2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bedne doktora gittiğimde beta değerin düşük sağlıklı geberlik değil ddi bu hafta kalp atışlarını gördük Allaha süşük doktorlar bazen düşüncesizce düşük olasılığı bile olabilecek gibi söylüyorlar önemli olan kalp atışını görmek sonra gelişimine devam ediyor Allahın izniyle

Henüz nasıl alıntı yapılıyor çözemedim. Benim doktorum bunda kulllanmayalım dedi emzirmeye devam ediyorum. Mattika vardi o hem emzirip hem clexane kullanmıştı galiba E="eslaa, post: 45725426, member: 325041"]şubat diyince üstüme alındım nick kullanmadığından dolayı :)
benim oğlum 4 ay emdi 8. aya kadar sağarak verdim bir anda sütüm gitti. yani bayadır emzirme sağma vs yok bende :)
clexan değildi iğnem hibor idi henüz doktora gitmedim bilmiyorum ne der. ama sanırım tekrar kullanıcam,birde 17. haftaya kadar oğlumda günde üç defa progestan kullanmıştım. daha önceki tekrarlayan düşüklerden dolayı bunda kullanırmıyım hepsinin cevabı doktorda. şuan doktor için erken benim için haftaya gidicem bakalım doktora neler diyecek. senin de hayırlı olsun yavrun inşallah. :)[/QUOTE]
Henuz

Canım inşallah sağlıklı devam eder gebeliğimiz. Sen ilk muayeneye kaç haftalıkken gittin ve neden iğne ve jel verdi? Ben haftaya muayeneye gitcem de erken gitmek önemli mi
Canim ben bi 4+5 te gitmistim 16 martta ama bi sey gorunmedi 5 nisan da gidecektim ama dun kanamam basladi acile gittim dusuk riski oldugu icin kullanıyorum acikcasi kanama gibi bi sorun yoksa 6 7 haftadan once gitmeye gerek olmadigini düşünüyorum

Hadi bakalım inşallah iyi olurda memnun kalırsın ..ben ilk doğumumda alaaddin beye gitmiştim şimdi yine ona gidiyorum ama alternatifimde olsun diye fıkır aldım fakültede Ertan beyden çok memnun kalan var onud da denesem mi diyorum ..doktor memnuniyetinle ilgili daha sonra da yazarsan çok memnun olurum
Tabi canim mutlaka yazarim bende diger secenek olarak alaaddin beyi düşünüyorum ama cok kalabalik oluyomus sanirim fakultede akin usta var esi de devlette onlardan da herkes memnun kalmis

Canim ben bi 4+5 te gitmistim 16 martta ama bi sey gorunmedi 5 nisan da gidecektim ama dun kanamam basladi acile gittim dusuk riski oldugu icin kullanıyorum acikcasi kanama gibi bi sorun yoksa 6 7 haftadan once gitmeye gerek olmadigini düşünüyorum
Bende öyle düşünüyorum canım ama sizin yazılarınızı görünce korktum. İnşallah sağlıklı bi şekilde kavuşursun yavruna canım. Peki neden olmuş kanaman söyledi mi doktorlar

Henüz nasıl alıntı yapılıyor çözemedim. Benim doktorum bunda kulllanmayalım dedi emzirmeye devam ediyorum. Mattika vardi o hem emzirip hem clexane kullanmıştı galiba E="eslaa, post: 45725426, member: 325041"]şubat diyince üstüme alındım nick kullanmadığından dolayı :)
benim oğlum 4 ay emdi 8. aya kadar sağarak verdim bir anda sütüm gitti. yani bayadır emzirme sağma vs yok bende :)
clexan değildi iğnem hibor idi henüz doktora gitmedim bilmiyorum ne der. ama sanırım tekrar kullanıcam,birde 17. haftaya kadar oğlumda günde üç defa progestan kullanmıştım. daha önceki tekrarlayan düşüklerden dolayı bunda kullanırmıyım hepsinin cevabı doktorda. şuan doktor için erken benim için haftaya gidicem bakalım doktora neler diyecek. senin de hayırlı olsun yavrun inşallah. :)
Henuz[/QUOTE]
Canım cvb vermek istediğin kişinin yazısına altında cevapla seçeneği var oraya tıklıyosun. Onun yazısı aşağıdaki yazı yazdığımız alana geliyor. Onun altına yazıp bitiriyorsun.

