALMADIM DAHA
Aynen kilo almadım hatta yarım kilo verdim ama karnımda şişlik oluyor, dar pantolon eteklerin belleri fln rahatsız ediyor.. Hsonu gittim bol lastikli pantolonlar, üzerine bol tişörtler tunikler aldım, yafrum rahat etti:KK39:

Insanin evi gbisi var mi yaaa ohhh iki gndur kaynanamlaradyiz nette yok burayida takip edemedim sizde massallah baya ilerlemissinz takipde edemedim konulara biraz fransiz kalacam :KK43: bebegimide henuz goremedim onada uzuluorum ama cok sukur kan tahlillerim temiz cikti iki hafta snra ins bebegmide grurum

Insanin evi gbisi var mi yaaa ohhh iki gndur kaynanamlaradyiz nette yok burayida takip edemedim sizde massallah baya ilerlemissinz takipde edemedim konulara biraz fransiz kalacam :KK43: bebegimide henuz goremedim onada uzuluorum ama cok sukur kan tahlillerim temiz cikti iki hafta snra ins bebegmide grurum
sabret canım aramızda 5 gün var ben dün yeni gördüm

Ay evet yaa ne kaynanam bende kalsın ne ben onlarda kalıyım :confused:

X