2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende öyle düşünüyorum canım ama sizin yazılarınızı görünce korktum. İnşallah sağlıklı bi şekilde kavuşursun yavruna canım. Peki neden olmuş kanaman söyledi mi doktorlar
hayırlı olsun cnmm. günlerimiz aynı gibi:) ben de henüz gitmedim pazartesi cağırdı doktorum ilk muayene

Kesinlikle beklemek zor birde oncesinde bir düşük yasadiysaniz insan aynı şeyleri duyacağım diye gitmek istediği kadar gitmeyi istemiyorda neyse canım bazılarının 5. Haftada gorunuyo bazılarının 6. Haftada kişiden kişiye değişiyor sanırım

Yok canim ya daha cumartesi gidicem kismetse gormeye :) 5+3 te falan basliyo görülmeye burdaki arkadaşlar hemen hemen o Zaman'lar gordu

Amin inş paylasirim yarın güzel geçerse icim rahatlatmak icin elimden geleni yapiyorum ama o kucucuk suphe yiyip bitiriyo canim nasip artik duanizi eksik etmeyin ne olur hepimiz hayırlı haberler alalım

insallah Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin tüm isteyenlere de nasip etsin imtihansız kolayca kavusalım bebelerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…