Bende öyle düşünüyorum canım ama sizin yazılarınızı görünce korktum. İnşallah sağlıklı bi şekilde kavuşursun yavruna canım. Peki neden olmuş kanaman söyledi mi doktorlar
Dusuk riski dedi sadece kese gorunuyo canim onun disinda bir sey soylenmedi zaten kalp atisina kadar net bi sey belli olmuyo ne yazik ki kuzum sen sakin ol zaten beta 5000 in altinda oldugu surece kesenin gorunme ihtimali dusuyo kese 12 mm olduktan sonra yolk sac gorunuyo kese 20 mm olunca da bebek gorunuyo dikkatli ol sadece bi sorunun olmazsa da gitme derim ama sen bilirsin tabi

Dusuk riski dedi sadece kese gorunuyo canim onun disinda bir sey soylenmedi zaten kalp atisina kadar net bi sey belli olmuyo ne yazik ki kuzum sen sakin ol zaten beta 5000 in altinda oldugu surece kesenin gorunme ihtimali dusuyo kese 12 mm olduktan sonra yolk sac gorunuyo kese 20 mm olunca da bebek gorunuyo dikkatli ol sadece bi sorunun olmazsa da gitme derim ama sen bilirsin tabi
Geçmiş olsun canım haftaya giderim büyük ihtimalle

B bibikatun canım yanlış okumadiysam kurtaj olucam galiba yazmıştın geçmiş olsun ne oldu ki??
Svartbabe Svartbabe canım bu erken doğum ihtimal sadece sen stres yapma bebeğine yazık hem Rabbim nasip ettiyse o erken doğsa da büyür sen dua et içini ferah tut ..

Bedne doktora gittiğimde beta değerin düşük sağlıklı geberlik değil ddi bu hafta kalp atışlarını gördük Allaha süşük doktorlar bazen düşüncesizce düşük olasılığı bile olabilecek gibi söylüyorlar önemli olan kalp atışını görmek sonra gelişimine devam ediyor Allahın izniyle
Degerınız kactı ve beklenen adet kac gun gecmiş ti canım

Kısslar ya ben bugün çok rahatszm.sabahtan beri midem kalkık.Kahvaltı da peynir dahi istemedi cnm.midemi bulandrdi.ekmek ısıtıp yagladm tuzladm yedim resmen.öğlen meyve süt falan ama hiç geçmedi.bugüne kadar krakere ihtiyaç duymamstm bugün esimden istedim getirsn yiicm bol bol.İnşallah iyi gelir.midemi üşütmüş gibiyim hem ağrıo.hem araba tutar gibi bulanio.normal dimi bunlar

Kızlar iyi akşamlar bugün bebeği görmeye gittim kese göründü ama kalp atışını haftaya gün verdi bakalım :KK66:

Kanım çok düşük çıktı 8.9 doktor kan takılması lazım dedi hayırlısı artık offf :KK43:

kese ve kalp atisini duyan goren annislere gozleriniz aydin olsun rabbim.kucuginizada almayi nasip etsin insallah yarin ve sonraki gunlerde kese ve kalp atisini ve goren ve duyanlar olur insallah rabbim basini nasil baslattiysa sonunuda getirmeyi nasip etsin insallah... amin

Merhaba kizlar. Aş ermeleriniz basladi mi benim 1.5 hafta once kunefe cekmisti canim. Dunde erik ve durum cekti bol ketcap mayonezli. Siz aş erdiniz mi hic?? Ve nelere aş erdiniz ??

Merhaba kizlar. Aş ermeleriniz basladi mi benim 1.5 hafta once kunefe cekmisti canim. Dunde erik ve durum cekti bol ketcap mayonezli. Siz aş erdiniz mi hic?? Ve nelere aş erdiniz ??
Canım benim henüz başlamadı ama bunları okuyunca canım istedi açıkçası :) istediğimiz yiyecekleri paylasmasak daha iyi herkesin imkanı olmayabilir :KK66: Benim düşüncem o_O

Bende hamileyim saskinim mutluyum 3.kez Anne olacagim <3 sat19 subat

Eklentiler

• IMG-20160322-WA0003_1.jpg
    IMG-20160322-WA0003_1.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 46
X